Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-06-08, 13:00 Autor: Jacek Rudnik

Sabina Sago o wspólnym niedzielnym występie gwiazd Radia Opole w "Kawiarence z Gwiazdami"

Sabina Sago [fot. Barbara Więcek]
Sabina Sago [fot. Barbara Więcek]
- Wykonamy utwór po polsku, chodzi o to, by każda z nas mogła pokazać w tej piosence trochę siebie - powiedziała w "Poglądach i Osądach" Sabina Sago pytana o wspólny występ gwiazd programu Dobre Granie Extra przy okazji 55. KFPP. Sabina Sago, Natalia Kryjom, Barbara Beuth, Meg Krzemień i Kamila Dauksz zaśpiewają wspólnie w niedzielę (11.06) o 13:30 na opolskim rynku w "Kawiarence z Gwiazdami"
- Trzeba połączyć nasze temperamenty - zapowiadała Sabina Sago. - Cieszę się, że przy okazji festiwalu możemy partycypować muzycznie, wokalnie.

- Każda z nas jakiś sposób już działa na rynku muzycznym, to jest dla nas taki fajny dodatek, element muzyczny, a co z tego wyniknie zobaczymy - oceniła jedna z autorek programu Radia Opole - Dobre Granie Extra.

Zdaniem Sabiny Sago kiedyś opolski festiwal sprzyjał większym kontaktom i wymianie doświadczeń między artystami, dziś funkcjonujemy w innych warunkach showbiznesu i to się zmieniło.

- W tej chwili, przy takiej, a nie innej liczbie programów rozrywkowych, talent show, festiwali, konkurencja jest szersza, ale czy większa, to też jest indywidualna kwestia - oceniała piosenkarka.

Jak zauważyła Sabina Sago artyści grają dziś bardzo dużo koncertów w różnych miejscach, mają bardzo napięty grafik występów. Dziś też zdarza się, że wykonawcy robią sporą karierę dzięki udanej i dobrze przemyślanej promocji w internecie.

Niedzielny (10.06) występ opolskich wokalistek na opolskim rynku w "Kawiarence z Gwiazdami" ma transmitować TVP Rozrywka, a wszystko rozpocznie się o godz 13:30.

55. KFPP startuje wieczorem. Na początek koncert "Przebój na Mundial", w międzyczasie w amfiteatrze na ogromnym telebimie przewidziano wspólne kibicowanie polskim piłkarzom, którzy zagrają w Poznaniu w meczu towarzyskim z Chile, na zakończenie pierwszego dnia koncertów ok. godz 23:55 rozpoczną się Debiuty.

Radio Opole jest patronem medialnym 55.KFPP.
Sabina Sago

Wiadomości z regionu

2018-08-21, godz. 12:24 Zamek w Mosznej - oblężony przez turystów. Każdego roku gości przybywa - Od początku sobie założyliśmy, że nie zamykamy się na żadne środowiska i to nam się chyba w tej chwili zwraca - powiedział w porannej rozmowie 'W cztery ocz ... » więcej 2018-08-21, godz. 12:10 Są pieniądze na modernizację OIOM-u i sal operacyjnych kędzierzyńskiego szpitala Inwestycje na prawie 12 milionów złotych już niedługo rozpoczną się w szpitalu powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu. Dzisiaj podpisano umowę na dofinansowanie ze ś ... » więcej 2018-08-21, godz. 12:02 Barbara Kamińska nowym kandydatem PO, Nowoczesnej, PSL i Unii Pracy na prezydenta Opola Barbara Kamińska nową kandydatką PO, Nowoczesnej, PSL i Unii Pracy na prezydenta Opola. To oznacza, że o fotel prezydenta miasta nie będzie się ubiegał Kazimi ... » więcej 2018-08-21, godz. 11:00 Remontują i walczą z czasem. Opóźnienie skomplikuje organizację imprez Trwa remont sali widowiskowej w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komprachcicach. Na razie prowadzone są prace związane z wymianą dachu. Dyrekcja placówki jest j ... » więcej 2018-08-21, godz. 10:50 Graffi wywąchał narkotyki. Wspólna akcja KAS i policji na autostradzie Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Opola wspólnie z policjantami z Brzegu znaleźli blisko kilogram amfetaminy o czarnorynkowej wartości 30 tys ... » więcej 2018-08-21, godz. 10:30 Kazimierz Ożóg jednak nie będzie kandydował na prezydenta Opola. Kandydatem Koalicji Obywatelskiej będzie kobieta? Prof. Kazimierz Ożóg nie będzie kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Opola. Informację podało na Facebooku związane z prezydentem Arkadiuszem Wiśni ... » więcej 2018-08-21, godz. 09:45 W Opolu jest prawie 200 rodzin zastępczych, ale wciąż brakuje 20. MOPR szuka i promuje Dwudziestu rodzin zastępczych brakuje obecnie w Opolu. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie nieustannie prowadzi kampanię promującą rodzinną pieczę zastępczą i dzi ... » więcej 2018-08-20, godz. 20:15 Baza LPR w budowie. Na miejscu pracuje 20 osób. "Helikoptery, szybowce latają, atrakcji mamy co niemiara" Około 20 osób dziennie pracuje przy budowie stałej bazy Lotniczego Pogotowia Ratowniczego w Polskiej Nowej Wsi. Budowa jest o tyle nietypowa, że przewiduje po ... » więcej 2018-08-20, godz. 18:15 Opole bez fajerwerków? Tego chcą ekolodzy. "Cywilizowany świat odchodzi od tej formy rozrywki" Piknik ekologiczny 'Opole w rytmie natury' zwieńczył pokaz pirotechniczny, który wzbudził sporo kontrowersji i pytań kierowanych do ratusza. Ekolodzy związani ... » więcej 2018-08-20, godz. 18:00 Wakacyjna ramówka – czas na podsumowanie. Zapraszamy do podzielenia się opiniami! Piłkarskie wątki na czas Mundialu, wakacyjne cykle, audycje w plenerze - sporo się działo podczas wakacji na antenie Radia Opole. Czas na podsumowanie. Nie mo ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »