Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-06-08, 13:00 Autor: Jacek Rudnik

Sabina Sago o wspólnym niedzielnym występie gwiazd Radia Opole w "Kawiarence z Gwiazdami"

Sabina Sago [fot. Barbara Więcek]
Sabina Sago [fot. Barbara Więcek]
- Wykonamy utwór po polsku, chodzi o to, by każda z nas mogła pokazać w tej piosence trochę siebie - powiedziała w "Poglądach i Osądach" Sabina Sago pytana o wspólny występ gwiazd programu Dobre Granie Extra przy okazji 55. KFPP. Sabina Sago, Natalia Kryjom, Barbara Beuth, Meg Krzemień i Kamila Dauksz zaśpiewają wspólnie w niedzielę (11.06) o 13:30 na opolskim rynku w "Kawiarence z Gwiazdami"
- Trzeba połączyć nasze temperamenty - zapowiadała Sabina Sago. - Cieszę się, że przy okazji festiwalu możemy partycypować muzycznie, wokalnie.

- Każda z nas jakiś sposób już działa na rynku muzycznym, to jest dla nas taki fajny dodatek, element muzyczny, a co z tego wyniknie zobaczymy - oceniła jedna z autorek programu Radia Opole - Dobre Granie Extra.

Zdaniem Sabiny Sago kiedyś opolski festiwal sprzyjał większym kontaktom i wymianie doświadczeń między artystami, dziś funkcjonujemy w innych warunkach showbiznesu i to się zmieniło.

- W tej chwili, przy takiej, a nie innej liczbie programów rozrywkowych, talent show, festiwali, konkurencja jest szersza, ale czy większa, to też jest indywidualna kwestia - oceniała piosenkarka.

Jak zauważyła Sabina Sago artyści grają dziś bardzo dużo koncertów w różnych miejscach, mają bardzo napięty grafik występów. Dziś też zdarza się, że wykonawcy robią sporą karierę dzięki udanej i dobrze przemyślanej promocji w internecie.

Niedzielny (10.06) występ opolskich wokalistek na opolskim rynku w "Kawiarence z Gwiazdami" ma transmitować TVP Rozrywka, a wszystko rozpocznie się o godz 13:30.

55. KFPP startuje wieczorem. Na początek koncert "Przebój na Mundial", w międzyczasie w amfiteatrze na ogromnym telebimie przewidziano wspólne kibicowanie polskim piłkarzom, którzy zagrają w Poznaniu w meczu towarzyskim z Chile, na zakończenie pierwszego dnia koncertów ok. godz 23:55 rozpoczną się Debiuty.

Radio Opole jest patronem medialnym 55.KFPP.
Sabina Sago

Wiadomości z regionu

2018-10-18, godz. 21:30 Ugoda zawarta do grudnia. Nie będzie akcji protestacyjnej pielęgniarek w Powiatowym Centrum Zdrowia w Kluczborku Nie będzie akcji protestacyjnej pielęgniarek i położnych Powiatowego Centrum Zdrowia w Kluczborku. Przedstawicielki związków zawodowych osiągnęły porozumienie ... » więcej 2018-10-18, godz. 20:49 Miniatura nyskiej bazyliki ma pozwolić niewidomym "zobaczyć" zabytek Przed nyską bazyliką stanęła odlana z brązu makieta, odwzorowująca kształt zabytku. Ma ona pomóc niewidomym w poznawaniu walorów kościoła oraz stojącej obok d ... » więcej 2018-10-18, godz. 20:45 Nowoczesna podsumowała kampanię w powiecie nyskim. "Nadchodzące wybory będą równie ważne, jak te w 1990 roku" - Nysa na naszej mapie wyborczej jest jednym z najważniejszych miejsc - zapewniał podczas konferencji prasowej zorganizowanej na miejscowym Rynku poseł Nowocz ... » więcej 2018-10-18, godz. 20:00 Budowa zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz Dolny już za półmetkiem. Ma być gotowy w styczniu 2020 roku [ZDJĘCIA] Ponad połowa zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz Dolny jest już wybudowana. Inwestor i wykonawca zapowiadają, że do 18 stycznia 2020 roku, całość będzie go ... » więcej 2018-10-18, godz. 19:40 Zofia Małas: Chcemy odwrócić negatywny trend postrzegania pielęgniarstwa Pensja podstawowa od 3 tysięcy złotych w górę i mniej pacjentów pod opieką na dyżurze - tak zmienić mają się warunki pracy i płacy pielęgniarek oraz położnych ... » więcej 2018-10-18, godz. 19:30 Nacisk na rozmowy, współpracę i złożone obietnice. Koalicja Obywatelska zrobiła bilans kampanii Koalicja Obywatelska podsumowała kampanię wyborczą w Opolu. Na konferencji prasowej samorządowcy i politycy Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej podkreśla ... » więcej 2018-10-18, godz. 19:30 Klub radnych Razem dla Opola podsumował działania w mijającej kadencji. "RdO zdało egzamin" Klub RdO liczył 4 radnych i jak podkreśla Krzysztof Drynda to nie są radni przypadkowi i bierni. - Wielokrotnie można było obserwować jaka jest aktywność nasz ... » więcej 2018-10-18, godz. 18:45 Nyski PiS podsumował kampanię wyborczą. "Mamy program spójny na każdym szczeblu" - Chcemy wykorzystać okazję, że rząd Prawa i Sprawiedliwości do tej pory pomagał Nysie i dalej zamierza pomagać - zapowiada Paweł Nakonieczny, który ubiega si ... » więcej 2018-10-18, godz. 18:30 Radni Opola znów nie uchwalili projektu miejskiego becikowego Inicjatywa klubu Prawa i Sprawiedliwości wróciła na sesję rady miasta Opola po raz trzeci. Przypomnijmy, 'becikowe' uchwalono w maju, ale już wtedy pojawiały ... » więcej 2018-10-18, godz. 18:00 Napad na sklep w Rudnikach. Sprzedawczyni spłoszyła napastnika Nieudany napad na sklep w Rudnikach w powiecie oleskim. Dziś (18.10) około 16.30 zamaskowany mężczyzna, z chustą na twarzy, wszedł do sklepu spożywczego i gro ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »