Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-10-19, 20:30 Autor: Katarzyna Doros

Biznesowe Oskary rozdane. Najlepsze przedsiębiorstwa wyróżnione na Gali Biznesu

XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
Izba Gospodarcza "Śląsk" i Opolskie Centrum Rozwoju i Gospodarki po raz szesnasty uhonorowały przedsiębiorców Biznesowymi Oscarami. Statuetki "Firma Roku 2017" przyznano w trzech kategoriach: przedsiębiorstwo i produkt oraz junior biznesu. Tegoroczną Gala Biznesu zorganizowana w domuEXPO akcentowała również jubileusz 25-lecia istnienia Izby Gospodarczej "Śląsk"
- W zasadzie po to my jesteśmy, żeby być przy naszych firmach, im służyć, im pomagać. W głównej mierze naszymi członkami są mikroprzedsiębiorstwa, jest też kilka dużych firm. To firmy, które potrzebują więcej informacji, niż te duże, które mają swoje służby, które im te tematy załatwiają - mówi Claudius Badura, prezes Izby Gospodarczej "Śląsk".

Za innowacyjne filtry JET w kategorii produkt/usługa zwyciężyła firma Nestro, natomiast statuetkę przedsiębiorstwa roku otrzymał producent drewnianych drzwi i okien, firma Fila Jerzy i Wspólnicy.

- W kategorii przedsiębiorstwo nagradzamy firmę, która w roku 2017 wyróżniała się we wszystkich dziedzinach. A kategoria junior biznesu to jedna, z naszych ładniejszych kategorii ma trafić do kogoś przebojowego, młodego, kto zdobywa grunt - wyjaśnia Badura.

Nagroda Juniora Biznesu trafiła do firmy Doganica Michaliny Futkowskiej.

Na potrzeby konkursu statuetki zaprojektował artysta rzeźbiarz Henryk Korbański. Radio Opole patronowało medialnie temu wydarzeniu.
Claudius Badura cz.1
Claudius Badura cz.2

Wiadomości z regionu

2020-04-04, godz. 08:00 Policja kontroluje czy działkowcy przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Zakaz grillowania, wykonać można tylko niezbędne… Ogródki działkowe nie są wpisane w rejestr miejsc, gdzie obowiązuje zakaz przebywania, aby minimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem, ale opolska policja patroluje… » więcej 2020-04-04, godz. 07:41 Groźny pożar budynku mieszkalnego w Suchym Borze pod Opolem Ogień zauważono wczoraj po godzinie 22 na dachu budynku. » więcej 2020-04-03, godz. 22:00 Raport dnia: 12 kolejnych zachorowań na COVID-19 i jeden ozdrowieniec w regionie Dotychczas COVID-19 potwierdzono u 90 mieszkańców Opolszczyzny. Tylko dziś (03.04) stwierdzono 12 nowych przypadków zarażenia koronawirusem. W tej chwili hospitalizowanych… » więcej 2020-04-03, godz. 22:00 Seniorze! To nie czas na codzienne zakupy. Z przywilejów należy korzystać, ale rozsądnie „Pomiędzy godziną 10 a 12 koronawirus nie zasypia. On działa cały czas” - apelują pracownicy socjalni. W związku z decyzją rządu od wczoraj (02.04) sklepy spożywcze… » więcej 2020-04-03, godz. 21:00 Część radnych skarży się na sposób wyboru nowego przewodniczącego rady gminy w Namysłowie. Do akcji wkroczył nadzór wo… Nie milknie konflikt pomiędzy burmistrzem Namysłowa a częścią miejskich radnych. Samorządowcy nieprzychylni włodarzowi miasta poskarżyli się służbom wojewody na… » więcej 2020-04-03, godz. 19:15 Funkcjonariusze opolskiej KAS wykryli próbę wywozu żeli antybakteryjnych i termometrów Funkcjonariusze opolskiej Krajowej Administracji Skarbowej wykryli próbę przewozu wyrobów medycznych i środków ochrony bez wymaganych dokumentów. Kierowcy dwóch… » więcej 2020-04-03, godz. 19:00 Sprzęt dla pacjentów z koronawirusem trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. Aparaturę zakupiło Starostwo Powiatowe w… Aparat USG do monitorowania stanu pacjentów i osiem urządzeń do tlenowej wentylacji wysokoprzepływowej. To sprzęt, który zakupiło opolskie starostwo powiatowe… » więcej 2020-04-03, godz. 18:10 Ministerstwo Środowiska wprowadza zakaz wstępu do lasów. "W czasie szczytu grzybobrania w lasach nie było tylu ludzi co… Ministerstwo Środowiska poinformowało o wprowadzeniu zakazu wstępu do lasu i parków narodowych na terenie całego kraju. Wszystko z powodu szerzącej się pandemii… » więcej 2020-04-03, godz. 18:00 MZD w Opolu wyłączył przyciski na przejściach dla pieszych. Sygnalizacja jest sterowana automatycznie Miejski Zarząd Dróg w Opolu wyłączył przyciski na przejściach dla pieszych i zabezpieczył je taśmą. Wprowadzone działania maja ograniczyć ryzyko zakażenia koronawirusem… » więcej 2020-04-03, godz. 18:00 Zbudowali specjalny pojemnik, żeby zbierać nakrętki i pomóc chorej Paulince Sporych rozmiarów pojemnik w kształcie serca pojawił się przed paroma dniami w centrum Ujazdu. Zamontowano go przy wejściu do szkoły podstawowej. W środku już… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »