Radio Opole » Kraj i świat
2023-03-23, 09:40 Autor: PAP

Moduły fotowoltaiczne Astronergy firmy Astronergy o łącznej mocy 454MW będą częścią dużego brazylijskiego projektu (MediaRoom)

- Moduły TOPCon firmy Astronergy zaskakują pod każdym względem.

HANGZHOU, Chiny, 23 marca 2023 r. /PRNewswire/ -- Moduły fotowoltaiczne ASTRO N TOPCon typu n o łącznej mocy 454MW wyruszą w drogę. Po wkroczeniu na rynki australijskie i europejskie firma Astronergy jest gotowa na podbój regionu Ameryki Łacińskiej. Jako firma o statusie Tier 1 (partner bezpośredni), uważana za asa w dziecinie technologii TOPCon i pioniera masowej produkcji, Astronergy ponownie zaskoczyła branżę swoją siłą.


Kierownik ds. kluczowych klientów w Astronergy poinformował o przyjęciu oferty dotyczącej ogromnej elektrowni słonecznej Vista Alegre w Brazylii, obejmującej moduły fotowoltaiczne ASTRO N TOPCon typu n o łącznej mocy 454MW. Moduły te zostaną dostarczone do Brazylii do lutego 2024 roku i będą stanowić ponad połowę całego projektu. To wielkie wyróżnienie dla produktów fotowoltaicznych TOPCon typu n firmy Astronergy.


Astronergy działa w branży fotowoltaicznej of 2016 roku i od początku jest pionierem każdej generacji technologii PV. Inteligentna siła produkcyjna pozwala firmie tworzyć produkty w taki sposób, aby sprostać wszystkim wyzwaniom i umożliwiać funkcjonowanie we wszystkich scenariuszach dostępnych u klientów, co znalazło odzwierciedlenie w certyfikatach przyznanych przez TüV Rhineland, PVEL, CTC National Inspection Group i inne uznane organizacje testujące z kraju i zagranicy.


W wyniku przeprowadzonej w ostatnim czasie przez Underwriter Laboratories Inc (UL) dogłębnej oceny warunków biznesowych, materiałów produkcyjnych i powiązań produkcyjnych Astronergy potwierdzono niskoemisyjność i inteligentne działanie firmy w zakresie surowców oraz projektowania, testowania, produkcji, dostaw, instalacji i wartości produktu.


Zgodnie z oświadczeniem UL zawartym w raporcie dotyczącym potencjału wygenerowania znacznych zysków przez Astronergy, produkty ASTRO N TOPCon notują imponujące wyniki w zakresie mocy, wydajności, niskoemisyjności i innych wskaźników istotnych w przypadku modułów fotowoltaicznych, takich jak LCOE i współczynnik niskotemperaturowy. UL pozytywnie zaopiniowała również systematyzację Astronergy, intelektualizację i identyfikowalność wszystkich procesów produkcyjnych.


Doskonałe wyniki techniczne modułów fotowoltaicznych i udział Astronergy w projektach elektrowni słonecznych stanowią dodatkowe potwierdzenie wysokiej jakości produktów i przyciągają wsparcie finansowe banków. Wszystko to przyczynia się do budowania ogólnoświatowej marki Astronergy i pozwoliło firmie zyskać statusu Tier 1 według BloombergNEF wśród producentów modułów fotowoltaicznych w pierwszym kwartale bieżącego roku.


Mając na uwadze ogólnoświatowy trend związany z promowaniem neutralności węglowej, Astronergy dąży do wniesienia większego wkładu w tym obszarze. Produkty ASTRO N stanowią zaledwie punkt wyjściowy dla wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych firmy. Dążąc do kształtowania bardziej ekologicznego świata, Astronergy z pewnością przełamie ograniczenia technologiczne, aby uzyskać lepszą wydajność, wyższą moc i korzystniejsze parametry przy relatywnie niższym stopniu emisji dwutlenku węgla i zastosowaniu inteligentniejszych rozwiązań.


Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2038171/1.jpg


Źródło: Astronergy


KONTAKT:


Jianwei Chen


tel. +86-13293870806


e-mail: jianwei.chen3@astronergy.com


Źródło informacji: PR Newswire


UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.


Kraj i świat

2023-06-06, godz. 13:40 Św. Krzyż/ Zespół klasztorny w całości pod zarządem Domu Zakonnego Misjonarzy Oblatów MN Nieruchomości wchodzące w skład klasztoru pobenedyktyńskiego na Świętym Krzyżu przekazano w odpłatne użytkowanie Zgromadzeniu Misjonarzy Oblatów MN… » więcej 2023-06-06, godz. 13:40 LN siatkarzy - Bosek: szanse Polaków oceniam bardzo wysoko Polscy siatkarze rozpoczną w środę zmagania w Lidze Narodów. 'Ich szanse oceniam bardzo wysoko. Poziom reprezentantów, nawet tych młodszych, jest taki, że… » więcej 2023-06-06, godz. 13:40 Pomorskie/ Dwie karetki z wyposażeniem zostaną przekazane na Ukrainę Dwie karetki z wyposażeniem przekazane przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku trafią na Ukrainę. To już piąta i szósta… » więcej 2023-06-06, godz. 13:40 Kraków/ Wawel prezentuje kosztowności Polaków przekazane przed II wojna światową na obronę państwa Świecznik otrzymany w prezencie ślubnym albo torebka, która była bożonarodzeniowym prezentem, znalazły się wśród zabytków zgromadzonych w Sieni pod Alchemią… » więcej 2023-06-06, godz. 13:40 Resort klimatu: rząd przyjął projekt ws. wprowadzenia w Polsce systemu kaucyjnego Rząd we wtorek przyjął projekt przepisów, które przewidują wprowadzenie od 1 stycznia 2025 r. systemu kaucyjnego na jednorazowe butelki z plastiku do 3 litrów… » więcej 2023-06-06, godz. 13:40 Kołobrzeg/ Amerykańskiej łódź desantowa z czasów II wojny światowej trafiła do Skansenu Morskiego Pochodząca z 1944 roku amerykańska łódź desantowa trafiła we wtorek do Kołobrzeskiego Skansenu Morskiego. Eksponat z czasów II wojny światowej znajdował… » więcej 2023-06-06, godz. 13:30 Minister Paprocka: orzeczenie SN jest zdumiewające, zapadło w absolutnej kontrze do stanu prawnego (opis) Orzeczenie SN o uchyleniu umorzenia sprawy Mariusza Kamińskiego i innych b. szefów CBA jest zdumiewające; zapadło w absolutnej kontrze do stanu prawnego. Stosowanie… » więcej 2023-06-06, godz. 13:30 Suwałki/ W lipcu odbędzie się 19. Jaćwieski Festyn Archeologiczny 1 i 2 lipca odbędzie się w Suwałkach (Podlaskie) 19. Jaćwieski Festyn Archeologiczny. W tym roku do organizacji imprezy włączyło się rządowe Centrum GovTech… » więcej 2023-06-06, godz. 13:30 6 czerwca można nabyć na aukcji próbne tłoczenia płyt winylowych m.in. The Cure, Led Zeppelin i Sex Pistols Ponad 230 pozycji znalazło się na aukcji The White Label, oferującej możliwość kupna bardzo rzadkich, próbnych tłoczeń płyt winylowych jednych z najpopularniejszych… » więcej 2023-06-06, godz. 13:30 Włochy/ Zarządcy historycznej rzymskiej kawiarni „Caffe Greco” proszą o wsparcie, by nie dopuścić do jej eksm… Zarządcy historycznej rzymskiej kawiarni „Caffe Greco” proszą o wsparcie, by nie dopuścić do jej eksmisji. Lokalowi, założonemu ponad 250 lat temu, grozi… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »