Radio Opole » Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole » Suma tygodnia

Suma tygodnia

Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
W każdy piątek, w ramach Publicystyki w Radiu Opole, prezentujemy polityczny obraz mijającego tygodnia.

Do słuchania w piątki po 17:05 zapraszają Magdalena Ogórek, Aneta Skomorowska-Kobza i Ireneusz Prochera.
2022-12-16, 17:00 Autor: Ireneusz Prochera

Red. Magdalena Ogórek o targach wokół KPO, wecie prezydenta i... rekordowych cenach za polską sztukę

Ireneusz Prochera i Magdalena Ogórek
Ireneusz Prochera i Magdalena Ogórek
- To, co się dzieje wokół polskiego KPO jest niewiarygodne! - mówi red. Magdalena Ogórek, komentując ostatnie wydarzenia związane z kwestionowaniem przez Brukselę stanu polskiej praworządności. - To są środki, które nam się należą! - podkreśla publicystka.

W komentarzu do wydarzeń minionego tygodnia red. Ogórek odniosła się także do zawetowania "Lex Czarnek 2.0" przez prezydenta, rekordowej ceny za obraz Matejki i do kończącego się mundialu.

Zobacz także

2022-11-18, godz. 17:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Magdalena Ogórek w politycznym podsumowaniu tygodnia Temat związany z eksplozją rakiety tuż przy granicy Polski z Ukrainą zdominował podsumowanie tygodnia red. Magdaleny Ogórek. - To tragedia przede wszystkim dla rodzin dwóch mężczyzn, którzy zginęli - podkreślała dziennikarka.Zdaniem… » więcej 2022-11-05, godz. 10:15, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Magdalena Ogórek i jej "Polityczny obraz tygodnia" (04.11.2022) W audycji komentarz do najważniejszych wydarzeń mijającego tygodnia. Komentujemy m.in. podpisanie umów na budowę elektrowni atomowych w Polsce i ostateczne potwierdzenie powstania koncernu energetycznego pod szyldem Orlenu. Mówiąc o… » więcej 2022-10-28, godz. 18:15, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Magdalena Ogórek i jej "Polityczny obraz tygodnia" 'W Politycznym obrazie tygodnia' Magdalena Ogórek skomentowała:- ataki na biura Prawa i Sprawiedliwości- wycofanie się z ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym- notę dotyczącą reparacji wojennych wysłaną do Republiki Federalnej… » więcej 2022-10-14, godz. 17:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Polityczny obraz tygodnia. Najważniejsze wydarzenia komentuje dla Radia Opole Magdalena Ogórek W Otwartym mikrofonie cotygodniowy cykl - 'Polityczny obraz tygodnia' Magdaleny Ogórek. O czym dzisiaj? » więcej 2022-09-23, godz. 17:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Magdalena Ogórek i "Polityczny obraz tygodnia" (23.09.2022) Jak w każdy piątek Magdalena Ogórek na antenie Radia Opole podsumowała mijający tydzień. » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »