Radio Opole » Wiadomości z regionu
2022-12-06, 17:00 Autor: Bogusław Kalisz

ECO dostarczy ciepło do mieszkańców Czarnowąs oraz Dobrzenia Wielkiego. Trzeba podpisać nowe umowy

ECO w Opolu [fot. Maciej Marciński]
ECO w Opolu [fot. Maciej Marciński]
ECO będzie od 1 stycznia nowym sprzedawcą ciepła dla mieszkańców opolskiej dzielnicy Czarnowąsy oraz w gminie Dobrzeń Wielki, pod warunkiem uzyskania stosownych koncesji i taryfy dla ciepła, wydawanych i zatwierdzanych przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, które są w trakcie zatwierdzania.
- Konieczne jest jednak podpisanie nowych umów na dostawy ciepła - mówi Tomasz Piętka, dyrektor ds. handlowych ECO SA.

- Apelujemy do wszystkich mieszkańców, aby zgłosili się do nas, do naszego Biura Obsługi Klienta przy ul. Harcerskiej 15 w Opolu i złożyli wniosek o zawarcie umów dostawy ciepła. Prosimy, żeby zabrali ze sobą dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające tytuł prawny do nieruchomości - dodał.

ECO podkreśla, że wciąż nie wiadomo, jakie ceny będą obowiązywały w umowach pomiędzy ECO a klientami z Czarnowąs i Dobrzenia Wielkiego, ale trzeba się przygotować na to, że na pewno będą wyższe niż dotychczas.

- Ceny będą nawet dwukrotnie wyższe niż obecne stawki, ale na pewno nie będą wyższe niż stawki obowiązujące naszych klientów w Opolu – mówi Tomasz Piętka.

Usługi w zakresie serwisu dostaw ciepła dla mieszkańców dzielnicy Czarnowąsy i gminy Dobrzeń Wielki świadczyć będzie spółka ECO Serwis poprzez pogotowie ciepłownicze ECO SA.
Tomasz Piętka

Wiadomości z regionu

2023-01-27, godz. 07:45 Zmarł dziennikarz Adam Barański. Przed laty był związany z Radiem Opole Zmarł Adam Barański, dziennikarz Radia Wrocław, przed laty pracował w Radiu Opole. Miał 44 lata. » więcej 2023-01-27, godz. 07:30 Opole: z budżetu miasta wykreślono pomysł budowy szkoły dla dzieci z autyzmem Ośrodka szkolno-wychowawczego dla dzieci ze spektrum autyzmu w Opolu nie będzie. Przynajmniej nie w tym roku. Podczas czwartkowej (26.01) sesji zabezpieczona… » więcej 2023-01-27, godz. 07:26 CBŚP zlikwidowało laboratorium narkotyków syntetycznych. Ukryte było w gminie Turawa Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji pod nadzorem śląskiego wydziału Prokuratury Krajowej zlikwidowali duże laboratorium narkotyków syntetycznych… » więcej 2023-01-27, godz. 06:40 Każdy może przygotować "Paczkę dla Ukrainy". Akcję koordynuje Caritas Caritas Diecezji Opolskiej przekazała do Ukrainy już ponad 5400 paczek o łącznej wadze 82 ton przygotowanych przez parafie, instytucje i firmy. Opolska Caritas… » więcej 2023-01-26, godz. 21:30 Wjechał w płot i słup energetyczny w Rzędowie. Jechał na "podwójnym gazie" W Rzędowie, w pow. opolskim, samochód osobowy wjechał wieczorem w płot i słup energetyczny. Autem podróżowała jedna osoba - mężczyzna. Kierowca nie odniósł… » więcej 2023-01-26, godz. 21:00 Kradli i oszukiwali w powiecie strzeleckim. Teraz grozi im do 12 lat więzienia Siedem zarzutów przedstawiono dwóm mieszkańcom gminy Kolonowskie, którzy kradli na terenie powiatu strzeleckiego. Łupem 34 i 37- latka padały rowery, a także… » więcej 2023-01-26, godz. 20:30 "Komunikacja powinna być jak najtańsza". Radni Opola zabierają głos w sprawie cen biletów MZK Nie tylko mieszkańcy, ale również niektórzy radni krytykują drogie ceny biletów MZK w Opolu. Zdaniem opozycji są one za wysokie i nie skłaniają opolan… » więcej 2023-01-26, godz. 20:30 Rzecznik Praw Dziecka interweniuje w sprawie 5-letniej Dominiki. Złożył zażalenie na postanowienie prudnickiego s… Rzecznik Praw Dziecka w całości zaskarżył postanowienie Sądu Rejonowego w Prudniku. Zażalenie to dotyczy sprawy pięcioletniej Dominiki, która od urodzenia… » więcej 2023-01-26, godz. 19:30 Głogówek: gmina dopłaca do nauki języka mniejszości narodowej Naukę języka niemieckiego w szkołach wspiera gmina Głogówek. Na ten cel pieniądze zabezpieczono również w tegorocznym budżecie. Gminę tę zamieszkują… » więcej 2023-01-26, godz. 18:49 1300 hektarów do podziału w powiecie nyskim. Spotkanie KOWR z rolnikami Przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa rozmawiali z rolnikami w sprawie rozdysponowania 1300 hektarów gruntów przeznaczonych do dzierżawy w powiecie… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »