Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-06-08, 13:00 Autor: Jacek Rudnik

Sabina Sago o wspólnym niedzielnym występie gwiazd Radia Opole w "Kawiarence z Gwiazdami"

Sabina Sago [fot. Barbara Więcek]
Sabina Sago [fot. Barbara Więcek]
- Wykonamy utwór po polsku, chodzi o to, by każda z nas mogła pokazać w tej piosence trochę siebie - powiedziała w "Poglądach i Osądach" Sabina Sago pytana o wspólny występ gwiazd programu Dobre Granie Extra przy okazji 55. KFPP. Sabina Sago, Natalia Kryjom, Barbara Beuth, Meg Krzemień i Kamila Dauksz zaśpiewają wspólnie w niedzielę (11.06) o 13:30 na opolskim rynku w "Kawiarence z Gwiazdami"
- Trzeba połączyć nasze temperamenty - zapowiadała Sabina Sago. - Cieszę się, że przy okazji festiwalu możemy partycypować muzycznie, wokalnie.

- Każda z nas jakiś sposób już działa na rynku muzycznym, to jest dla nas taki fajny dodatek, element muzyczny, a co z tego wyniknie zobaczymy - oceniła jedna z autorek programu Radia Opole - Dobre Granie Extra.

Zdaniem Sabiny Sago kiedyś opolski festiwal sprzyjał większym kontaktom i wymianie doświadczeń między artystami, dziś funkcjonujemy w innych warunkach showbiznesu i to się zmieniło.

- W tej chwili, przy takiej, a nie innej liczbie programów rozrywkowych, talent show, festiwali, konkurencja jest szersza, ale czy większa, to też jest indywidualna kwestia - oceniała piosenkarka.

Jak zauważyła Sabina Sago artyści grają dziś bardzo dużo koncertów w różnych miejscach, mają bardzo napięty grafik występów. Dziś też zdarza się, że wykonawcy robią sporą karierę dzięki udanej i dobrze przemyślanej promocji w internecie.

Niedzielny (10.06) występ opolskich wokalistek na opolskim rynku w "Kawiarence z Gwiazdami" ma transmitować TVP Rozrywka, a wszystko rozpocznie się o godz 13:30.

55. KFPP startuje wieczorem. Na początek koncert "Przebój na Mundial", w międzyczasie w amfiteatrze na ogromnym telebimie przewidziano wspólne kibicowanie polskim piłkarzom, którzy zagrają w Poznaniu w meczu towarzyskim z Chile, na zakończenie pierwszego dnia koncertów ok. godz 23:55 rozpoczną się Debiuty.

Radio Opole jest patronem medialnym 55.KFPP.
Sabina Sago

Wiadomości z regionu

2019-01-23, godz. 21:43 Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla w Kluczborku. Nie żyje 33-letni mężczyzna Do śmiertelnego zatrucia tlenkiem węgla doszło dzisiaj (23.01) w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w dzielnicy Podwale w Kluczborku. 33-letniego mężcz ... » więcej 2019-01-23, godz. 20:30 Spór o podwyżki w DPS w Sławięcicach. W sprawę włączył się ministerialny mediator W ubiegłym roku pracownicy trzech jednostek w Kędzierzynie-Koźlu weszli w spór zbiorowy z prowadzącymi je organami. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społe ... » więcej 2019-01-23, godz. 20:00 Z Komprachcic do Opola autobusem za złotówkę. Mieszkańcy gminy przez kolejne 10 lat będą mogli korzystać zniżek w rama ... Mieszkańcy Komprachcic przez kolejne 10 lat będą mogli korzystać z Opolskiej Karty Rodziny i Seniora. Władze gminy podpisały w tej sprawie porozumienie z wład ... » więcej 2019-01-23, godz. 19:30 "Bardzo dobrze, że Polska wykazała inicjatywę w sprawie brexitu". Sławomir Kłosowski dla Radia Opole prosto z Brukseli Do tej pory było tak, że wszystkie 27 państw członkowskich scedowało negocjacje z Wielką Brytanią na Michela Barniera i Donalda Tuska a rozwój sytuacji pokazu ... » więcej 2019-01-23, godz. 19:00 Miała być kilkumilionowa dotacja, została negatywna rekomendacja. Chodzi o unijny program dotyczący jakości powietrza Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska nie przyzna opolskiemu urzędowi marszałkowskiemu 4,5 miliona złotych. Chodzi o projekt związany z monitorowaniem i ochroną ... » więcej 2019-01-23, godz. 19:00 Opolskie szkoły dostały laptopy dla punktów informacji i kariery 51 szkół zawodowych z Opolszczyzny otrzymało laptopy, które trafią do Szkolnych Punktów Informacji i Kariery (tzw. SzPIK-ów), służących rozwijaniu współpracy ... » więcej 2019-01-23, godz. 18:00 100 mln dotacji na budowę centrum przesiadkowego Opole Wschód zagrożone? Ekolodzy wysłali skargę do Komisji Europejski ... Stowarzyszenie Technologii Ekologicznych SILESIA wysłało skargę do Komisji Europejskiej o odebranie 100 milionów złotych dotacji przyznanych na budowę centrum ... » więcej 2019-01-23, godz. 17:15 We wrześniu nie będzie mniej szkół podstawowych w gminie Olesno. Powstają za to oddziały przedszkolne Osiem szkół podstawowych nadal będzie funkcjonować w gminie Olesno. Podczas przygotowań do nowego roku szkolnego zapadła decyzja, wedle której samorząd nie zl ... » więcej 2019-01-23, godz. 16:30 Nielegalne składowisko pod Niemodlinem. WIOŚ: zagrożenia dla środowiska nie stwierdzono. 3 osoby zatrzymane Na tym etapie Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Opolu nie stwierdził zagrożenia dla środowiska - chodzi o odkrycie składowiska nielegalnych odpadów ... » więcej 2019-01-23, godz. 16:00 Nielegalne składowisko w Brzęczkowicach nie było pierwsze Prokuratury okręgu opolskiego prowadziły już kilka innych postępowań w tym samym zakresie. Przede wszystkim chodzi o składowiska w Brzegu, Domaniowie i Pogorz ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »