Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-11-30, 07:43 Autor: Agnieszka Lubczańska

Sobota w "Akwarium" dla fanów rywalizacji w pływaniu

Sobota w "Akwarium" dla fanów rywalizacji w pływaniu [fot. https://pixabay.com/pl]
Sobota w "Akwarium" dla fanów rywalizacji w pływaniu [fot. https://pixabay.com/pl]
Już w najbliższą sobotę (02.12) szykują się sportowe emocje na basenie „Akwarium” w Opolu. Wszystko za sprawą XVI Amatorskich Mistrzostw Polski w Pływaniu „Family Cup” 2023 – jednego z 16. zawodów regionalnych stanowiących eliminacje do finału krajowego amatorskich mistrzostw. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 9:00, a same zawody rozpoczną się o godz. 10:00.
Zapisy odbywają się poprzez formularz na stronie www.family-cup.pl lub w biurze zawodów w sobotę (02.12) od godz. 9:00. Uczestnictwo z zawodach jest bezpłatne. Chętni wykupują jedynie bilet wstępu na basen.

Zawody rozgrywane będą w kategoriach indywidualnych oraz rodzinnych, a w zawodach mogą wziąć amatorzy pływania, którzy nie posiadają licencji zawodniczej Polskiego Związku Pływackiego lub nie posiadały jej w okresach krótszych, niż te określone w paragrafie 5 pkt 2 regulaminu zawodów (regulamin zamieszczamy w załączniku poniżej).

Przypomnijmy: Family Cup to cykl amatorskich zawodów w wielu dyscyplinach. W tym roku odbywa się XVI Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu, ale oprócz pływania w lutym 2024 r. planowane są mistrzostwa województwa w narciarstwie alpejskim oraz w snowboardzie.

Organizatorami zawodów są Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu, Miasto Opole i MOSiR Opole. Radio Opole jest patronem medialnym.
PLAKAT FAMILY CUP 2023

Zobacz także

2024-03-27, godz. 09:31, Patronaty - polecamy Pasjonaci ekonomii zmierzą się w Igrzyskach Ekonomicznych Igrzyska Ekonomiczne to autorski projekt studentów Koła Naukowego Ekonomistów UO. Jego celem jest sprawdzanie i poszerzanie wiedzy uczniów szkół średnich z województwa opolskiego w zakresie szeroko rozumianych nauk ekonomicznych. » więcej 2024-03-21, godz. 16:30, Patronaty - polecamy DotlenieniRun już w niedzielę w Skarbimierzu Już po raz trzeci ze strefy ekonomicznej w Skarbimierzu Osiedle (powiat brzeski) wystartuje bieg DotlenieniRun. Start o godz. 11:00 ze skrzyżowania ulic Smaków i Parkowej (niedaleko stacji paliw Orlen). Tam także zlokalizowana będzie… » więcej 2024-03-21, godz. 09:01, Patronaty - polecamy Konkurs "Póki nie jest za późno" Jeszcze tylko do 24 marca można przesyłać zgłoszenia do - organizowanego przez Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach - konkursu na projekt historyczny pt. „Póki nie jest za późno”. Tematyka prac powinna dotyczyć… » więcej 2024-03-20, godz. 15:37, Patronaty - polecamy Jarmark Wielkanocny w Muzeum Wsi Opolskiej już w niedzielę „Ponad granicami - folklor, sztuka i rękodzieło ludowe na pograniczu polsko - czeskim” - pod takim tytułem w Muzeum Wsi Opolskiej już w najbliższą niedzielę (24.03) odbędzie się 47. Jarmark Wielkanocny. Muzeum zaprasza od godz… » więcej 2024-03-20, godz. 14:50, Patronaty - polecamy Święto miłośników hokeja już w weekend na lodowisku "Toropol" Najbliższy weekend (22-24.03) w Opolu będzie świętem miłośników hokeja. W ciągu trzech dni na lodowisku „Toropol” w ramach Mistrzostw Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie zostanie rozegranych aż 26 meczów! Do rywalizacji przystąpi… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »