Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-06-08, 13:00 Autor: Jacek Rudnik

Sabina Sago o wspólnym niedzielnym występie gwiazd Radia Opole w "Kawiarence z Gwiazdami"

Sabina Sago [fot. Barbara Więcek]
Sabina Sago [fot. Barbara Więcek]
- Wykonamy utwór po polsku, chodzi o to, by każda z nas mogła pokazać w tej piosence trochę siebie - powiedziała w "Poglądach i Osądach" Sabina Sago pytana o wspólny występ gwiazd programu Dobre Granie Extra przy okazji 55. KFPP. Sabina Sago, Natalia Kryjom, Barbara Beuth, Meg Krzemień i Kamila Dauksz zaśpiewają wspólnie w niedzielę (11.06) o 13:30 na opolskim rynku w "Kawiarence z Gwiazdami"
- Trzeba połączyć nasze temperamenty - zapowiadała Sabina Sago. - Cieszę się, że przy okazji festiwalu możemy partycypować muzycznie, wokalnie.

- Każda z nas jakiś sposób już działa na rynku muzycznym, to jest dla nas taki fajny dodatek, element muzyczny, a co z tego wyniknie zobaczymy - oceniła jedna z autorek programu Radia Opole - Dobre Granie Extra.

Zdaniem Sabiny Sago kiedyś opolski festiwal sprzyjał większym kontaktom i wymianie doświadczeń między artystami, dziś funkcjonujemy w innych warunkach showbiznesu i to się zmieniło.

- W tej chwili, przy takiej, a nie innej liczbie programów rozrywkowych, talent show, festiwali, konkurencja jest szersza, ale czy większa, to też jest indywidualna kwestia - oceniała piosenkarka.

Jak zauważyła Sabina Sago artyści grają dziś bardzo dużo koncertów w różnych miejscach, mają bardzo napięty grafik występów. Dziś też zdarza się, że wykonawcy robią sporą karierę dzięki udanej i dobrze przemyślanej promocji w internecie.

Niedzielny (10.06) występ opolskich wokalistek na opolskim rynku w "Kawiarence z Gwiazdami" ma transmitować TVP Rozrywka, a wszystko rozpocznie się o godz 13:30.

55. KFPP startuje wieczorem. Na początek koncert "Przebój na Mundial", w międzyczasie w amfiteatrze na ogromnym telebimie przewidziano wspólne kibicowanie polskim piłkarzom, którzy zagrają w Poznaniu w meczu towarzyskim z Chile, na zakończenie pierwszego dnia koncertów ok. godz 23:55 rozpoczną się Debiuty.

Radio Opole jest patronem medialnym 55.KFPP.
Sabina Sago

Wiadomości z regionu

2018-06-22, godz. 20:30 Prudnik: organizują prozdrowotną imprezę z możliwością przebadania się bez kolejek Badania i konsultacje lekarskie oraz nauka udzielania pierwszej pomocy to tylko niektóre z punktów programu „Prudnickiego Dnia Zdrowia”. Sobotnia impreza ma c ... » więcej 2018-06-22, godz. 20:15 Premier Mateusz Morawiecki rozmawiał z mieszkańcami Opola. Mówił o planach rządu i odpowiadał na pytania [DUŻO ZDJĘĆ] Spotkanie w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym odbyło się w ramach akcji „Polska jest Jedna”. Na spotkaniu pojawiło się kilka transparentów, m.in. podziękowan ... » więcej 2018-06-22, godz. 19:30 Kolejny polityk PiS z wizytą na Opolszczyźnie Kolejna wizyta w ramach akcji 'Polska jest jedna'. » więcej 2018-06-22, godz. 18:15 Zatrzymali sygnalizację świetlną, żeby... rywalizować w konkursie 11 policjantów z całego województwa wzięło udział w finale XXI edycji konkursu Policjant Roku Ruchu Drogowego. Funkcjonariusze musieli wykazać się m.in. umiej ... » więcej 2018-06-22, godz. 18:15 Premier Mateusz Morawiecki jest już w Opolu. Na początek spotkanie w CWK Szef rządu przyjechał do Opola w ramach akcji 'Polska jest jedna'. Wizyta rozpoczęła się od spotkania w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. » więcej 2018-06-22, godz. 18:10 Prudnik: seniorzy rozpoczęli swoje doroczne święto Seniorzy objęli we władanie Prudnik. Symboliczne klucze do miasta przekazał im burmistrz. Tym samym rozpoczęły się drugie Prudnickie Senioralia. Przez trzy dn ... » więcej 2018-06-22, godz. 18:00 Integracja, różańce i uliczny teatr. Boży Weekend w Opolu Opolskie rodziny pokazują, że miejska przestrzeń może być miejscem spotkań i integracji. W Opolu trwa Boży Weekend. To okazja także do spowiedzi i rozmów z ks ... » więcej 2018-06-22, godz. 16:00 Niezwykły prezent z okazji urodzin. 55 Batalion Remontowy w Opolu będzie remontować kontenery 55. Batalion Remontowy w Opolu obchodzi 51. urodziny. Na urodziny żołnierze otrzymali niezwykły prezent. Dzisiaj (22.06) otwarty został warsztat remontowy kon ... » więcej 2018-06-22, godz. 16:00 Kuratorium Oświaty w Opolu kontroluje ośrodki wypoczynkowe Wraz z rozpoczęciem wakacji inspektorzy kuratorium oświaty ruszają w teren. Przez całe wakacje będą kontrolować miejsca letniego wypoczynku dla dzieci w regio ... » więcej 2018-06-22, godz. 14:30 Hybrydowa sala operacyjna w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu otwarta Hybrydowa sala operacyjna w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu otwarta. To w niej chirurdzy naczyniowi, kardiolodzy, kardiochirurdzy i anestezjolodzy ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »