Radio Opole » Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole » Suma tygodnia

Suma tygodnia

Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
W każdy piątek, w ramach Publicystyki w Radiu Opole, prezentujemy polityczny obraz mijającego tygodnia.

Do słuchania w piątki po 17:05 zapraszają Magdalena Ogórek, Aneta Skomorowska-Kobza i Ireneusz Prochera.
2022-12-16, 17:00 Autor: Ireneusz Prochera

Red. Magdalena Ogórek o targach wokół KPO, wecie prezydenta i... rekordowych cenach za polską sztukę

Ireneusz Prochera i Magdalena Ogórek
Ireneusz Prochera i Magdalena Ogórek
- To, co się dzieje wokół polskiego KPO jest niewiarygodne! - mówi red. Magdalena Ogórek, komentując ostatnie wydarzenia związane z kwestionowaniem przez Brukselę stanu polskiej praworządności. - To są środki, które nam się należą! - podkreśla publicystka.

W komentarzu do wydarzeń minionego tygodnia red. Ogórek odniosła się także do zawetowania "Lex Czarnek 2.0" przez prezydenta, rekordowej ceny za obraz Matejki i do kończącego się mundialu.

Zobacz także

2022-09-23, godz. 17:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Magdalena Ogórek i "Polityczny obraz tygodnia" (23.09.2022) Jak w każdy piątek Magdalena Ogórek na antenie Radia Opole podsumowała mijający tydzień. » więcej 2022-09-09, godz. 14:46, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Magdalena Ogórek o Forum Ekonomicznym w Karpaczu i śmierci królowej Elżbiety II W Politycznym Obrazie Tygodnia Magdalena Ogórek podsumowała Forum Ekonomiczne w Karpaczu, które obserwowała na miejscu i gdzie moderowała jeden z paneli dyskusyjnych. Nie zabrakło także kilku słów komentarza po śmierci królowej… » więcej 2022-09-02, godz. 17:07, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Polityczny obraz tygodnia" w Radiu Opole. Magdalena Ogórek i Aneta Skomorowska-Kobza komentują najważniejsze wydarzenia polityczne W 'Politycznym obrazie tygodnia' Magdalena Ogórek skomentowała raport dotyczący reparacji od Niemiec za straty poniesione przez Polskę w II wojnie światowej, stanowisko opozycji w tej sprawie, a także Campus Polska i informacje dotyczące… » więcej 2022-08-26, godz. 17:05, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Magdalena Ogórek w "Politycznym obrazie tygodnia" Jaki jest tym razem obraz tygodnia?Myśl o powrocie do sejmu dla Donalda Tuska jest 'upiorna', na 17-latkę z Nysy, która założyła prawicowe 'Okiem młodych' w mediach społecznościowych wylał się hejt, tydzień przed rozpoczęciem… » więcej 2022-08-19, godz. 13:59, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Polityczny obraz tygodnia" w Radiu Opole. Magdalena Ogórek i Aneta Skomorowska-Kobza komentują najważniejsze wydarzenia polityczne m.in. katastrofę na Odrze Katastrofa ekologiczna, zanieczyszczenie Odry oraz impreza premier Finlandii - to tematy, które zdominowały dzisiejszy program. Posłuchaj! » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »