Radio Opole » O Radiu » Ludzie Radia » Wydawcy informacji
2015-10-11, 20:32 Autor: Admin

Wydawcy informacji

2015-10-12, 10:21

Cezary Puzyna

Cezary Puzyna [fot. Paweł Stauffer]
Cezary Puzyna [fot. Paweł Stauffer]
Koordynator Redakcji Informacji. W radiu od wielu lat (Radio O'le i RMF), w Radiu Opole już prawie 10 lat. Zawodowo była też lokalna prywatna telewizja oraz Gazeta Opolska. Gdy nie jest w radiu, można go znaleźć głównie na korcie tenisowym, na siatkarskim parkiecie, na basenie, a w zimie na narciarskich stokach.

Z autorem można kontaktować się mailowo: cezary.puzyna@radio.opole.pl
2015-10-11, 21:24

Bogusław Kalisz

Bogusław Kalisz [fot. Paweł Stauffer]
Bogusław Kalisz [fot. Paweł Stauffer]
Wydawca. Podkreśla zawsze, żeby nie mylić go z posłem Ryszardem Kaliszem – wujkiem. Z mediami związany od 1993 roku – pracował w ogólnopolskich i regionalnych stacjach radiowych. W Radiu Opole od maja 2009 roku. "Pracuję w radiu, bo to po prostu lubię" – tłumaczy. Hobby: działka we własnym wydaniu i siatkówka przed TV.

Z autorem można kontaktować się mailowo: boguslaw.kalisz@radio.opole.pl
2016-09-19, 12:54

Agnieszka Stefaniak

Agnieszka Stefaniak [fot. Marek Bphdan]
Agnieszka Stefaniak [fot. Marek Bphdan]
Wydawca. Rower, rolki, a teraz także radio - trzy zajęcia wypełniające życie. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Opolskim. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu dziennikarstwa, a na deser też bankowość i gospodarkę. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła w radiu, potem przez kilkanaście lat była telewizja.... A dziś Radio Opole. Po godzinach mama dwóch najlepszych córek na świecie. Po rowerze i rolkach, dobry film to podstawa. A dewiza: wiedzieć znaczy być. A ona chce wiedzieć.

Z autorką można kontaktować się mailowo: agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl lub telefonicznie: 603 102 439
2020-01-01, 00:00

Marzena Śmierciak

Marzena Śmierciak [fot. Paweł Stauffer]
Marzena Śmierciak [fot. Paweł Stauffer]
Wydawca. Od kiedy pamięta, zawsze chciała pracować w radiu. No i jest. Z wykształcenia politolog, logopeda i prawie romanista (na marginesie – słabość do Francji, zaszczepiona jeszcze w szkole średniej, pozostała). Mama Poli i Kubusia. Wierzy, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Uwielbia siedzieć na plaży i słuchać szumu fal, lubi zapach lawendy w ogrodzie, a wyrzuty sumienia gryzą ją po czekoladzie, której nie umie sobie odmówić. I bardzo chciałaby, żeby na świecie było więcej życzliwości.

Z autorką można kontaktować się mailowo: marzena.smierciak@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »