Radio Opole » Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole » Suma tygodnia

Suma tygodnia

Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
W każdy piątek, w ramach Publicystyki w Radiu Opole, prezentujemy polityczny obraz mijającego tygodnia.

Do słuchania w piątki po 17:05 zapraszają Magdalena Ogórek, Aneta Skomorowska-Kobza i Ireneusz Prochera.
2022-12-16, 17:00 Autor: Ireneusz Prochera

Red. Magdalena Ogórek o targach wokół KPO, wecie prezydenta i... rekordowych cenach za polską sztukę

Ireneusz Prochera i Magdalena Ogórek
Ireneusz Prochera i Magdalena Ogórek
- To, co się dzieje wokół polskiego KPO jest niewiarygodne! - mówi red. Magdalena Ogórek, komentując ostatnie wydarzenia związane z kwestionowaniem przez Brukselę stanu polskiej praworządności. - To są środki, które nam się należą! - podkreśla publicystka.

W komentarzu do wydarzeń minionego tygodnia red. Ogórek odniosła się także do zawetowania "Lex Czarnek 2.0" przez prezydenta, rekordowej ceny za obraz Matejki i do kończącego się mundialu.

Zobacz także

2022-08-12, godz. 13:45, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Polityczny obraz tygodnia" w Radiu Opole. Magdalena Ogórek i Joanna Matlak komentują wypowiedzi polityków o zmianach w relacji Polska-UE i skażeniu Odry W tym tygodniu Magdalena Ogórek i Joanna Matlak komentują wypowiedzi polityków o zmianach w relacji Polska-UE. Na początku tygodnia ukazał się wywiad z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, który podtrzymał swoje stanowisko wobec Unii… » więcej 2022-08-05, godz. 14:31, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Polityczny obraz tygodnia" w Radiu Opole. Magdalena Ogórek i Joanna Matlak komentują obchody powstania warszawskiego, obniżkę cen paliw, wakacje kredytowe i KPO Oto kolejny odcinek z cyklu 'Polityczny obraz tygodnia' w Radiu Opole! Magdalena Ogórek i Joanna Matlak komentowały dzisiaj obchody powstania warszawskiego, obniżkę cen paliw, wakacje kredytowe i Krajowy Plan Odbudowy. Posłuchaj! » więcej 2022-07-29, godz. 10:59, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Polityczny obraz tygodnia" w Radiu Opole. Joanna Matlak i Magdalena Ogórek m.in. o zamieszaniu z cukrem, wizycie szefa CDU Kolejny komentarz w ramach 'Politycznego obrazu tygodnia' już gotowy do odsłuchania. W programie m.in. komentarz do zamieszania z brakiem cukru w sklepach czy wizycie szefa CDU w Polsce i zaostrzającej się prekampanii wyborczej. » więcej 2022-07-22, godz. 13:21, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Polityczny obraz tygodnia" w Radiu Opole. Magdalena Ogórek i Joanna Matlak o węglu, kryzysie energetycznym w UE, fuzji Orlenu z Lotosem Kolejny odcinek 'Politycznego obrazu tygodnia' już gotowy do odsłuchania! Dzisiaj redaktor Magdalena Ogórek i Joanna Matlak rozmawiały o dostępności węgla, dopłatach do węgla, kryzysie energetycznym w Europie, solidarności gazowej… » więcej 2022-07-15, godz. 13:54, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Polityczny obraz tygodnia" w Radiu Opole. Magdalena Ogórek i Joanna Matlak rozmawiają m.in. o spotkaniach Tuska, inflacji i czy wraca covid Posłuchaj najnowszego odcinka cyklu 'Polityczny obraz tygodnia'! M.in. o spotkaniach Tuska z Polakami, sposobach na inflację i tym czy wraca koronawirus. » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »