Radio Opole » Patronaty - polecamy
2018-11-26, 16:05 Autor: Justyna Krzyżanowska

Startup Mixer vol. 35 już w czwartek – przyjdź i dowiedz się, co w opolskim biznesie piszczy!

Startup Mixer [foto. Bartosz Mazurek, PNT]
Startup Mixer [foto. Bartosz Mazurek, PNT]
Za nami kolejna edycja Startup Mixer [fot. Ewelina Laxy]
Za nami kolejna edycja Startup Mixer [fot. Ewelina Laxy]
Park Naukowo-Technologiczny w Opolu oraz Inkubatory AIP Opole zapraszają na kolejną edycję spotkania Startup Mixer. Inicjatywa, która odbędzie się już po raz 35. ma na celu integrację oraz wymianę doświadczeń opolskiego środowiska startupowego. Startup Mixer dzieli się na część oficjalną z prezentacjami opolskich startupów oraz nieoficjalną – networkingową, w której można swobodnie porozmawiać ze wszystkimi uczestnikami.

Podczas najbliższego spotkania zaprezentują się cztery startupy:

  • Data Lions – startup z branży sektora kosmicznego. Jego twórcy zajmują wykorzystaniem danych satelitarnych dla ziemskich problemów – ich główne pole działalności to epidemiologia i predykcja występowania chorób zakaźnych.
  • Studio BRANDGLOW – czyli wspomaganie firm w profesjonalnym tworzeniu wizerunku ich marek. Startup specjalizuje się w identyfikacji wizualnej.
  • Nadwarciański Browar – czyli kraft ma moc! Autorzy z pasją i szaleństwem wypływają na fali piwnej rewolucji.
  • SkyDome Software – startup, który zajmuje się projektowaniem i wprowadzaniem na rynek aplikacji mobilnych o szerokim zakresie użytkowania.
Ponadto, na spotkaniu w roli eksperta pojawią się przedstawiciele wytwórni muzycznej specjalizującej się w muzyce hip-hop Step Records, którzy podzielą się swoim biznesowym doświadczeniem.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

35. Startup Mixer odbędzie się w najbliższy czwartek (29.11.2018 r.) w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Początek spotkania o godz. 18:00.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Patronaty - polecamy

2019-10-15, godz. 13:51 „Świętuj razem z nami!” – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle obchodzi jubileusz 25-lecia Zbliża się święto siatkówki w Kędzierzynie-Koźlu. Już w najbliższą sobotę (19.10) Klub Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle świętować będzie swoje 25-lecie. W p ... » więcej 2019-10-15, godz. 13:38 Będą gonić za lisią kitą. Hubertus w „Ostrodze” już w sobotę Gonitwa, podczas której konno ściga się tzw. 'lisa', czyli jeźdźca z ogonem przypiętym do ramienia - to główny punkt Hubertusa, który już po raz 44. odbędzie ... » więcej 2019-10-15, godz. 12:38 „Nowa przestrzeń czytania” – przed nami VI Opolska Sesja Nauczycieli Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych Zbliża się kolejna edycja Opolskiej Sesji Nauczycieli Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych. Jak podkreślają organizatorzy, konferencja jest okazją do spotkani ... » więcej 2019-10-15, godz. 10:54 Zbliża się jubileuszowe 40. Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Autorów i Kompozytorów Piosenki „Smak” im. Jonasz Kofty – ... Jak podkreślają organizatorzy, od samego powstania w 1978 roku, impreza miała ideę poszukiwania młodych talentów. Ponadto, młodzi autorzy i kompozytorzy mogą ... » więcej 2019-10-14, godz. 20:10 Kameralna orkiestra zagra jeden z największych przebojów muzyki klasycznej 'Cztery pory roku' Vivaldiego to dzieło, które kochają wszyscy melomani świata. Jak tego dzieła słucha się na żywo? Będzie okazja przekonania się już w najbli ... » więcej 2019-10-14, godz. 16:46 O wypadkach przy pracy i chorobach zawodowych podyskutuję we wtorek na Politechnice Opolskiej 'Wypadki przy pracy i choroby zawodowe. Wymiar kosztowny i zagadnienia prewencji' - to tytuł konferencji, która odbędzie się w najbliższy wtorek (15.10) w Aul ... » więcej 2019-10-14, godz. 15:21 Rusza Akademia Ekonomiczno-Prawna PNT w Opolu – poznaj szczegóły! Przed nami cykl wykładów promujących kulturę przedsiębiorczości technologicznej. Inicjatywa jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, w tym zwłaszcza do ... » więcej 2019-10-14, godz. 13:14 Kędzierzyńskie zakłady będą miały własne Centrum Badawczo-Rozwojowe (CBR II) W Grupie Azoty ZAK S.A. powstanie Centrum Badawczo-Rozwojowe, wspierające innowacje w segmencie OXO i przetwórstwie tworzyw sztucznych. Kędzierzyńska spółka G ... » więcej 2019-10-11, godz. 17:07 Indigo Child już 24 października wystąpi w Studiu M im. SBB Koncertowe czwartki w Radiu Opole już na dobre się rozkręciły. Jeszcze mamy w pamięci koncert zespołu DOBS, a już w planie kolejny występ. Tym razem na scenie ... » więcej 2019-10-10, godz. 18:28 SąStąd. Koncerty promujące debiutancką płytę zespołu pt. "Grunt" Nazywają się 'SąStąd', a wyłonili się z muzycznych, wieloletnich przyjaźni. Wszyscy są absolwentami Akademii Muzycznej w Katowicach. Wygląda na to, że 2019 to ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »