Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-05-29, 11:20 Autor: Katarzyna Doros

Ruszyła sprzedaż biletów na opolski festiwal

Opolanie w kolejce po bilety [fot. Katarzyna Doros]
Opolanie w kolejce po bilety [fot. Katarzyna Doros]
Opolanie w kolejce po bilety [fot. Katarzyna Doros]
Opolanie w kolejce po bilety [fot. Katarzyna Doros]
Opolanie w kolejce po bilety [fot. Katarzyna Doros]
Opolanie w kolejce po bilety [fot. Katarzyna Doros]
Opolanie w kolejce po bilety [fot. Katarzyna Doros]
Opolanie w kolejce po bilety [fot. Katarzyna Doros]
Opolanie w kolejce po bilety [fot. Katarzyna Doros]
Opolanie w kolejce po bilety [fot. Katarzyna Doros]
W kasach Narodowego Centrum Polskiej Piosenki ruszyła sprzedaż biletów na 55. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. Pierwsze osoby w kolejce po bilety ustawiły się przed godziną 6:00. Tym razem nie było jednak listy kolejkowej, a opolanie dołączali do kolejki już po otwarciu kas. Największym zainteresowaniem cieszy się niedzielny koncert "Od Opola do Opola", który zaplanowano na 10. czerwca.
- Spodziewaliśmy się dużo większej kolejki. Dawniej ustawiały się tutaj tłumy - wspominały pierwsze osoby w kolejce.

- Na razie kolejka wydaje się mniejsza, ale jak będzie z biletami to nie wiemy, czy będą, bo przecież wczoraj przez internet to już o 20:10 wszystko się pozawieszało i nie było nic. Ja jestem gdzieś dziesiąta w kolejce. Dzisiaj przyszłam nie tak wcześnie, bo około 8:00, może 8:30 - mówi pani Franciszka.

- Porównując kolejki z ubiegłych lat, to to jest bardzo mała kolejka - mówi pan Krzysztof.

- Dawniej, latami, to przecież tutaj była tragedia co tutaj się przy kasach działo, dzisiaj jest spokojnie - dodaje pani Kazimiera.

- Myślałam, że nie będzie żadnych miejsc, ale jest bardzo duży wybór i można na prawdę przebierać w miejscach. Przyszłam o 6 rano. Wybrałam bilety i na niedzielę i na sobotę. Wybieram się pierwszy raz na festiwal razem z mamą - mówi Joanna.

Dodajmy, że internetowa sprzedaż biletów ruszyła w poniedziałek (28.05). W kasach Narodowego Centrum Polskiej Piosenki można jeszcze kupić wejściówki na koncerty od piątku do niedzieli.
Opolanie w kolejce po bilety

Wiadomości z regionu

2018-06-24, godz. 15:30 Za kierownicą TIR-a na podwójnym gazie. Rumuńskiego kierowcę zatrzymała opolska ITD Około 0,68 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzy rumuński kierowca zatrzymany przez mundurowych z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Opo ... » więcej 2018-06-24, godz. 15:11 Brzeskie Centrum Kultury wypięknieje. Miliony na modernizację Na gruntowny remont Brzeskie Centrum Kultury, największa w Brzegu placówka kulturalna, czekała kilkadziesiąt lat. Podpisano umowę z wykonawcą na gruntowną mod ... » więcej 2018-06-24, godz. 14:42 Trwa V edycja Miasteczka Ekologicznego w Opolu Park Nadodrzański w Opolu wypełnił się stoiskami i atrakcjami zarówno dla dzieci jak i dorosłych. » więcej 2018-06-24, godz. 13:45 Kuratorium Oświaty w Opolu kontroluje ośrodki wypoczynkowe Wraz z rozpoczęciem wakacji inspektorzy kuratorium oświaty ruszają w teren. Przez całe wakacje będą kontrolować miejsca letniego wypoczynku dla dzieci w regio ... » więcej 2018-06-24, godz. 13:15 Warsztaty dla rodzin, przyjaciół i sąsiadów osób niewidomych "Świat dotyku i dźwięku bez tajemnic" Fundacja Szansa dla Niewidomych wychodzi z kolejną ofertą warsztatów, które mają przybliżyć codzienność, w jakiej muszą odnaleźć się osoby z dysfunkcjami wzro ... » więcej 2018-06-24, godz. 12:00 Zdzieszowice włączają się w akcję "Zdrap pomarańczowy znak" Seniorom w świecie drzew należy się szacunek. Z tego założenia wyszli organizatorzy akcji 'Zdrap pomarańczowy znak', którzy za cel stawiają sobie przekonywani ... » więcej 2018-06-24, godz. 11:05 Samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba ranna Do wypadku samochodu osobowego doszło w Długomiłowicach w gminie Reńska Wieś. Na ulicy kościelnej kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem ... » więcej 2018-06-24, godz. 08:30 Piechniczek: na pewno dokonałbym zmian w składzie drużyny. Mecz o wszystko, Polska - Kolumbia, już dziś - Jestem przekonany, że Adam Nawałka rozmawiał indywidualnie z niektórymi zawodnikami i to on musi sam podjąć decyzje dotyczące strategii na mecz z Kolumbią w ... » więcej 2018-06-24, godz. 08:15 W stolicy regionu trwają uroczystości ku czci Matki Bożej Opolskiej Wieczorne nabożeństwo w kościele pod wezwaniem świętego Wojciecha, a następnie procesja do opolskiej katedry rozpoczęły diecezjalne obchody ku czci Matki Boże ... » więcej 2018-06-23, godz. 22:30 Joanna Lichocka kończy objazd po regionie. Na ostatnim przystanku rozmawiała z mieszkańcami Namysłowa Plany rządu, wypełnianie obietnic przedwyborczych, a także palące sprawy danego regionu - te kwestie zdominowały spotkanie Joanny Lichockiej z mieszkańcami pó ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »