Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-12-07, 10:28 Autor: Agnieszka Lubczańska

Grają to już 50 lat i wciąż mają pełną widownię! Kultowy spektakl "Kwartet" zawita w poniedziałek do Opola

Grają to już 50 lat i wciąż mają pełną widownię! Kultowy spektakl "Kwartet" zawita w poniedziałek do Opola
Kultowa już historia czterech artystów, w której bohaterowie usiłują odpowiedzieć na fundamentalne pytania dotyczące sensu życia, teatru i sztuki, czyli „Kwartet” w reżyserii Mikołaja Grabowskiego w gwiazdorskiej obsadzie wybitnych aktorów. Takie wydarzenie szykuje się już w najbliższy poniedziałek (11.12) w Teatrze im. Jana Kochanowskiego. Spektakl zostanie zaprezentowany o dwóch do wybory porach: 18:00 i 20:00. Zostały ostatnie bilety!
Tekst sztuki napisał wybitny polski kompozytor Bogusław Schaeffer. Nieprzewidywalna gra z widzem, żarty, przekomarzania, prowokacje, improwizacje, publiczność odważnie włączana do występu – tego wszystkiego nie zabraknie. To powinien być znakomity wieczór dla miłośników inteligentnego i dowcipnego teatru, jak i muzyki! Nawet jeśli ktoś już raz widział ten spektakl, warto wybrać się raz jeszcze, bo każdy występ znakomitych aktorów jest zupełnie inny.

Dodajmy też, że obsada jest wymienna, pewne jest, że czwórka znakomitych aktorów z zestawu: Andrzej Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek, Mikołaj Grabowski, Bogdan Słomiński i Tomasz Karolak pojawi się na scenie Teatru im. Jana Kochanowskiego już w najbliższy poniedziałek (11.12). Spektakl trwa 70 minut.

Bilety można zakupić poprzez stronę internetową - zobacz tu.

Organizatorem wydarzenia jest spółka ESKANDER. Radio Opole objęło spektakl patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-04-08, godz. 14:38, Patronaty - polecamy Muzeum Polskiej Piosenki zaprasza na oprowadzanie po wystawie "Zbigniew Bielak | Mistrz detalu" Jeszcze tylko do 5 maja w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu można oglądać wystawę „Zbigniew Bielak | Mistrz detalu”. Nawet jeśli już ktoś ekspozycję oglądał, w najbliższym czasie będzie okazja obejrzenia jej w towarzystwie kuratora… » więcej 2024-04-08, godz. 13:49, Patronaty - polecamy Organy ponownie zabrzmią w Opolu Odrestaurowane organy w Filharmonii Opolskiej są w tym sezonie bohaterem koncertów „Organy w samo południe”. Kolejna odsłona cyklu - czwarta już w tym roku - odbędzie się w najbliższą niedzielę (14.04). Zagra organista koncertowy… » więcej 2024-04-05, godz. 09:05, Patronaty - polecamy "Brońmy swego Opolskiego" - emisja filmu i spotkanie z twórcami W tym roku mija 26. rocznica obrony województwa opolskiego. Z tej okazji dziś (05.04) w namiocie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu odbędzie się emisja filmu 'Brońmy swego Opolskiego” oraz spotkanie z jego twórcami. Początek… » więcej 2024-04-04, godz. 11:35, Patronaty - polecamy Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej rozpoczęte! „Słowa, lata, pokolenia” - to hasło jubileuszowych, bo już 20. Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej, które pod patronatem Radia Opole organizuje co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu. Od 3 kwietnia do 26 października… » więcej 2024-04-03, godz. 19:34, Patronaty - polecamy Recital piosenki rozrywkowo-literackiej już w sobotę w klubie muzycznym filharmonii Największe przeboje polskiej estrady, utwory takich mistrzów jak: Artur Andrus, Agnieszka Osiecka, Jonasz Kofta, Kazik Staszewski, Maciej Zembaty, Andrzej Rybiński i wielu innych usłyszymy podczas rozrywkowo-literackiego koncertu, na którym… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »