Radio Opole » Gospodarka
2017-04-18, 18:30 Autor: Monika Pawłowska

Będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Trwa nabór

[fot. sxc.hu]
[fot. sxc.hu]
Opolscy młodzi przedsiębiorcy będą mogli uczyć się od mistrzów biznesu.
Pilotażowy program mentoringu biznesowego skierowany jest do osób, które mają najwyżej 35 lat i nie dłużej niż 5 lat zarządzają firmą działającą w województwie opolskim.

- Nabór potrwa do 25 kwietnia - informuje Arkadiusz Tkocz, pełnomocnik dyrektora ds. przedsiębiorczości i innowacji OCRG. - Przedsiębiorcy są mile i chętnie widziani, by móc skorzystać ze wsparcia osób doświadczonych, mentorów. Jest to niepowtarzalna szansa, gdzie osoby z ogromnym doświadczeniem mogą całkowicie bezinteresownie podzielić się swoją wiedzą, kontaktami i doświadczeniem. Staraliśmy się ściągnąć znanych, doświadczonych opolskich biznesmenów, którzy już osiągnęli jakiś sukces w biznesie i gospodarce - wyjaśnia.

W maju zostanie zorganizowane spotkanie z potencjalnymi podopiecznymi, w ramach którego zaprezentują swoje pomysły i zostaną połączeni w pary z mentorami. Później spotkania będą miały charakter indywidualny, a dla osób, które nie znajdą swojego mentora zaplanowano szkolenia.

Udział w programie mentoringu jest bezpłatny, a Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki organizuje go w partnerstwie z Lożą Opolską Business Centre Club, Opolską Izbą Gospodarczą oraz Izbą Gospodarczą "Śląsk". Szczegóły dotyczące naboru oraz zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej ocrg.opolskie.pl.
Arkadiusz Tkocz

Gospodarka

2018-06-22, godz. 16:15 Podpisano umowę na budowę obwodnicy Myśliny. Roboty ruszą niebawem To jedna z dłużej oczekiwanych inwestycji drogowych w naszym województwie, której od lat domagali się mieszkańcy. W urzędzie wojewódzkim podpisano umowę na bu ... » więcej 2018-06-22, godz. 06:47 Prawie 800 tysięcy złotych na skatepark w Głuchołazach. Radni zabierają głos Ruszyła budowa skateparku przy głuchołaskim kąpielisku miejskim. Pojawiły się już pierwsze komentarze ze strony radnych na temat kosztów i wykonania inwestycj ... » więcej 2018-06-21, godz. 19:00 Będzie rewitalizacja budynku UO w centrum Opola. 85 procent pieniędzy pochodzi z RPO Ponad 4 miliony 350 tysięcy przekazał zarząd województwa opolskiego na rewitalizację uniwersyteckiego budynku przy ulicy Kominka w Opolu, gdzie działa Samodzi ... » więcej 2018-06-21, godz. 14:52 Sygnalizacja w Żłobiźnie na ministerialnej liście inwestycji drogowych Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu DK 94 z drogą powiatową nr 2022, czyli na wysokości Żłobizny znalazła się na liście inwestycji Ministerstwa Infr ... » więcej 2018-06-21, godz. 09:50 Chcą przyspieszyć prace na trasie kolejowej Opole - Nysa Inwestycja na trasie kolejowej 287 Opole - Nysa może nabrać szybszego tempa. Przypomnijmy, w ramach prac, które rozpoczęły się w maju tego roku, planuje się w ... » więcej 2018-06-21, godz. 07:30 Kędzierzyn-Koźle: ul. Wojska Polskiego będzie nie do poznania! Rozpoczęły się prace przy przebudowie ul. Wojska Polskiego w Kędzierzynie-Koźlu. Jedna z głównych arterii miasta ma nie tylko zyskać nową nawierzchnię, ale pr ... » więcej 2018-06-20, godz. 19:45 Będzie remont drogi rozjechanej przez samochody, gdy służyła za objazd Przez ostatnie kilka miesięcy mieszkańcy gminy Leśnica musieli objeżdżać zamkniętą w Lichynii drogę, gdy trwał tam remont mostu. Lokalny ruch odbywał się głów ... » więcej 2018-06-20, godz. 17:00 Znikną dziury na trasie Ładza-Popielów. Powiat namysłowski otrzymał rządowe wsparcie na remont drogi Blisko pół miliona złotych będzie kosztować modernizacja trasy łączącej dwa powiaty. Pod koniec roku ma być gotowy w pełni zmodernizowany odcinek drogi łącząc ... » więcej 2018-06-20, godz. 15:00 Jak zrównoważyć rozwój w regionie? Goście Politechniki Opolskiej szukają pomysłów Współpraca biznesu, nauki i samorządu jest tematem konferencji zorganizowanej przez Politechnikę Opolską. Dwudniowe wydarzenie odbywa się w Opolu już po raz 2 ... » więcej 2018-06-20, godz. 11:45 Są firmy chętne do przebudowy dawnego mostu kolejowego w Krapkowicach Otmęcie 5 firm jest poważnie zainteresowanych adaptacją dawnego mostu kolejowego w Krapkowicach Otmęcie do ruchu kołowego. Przedsiębiorstwa złożyły pytania szczegółow ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »