Radio Opole » O Radiu » Radio Opole poleca » Spędź świąteczny czas z Radiem Opole - zobacz…
2023-12-20, 15:30 Autor: Oprac. AL

Spędź świąteczny czas z Radiem Opole – zobacz, co szykujemy

Spędź świąteczny czas z Radiem Opole – zobacz, co przygotowaliśmy
Spędź świąteczny czas z Radiem Opole – zobacz, co przygotowaliśmy
Piękne kolędy, ciekawe rozmowy, transmisja pasterki, świąteczne poranki i specjalne audycje – to tylko niektóre z naszych propozycji na ten wyjątkowy czas. Zapraszamy, by spędzić go z Radiem Opole!

Wigilijny wieczór z Radiem Opole i transmisja Pasterki

W Wigilię od godz. 16:00 zapraszamy na koncert kolęd, a po nim od godz. 20:00 na audycję Romana Juranka, którą zakończy transmisja Pasterki.

W tym roku Pasterkę o północy będziemy transmitować z Kościoła pod wezwaniem św. Piotra i Pawła w Opolu. Z proboszczem tej parafii ks. Rudolfem Świercem porozmawiamy bezpośrednio przed tą wyjątkową mszą, a do tego czasu czekają nas rozmowy z wieloma gośćmi, z którymi porozmawiamy o obchodach Bożego Narodzenia poza granicami Polski, zatem poznamy czasami egzotyczne zwyczaje związane z tym świętem.

Będą nasi stali, niedzielni rozmówcy, czyli: ks. prof. Erwin Mateja, ks. prof. Marek Lis i ks. Wojciech Pracki z Kościoła Ewangelicko Augsburskiego. Do rozmowy zaprosiliśmy także dwóch misjonarzy: urodzonego na Sumatrze o. Franciszka Diaza SVD, który także wykona dla Państwa kolędę śpiewaną w Indonezji. O świątecznych zwyczajach na Węgrzech opowie z kolei o. Tomasz Marciszkiewicz SVD, który spędził w tym kraju 7 lat.


Pierwszy i drugi dzień świąt


Pierwszy i drugi dzień świąt powitamy o 6:00 świeżymi wiadomościami, następnie zaprosimy na magazyn religijny "Effatha". Oba świąteczne poranki do godz. 11:00 spędzi z Państwem Katarzyna Zawadzka z audycją "Święta z Radiem Opole", a po godz. 11:00, zarówno w pierwszy, jak i drugi dzień świąt szykujemy audycję "Mamy Święto!" w duetach. W poniedziałek poprowadzą go Magda Szybińska z Dawidem Rajwą, a we wtorek - Kacper Śnigórski z Wiktorią Kramczyńską. Szczegóły niebawem!


To tylko niektóre z propozycji – więcej informacji będzie można już wkrótce znaleźć w zakładce Program.

Zobacz: program w Wigilię (24.12)
Zobacz: program w pierwszy dzień świąt (25.12)
Zobacz: program w drugi dzień świąt (26.12)

Zobacz także

2024-01-20, godz. 20:03 Radio Opole na stokach Zieleńca! [ZDJĘCIA + RAMKA] Zapraszamy do świata zimowej magii z Radiem Opole na stokach w Zieleńcu! Odkryjcie niezapomniane chwile i pełne śnieżnych atrakcji wydarzenia. Przejrzyjcie… » więcej 2024-01-17, godz. 13:40 Radio Opole na stokach narciarskich w Zieleńcu! Będziemy tam już w sobotę i szykujemy mnóstwo atrakcji Radio Opole powraca na stoki narciarskie w Zieleńcu! Podobnie jak w poprzednich latach, radiowa ekipa będzie towarzyszyć Wam w białym szaleństwie! Już w… » więcej 2023-12-21, godz. 19:54 Święty Mikołaj odwiedził Radio Opole! [ZDJĘCIA, FILM] Święty Mikołaj trochę pobłądził i w swojej wędrówce dotarł do Opola dopiero dzisiaj... Jednak nic straconego, ponieważ w swoich saniach przywiózł… » więcej 2023-12-05, godz. 18:32 Konkurs Święta na +500 Słuchaj Radia Opole i wygrywaj bony na świąteczne zakupy o wartości 500 zł do sklepów sieci TomiMarkt! Zapraszamy do wspólnej zabawy w programie "Dobry… » więcej 2023-12-02, godz. 12:28 Słuchacze napisali tekst, a my dodaliśmy szczyptę szaleństwa. Premiera świątecznej piosenki Radia Opole! Radio Opole na świątecznym parkiecie! To prawdziwe show pełne humoru i uśmiechu. W tym wyjątkowym przedsięwzięciu to Wy - słuchacze, napisaliście tekst… » więcej 2023-11-24, godz. 13:04 Raport Krajowego Instytutu Mediów: Radio Opole na drugim miejscu w Opolu! Radio Opole na drugim miejscu w Opolu oraz na czwartym w województwie opolskim - takie są najnowsze wyniki badań słuchalności, opublikowane przez Krajowy… » więcej 2023-09-29, godz. 11:02 Memoriał Jarosława Kozubskiego w Kamieniu Śląskim Turniej golfowy o Puchar Opolskiej Izby Gospodarczej w tym roku będzie połączony z Memoriałem Jarosława Kozubskiego, wieloletniego dyrektora marketingu Radia… » więcej 2023-09-28, godz. 15:27 Opolski Bank Talentów po raz 4. w Opolu! Na scenie wystąpią wyjątkowi goście - Natalia Szroeder, Natalia Nykiel, Czesław… Program Banku Talentów jest pionierskim programem warsztatów muzycznych skierowanym do wybitnie uzdolnionej artystycznie młodzieży z Województwa Opolskiego… » więcej 2023-09-18, godz. 10:35 Pasjonują Cię stare komputery i gry - to cykl dla Ciebie! "Zagraj w to jeszcze raz, sam... lub z rodzicami" - to nasz nowy cykl, na który fanów starych komputerów zaprasza w każdy piątek po godz. 14:30 Dawid Rajwa… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »