Radio Opole » Gospodarka
2017-04-18, 18:30 Autor: Monika Pawłowska

Będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Trwa nabór

[fot. sxc.hu]
[fot. sxc.hu]
Opolscy młodzi przedsiębiorcy będą mogli uczyć się od mistrzów biznesu.
Pilotażowy program mentoringu biznesowego skierowany jest do osób, które mają najwyżej 35 lat i nie dłużej niż 5 lat zarządzają firmą działającą w województwie opolskim.

- Nabór potrwa do 25 kwietnia - informuje Arkadiusz Tkocz, pełnomocnik dyrektora ds. przedsiębiorczości i innowacji OCRG. - Przedsiębiorcy są mile i chętnie widziani, by móc skorzystać ze wsparcia osób doświadczonych, mentorów. Jest to niepowtarzalna szansa, gdzie osoby z ogromnym doświadczeniem mogą całkowicie bezinteresownie podzielić się swoją wiedzą, kontaktami i doświadczeniem. Staraliśmy się ściągnąć znanych, doświadczonych opolskich biznesmenów, którzy już osiągnęli jakiś sukces w biznesie i gospodarce - wyjaśnia.

W maju zostanie zorganizowane spotkanie z potencjalnymi podopiecznymi, w ramach którego zaprezentują swoje pomysły i zostaną połączeni w pary z mentorami. Później spotkania będą miały charakter indywidualny, a dla osób, które nie znajdą swojego mentora zaplanowano szkolenia.

Udział w programie mentoringu jest bezpłatny, a Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki organizuje go w partnerstwie z Lożą Opolską Business Centre Club, Opolską Izbą Gospodarczą oraz Izbą Gospodarczą "Śląsk". Szczegóły dotyczące naboru oraz zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej ocrg.opolskie.pl.
Arkadiusz Tkocz

Gospodarka

2018-03-21, godz. 19:30 20 milionów da rząd samorządom na nowe drogi na Opolszczyźnie Ponad 20 milionów złotych otrzyma Opolszczyzna na budowę nowych dróg. Są to pieniądze, które rząd przeznaczył na inwestycje realizowane przez samorządy. W cał ... » więcej 2018-03-21, godz. 18:30 Prywatny inwestor chce w Kędzierzynie-Koźlu wybudować 125 domków jednorodzinnych 125 domków jednorodzinnych, drogi dojazdowe i chodniki mają powstać na osiedlu Cisowa w Kędzierzynie-Koźlu. Takie plany ma prywatny inwestor ze Śląska. Pierws ... » więcej 2018-03-21, godz. 15:30 Subwencja do zwrotu, a powiat może popaść w finansowe tarapaty Starostwo Powiatowe w Namysłowie decyzją Ministerstwa Finansów musi zwrócić 3,5 mln złotych źle pobranej subwencji oświatowej. Chodzi o podopiecznych Młodzież ... » więcej 2018-03-21, godz. 07:00 Rośnie liczba cudzoziemców zgłaszanych do opolskiego ZUS. Dominują obywatele Ukrainy Prawie 300 cudzoziemców na początku tego roku zgłosiło prowadzenie działalności gospodarczej w opolskim ZUS-ie. Z każdym miesiącem przybywa zagranicznych prac ... » więcej 2018-03-20, godz. 17:00 "List intencyjny nie jest wiążący". Władze Opola tłumaczą sprawę zamiany gruntów Opolski ratusz broni dokonanych i planowanych transakcji z biznesmenem Ryszardem Wójcikiem dotyczącej zamiany gruntów. Miasto opublikowało list intencyjny, kt ... » więcej 2018-03-20, godz. 16:45 Centrum Usług Wspólnych w Opolu podwoi zatrudnienie. Szukają 100 pracowników Podwojenie liczby pracowników planuje Centrum Usług Wspólnych PwC w Opolu. Podczas śniadania prasowego poinformowano o rekrutacji 100 pracowników w ciągu 12 m ... » więcej 2018-03-20, godz. 13:00 OCRG prowadzi kolejny projekt związany ze szkolnictwem zawodowym - Już od kilku lat współpracujemy z Regionalnym Centrum Wspierania Placówek Edukacji - powiedziała w Radiu Opole Katarzyna Kownacka, rzecznik Opolskiego Centr ... » więcej 2018-03-20, godz. 12:30 Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki uruchomiło dwa nowe działania Przedsiębiorcy z regionu mogą otrzymać dofinansowanie na szkolenia i specjalistyczne usługi. - Ponad 70 mln złotych trafiło na konta opolskich przedsiębiorców ... » więcej 2018-03-20, godz. 10:22 Budują drogi, rewitalizują wzgórze i bunkier Nagły powrót zimy wstrzymał nieco prace inwestycyjne w Kędzierzynie-Koźlu, ale wykonawcy, których zakontraktowało miasto, nie dają za wygraną. To, co da się r ... » więcej 2018-03-19, godz. 21:45 Wszystko w jednym miejscu - ruszyło "Opolskie dla biznesu" 'Opolskie dla biznesu' - ruszył cykl spotkań dla przedsiębiorców. Właściciele firm i prowadzący działalność w jednym miejscu będą mogli zasięgnąć informacji d ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »