Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-10-03, 17:05 Autor: Agnieszka Pospiszyl

Marszałek senatu spotkał się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla [FILMY, ZDJĘCIA]

Stanisław Karczewski zachęca do głosowania na Bogdana Tomaszka
Marszałek senatu Stanisław Karczewski spotkał się dzisiaj (03.10) z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla, żeby wesprzeć lokalnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Wizyta w "mieście chemii" miała również akcent historyczny. Marszałek i zwolennicy PiS złożyli kwiaty przed pomnikiem upamiętniającym poległych w czasie powstania śląskiego.
- To, że mogliśmy tu się spotkać, upamiętnić powstańców, jest niesamowite – mówiła wicewojewoda Violetta Porowska. - Chcę podkreślić, jak jest nas dużo. Wspieramy się wzajemnie, jesteśmy tutaj również wspólnie z naszymi kandydatami do sejmu, ponieważ wszyscy wiemy, że warto grać o wielką wygraną, kontynuację dobrej zmiany dla Polski.

Marszałek Stanisław Karczewski podkreślał, że Bogdan Tomaszek i pozostali kandydaci PiS z Opolszczyzny są sprawdzonymi ludźmi z doświadczeniem, które mogą wykorzystać w pracy parlamentarzystów.

- To dobra drużyna, drużyna która przez cztery lata tak dużo zrobiła dla Polski. Polska się zmieniła i każdemu z nas żyje się lepiej. Polska rozwija się niezwykle dynamicznie, pięknieje, bogaci się – mówił Stanisław Karczewski.

Kandydatem PiS do senatu w okręgu kędzierzyńskim jest Bogdan Tomaszek.

- Nie mogę zawieść pokładanego zaufania. Doświadczenia, które wynoszę cały czas z tej ziemi i chcę pracować dla tej ziemi, dla ojczyzny, dla dobrej zmiany. Te słowa wypowiedziane dzisiaj przed pomnikiem, w takich okolicznościach, na pewno się spełnią – mówi Bogdan Tomaszek.

W czasie wizyty w Kędzierzynie-Koźlu marszałek Karczewski spotkał się ze strażakami, odwiedził także zakłady azotowe.
Violetta Porowska
Stanisław Karczewski
Bogdan Tomaszek
Stanisław Karczewski spotkał się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla

Wiadomości z regionu

2020-10-29, godz. 17:30 W trzech kościołach w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim mogło dojść do zakażenia koronawirusem Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że w trzech kościołach na terenie powiatu mogło dojść do zakażenia koronawirusem… » więcej 2020-10-29, godz. 17:15 Opolscy logistycy pamiętają o poległych żołnierzach. Porządkowali groby na dwóch cmentarzach w stolicy regionu Żołnierze 10 Opolskiej Brygady Logistycznej porządkowali groby kombatantów na dwóch cmentarzach w Opolu. » więcej 2020-10-29, godz. 16:15 Ponad 3 promille miał mężczyzna, który kierował ruchem na remontowanej ulicy w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim 38-latek pod wpływem alkoholu kierował ruchem na jednej z ulic w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Teraz może trafić do więzienia. Do zdarzenia doszło… » więcej 2020-10-29, godz. 16:00 Na Opolszczyźnie zmarło kilkanaście kolejnych osób zarażonych COVID-19. W kraju rekord infekcji i zgonów 13 osób zarażonych koronawirusem zmarło minionej doby na Opolszczyźnie. » więcej 2020-10-29, godz. 15:50 Porowska o protestach: młodzi ludzie dali zmanipulować się, a prawdziwym celem jest obalenie rządu i Kościoła 'To zwykły wandalizm, burdy, świętokradztwo i barbarzyństwo'. Tak Violetta Porowska, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, komentowała w dzisiejszej (29.10)… » więcej 2020-10-29, godz. 14:45 Witold Zembaczyński z KO chce chronić protestujących w sprawie aborcji. Zaapelował do policji o nieużywanie siły O nieużywanie siły wobec protestujących na Opolszczyźnie zaapelował poseł Witold Zembaczyński do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu. » więcej 2020-10-29, godz. 14:34 W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu powstaje szpital tymczasowy Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu zostanie przekształcone w szpital tymczasowy - taką informację przekazano podczas konferencji prasowej premiera Mateusza… » więcej 2020-10-29, godz. 14:15 Studenci Politechniki Opolskiej w tym roku nie wrócą na zajęcia stacjonarne Zdalny tryb kształcenia przedłużono do końca grudnia na Politechnice Opolskiej. » więcej 2020-10-29, godz. 13:30 Seniorzy z Nysy mogą liczyć na wsparcie w czasie pandemii. Specjalnie dla nich uruchomiono telefon zaufania Nyscy seniorzy, którzy zmagają się z samotnością w czasie pandemii, mogą uzyskać wsparcie przez telefon. Tamtejszy dzienny dom pobytu uruchomił w tym celu… » więcej 2020-10-29, godz. 13:00 Zaginął 63-letni mieszkaniec Opola Funkcjonariusze z Opola poszukują 63-letniego Mariana Steca. Mieszkaniec Opola ostatni raz widziany był 20 października w miejscu swojego zamieszkania. Do tej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***