Radio Opole » Gospodarka
2017-04-18, 18:30 Autor: Monika Pawłowska

Będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Trwa nabór

[fot. sxc.hu]
[fot. sxc.hu]
Opolscy młodzi przedsiębiorcy będą mogli uczyć się od mistrzów biznesu.
Pilotażowy program mentoringu biznesowego skierowany jest do osób, które mają najwyżej 35 lat i nie dłużej niż 5 lat zarządzają firmą działającą w województwie opolskim.

- Nabór potrwa do 25 kwietnia - informuje Arkadiusz Tkocz, pełnomocnik dyrektora ds. przedsiębiorczości i innowacji OCRG. - Przedsiębiorcy są mile i chętnie widziani, by móc skorzystać ze wsparcia osób doświadczonych, mentorów. Jest to niepowtarzalna szansa, gdzie osoby z ogromnym doświadczeniem mogą całkowicie bezinteresownie podzielić się swoją wiedzą, kontaktami i doświadczeniem. Staraliśmy się ściągnąć znanych, doświadczonych opolskich biznesmenów, którzy już osiągnęli jakiś sukces w biznesie i gospodarce - wyjaśnia.

W maju zostanie zorganizowane spotkanie z potencjalnymi podopiecznymi, w ramach którego zaprezentują swoje pomysły i zostaną połączeni w pary z mentorami. Później spotkania będą miały charakter indywidualny, a dla osób, które nie znajdą swojego mentora zaplanowano szkolenia.

Udział w programie mentoringu jest bezpłatny, a Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki organizuje go w partnerstwie z Lożą Opolską Business Centre Club, Opolską Izbą Gospodarczą oraz Izbą Gospodarczą "Śląsk". Szczegóły dotyczące naboru oraz zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej ocrg.opolskie.pl.
Arkadiusz Tkocz

Gospodarka

2018-09-19, godz. 19:00 Studnia zabezpieczy mieszkańców Graczy. Wody tam nie zabraknie Nowa studnia zapewni bezpiecznie czerpanie wody. W Graczach uruchomiono studnię głębinową, która w razie awarii pozostałych, będzie dostarczała wodę do domów ... » więcej 2018-09-19, godz. 18:20 Rozpoczął się I Kongres Żeglugi Śródlądowej. Fachowcy rozmawiali o ożywieniu polskich rzek. Jutro ciąg dalszy [FILMY, ... O promocji żeglugi śródlądowej debatowano w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim. To była pierwsza odsłona I Kongresu Żeglugi Śródlądowej w Opolu. » więcej 2018-09-19, godz. 12:30 Spółka Azoty ZAK będzie rozwijać produkcję bezpieczniejszych plastyfikatorów Z oferty kędzierzyńskiej spółki Azoty ZAK znikają plastyfikatory ftalanowe (Oxoplast O® i Oxoplast Medica®). Ostatnia partia produktów z substancją DEHP, któr ... » więcej 2018-09-18, godz. 11:15 Praca poza krajem i wypłacanie emerytury - ZUS organizuje Dni Poradnictwa dla pracujących za granicą Kto wypłaci emeryturę, jak złożyć wniosek o rentę, jakie świadczenia za pracę za granicą można pobrać - w ramach Polsko-Niemieckich Dni Poradnictwa Emerytalno ... » więcej 2018-09-18, godz. 08:00 Gorzów Śląski ma internet światłowodowy. Mieszkańcy deklarują chęć dołączenia do sieci Bardzo szybki internet światłowodowy zawitał do Gorzowa Śląskiego. Na razie sieć przyłączona od pobliskiej Praszki dotarła do jednej z firm, urzędu miejskiego ... » więcej 2018-09-17, godz. 20:10 Zmian w Kodeksie Pracy chce poseł Nowoczesnej Witold Zembaczyński Obowiązek podawania wysokości wynagrodzenia w ogłoszeniach o pracę chce wprowadzić opolski poseł Witold Zembaczyński. Projekt zmian w Kodeksie Pracy jego auto ... » więcej 2018-09-17, godz. 18:00 Mieszkańcy Brzegu zyskają superszybki internet Brzeski samorząd podpisał list intencyjny z telekomunikacyjnym gigantem, który w ciągu najbliższych dwóch lat ma wybudować na terenie miasta sieć światłowodow ... » więcej 2018-09-17, godz. 14:50 Inwestycje drogowe w powiecie brzeskim. Czy wykonawcy zdążą na czas? Zarząd Dróg Powiatowych w Brzegu realizuje trzy duże zadania. Do końca roku zostało niewiele czasu, a na części inwestycji wykonawcy dopiero weszli na plac bu ... » więcej 2018-09-16, godz. 10:00 "Działki dla młodych" w Nysie. Chętni mogą składać dokumenty Nysa ogłosiła przetarg w ramach drugiej edycji programu 'Działki dla młodych'. Do dyspozycji jest teren przy ul. Lazurowej, ul. Zawiszy Czarnego lub w Domaszk ... » więcej 2018-09-15, godz. 10:15 Wystawcy z całego kraju zawitali do Prudnika. Ruszyły targi Inter-Region "Dom i ogród" W prudnickiej hali OSiR-u rozpoczęły się Targi Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter-Region 'Dom i ogród'. Prezentują się na nich firmy z branż związanych z za ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »