Radio Opole » O Radiu » Ludzie Radia » Biuro Zarządu
2015-10-11, 20:31 Autor: Admin

Biuro Zarządu

2015-10-12, 10:30

Joanna Miszkiel

Joanna Miszkiel [fot. Paweł Stauffer]
Joanna Miszkiel [fot. Paweł Stauffer]
Kierownik Biura Zarządu. Dowodzi miejscem strategicznym w każdej firmie, bo takim, gdzie dużo się wie i skąd dobrze wszystko widać. Ma dostęp do wielu informacji, lecz dba, żeby nie mieli do nich dostępu ciekawscy. Jej gust słuchacza jest klasyczny, bo w radiu najbardziej ceni słuchowiska. W niedawnej młodości fanka pocztówek dźwiękowych, czyli takich prostokątów z PCV do odtwarzania na adapterze. No a gdzie można pracować z takimi zainteresowaniami, jeśli nie w radiu?

Z Joanną Miszkiel można kontaktować się mailowo: joanna.miszkiel@radio.opole.pl
2018-07-03, 15:47

Katarzyna Porowska

Katarzyna Porowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
Katarzyna Porowska [fot. Justyna Krzyżanowska]
Referent ds. obsługi Biura Zarządu. Jak mówi, praca w Radiu Opole to jedna z najlepszych rzeczy, które ją w życiu spotkały. Działa efektywnie w warunkach silnej presji, a jej kreatywność niejednokrotnie pomogła w sprawnym opanowaniu nietypowych sytuacji. Łatwo nawiązuje kontakty.

Prywatnie żona i mama trójki wspaniałych i utalentowanych dzieci. Rodzina jest bezwzględnie na pierwszym miejscu. Niemalże każdy wolny czas stara się spędzać właśnie z nimi. Ponadto aktywna pasjonatka tańca Bachata, który wywodzi się z rajskiej Dominikany, wykazuje pewne podobieństwa do innych tańców latynoskich.

Z Katarzyną Porowską można kontaktować się mailowo:katarzyna.porowska@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »