Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-10-19, 20:30 Autor: Katarzyna Doros

Biznesowe Oskary rozdane. Najlepsze przedsiębiorstwa wyróżnione na Gali Biznesu

XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
XVI Gala Biznesu [fot. Katarzyna Doros]
Izba Gospodarcza "Śląsk" i Opolskie Centrum Rozwoju i Gospodarki po raz szesnasty uhonorowały przedsiębiorców Biznesowymi Oscarami. Statuetki "Firma Roku 2017" przyznano w trzech kategoriach: przedsiębiorstwo i produkt oraz junior biznesu. Tegoroczną Gala Biznesu zorganizowana w domuEXPO akcentowała również jubileusz 25-lecia istnienia Izby Gospodarczej "Śląsk"
- W zasadzie po to my jesteśmy, żeby być przy naszych firmach, im służyć, im pomagać. W głównej mierze naszymi członkami są mikroprzedsiębiorstwa, jest też kilka dużych firm. To firmy, które potrzebują więcej informacji, niż te duże, które mają swoje służby, które im te tematy załatwiają - mówi Claudius Badura, prezes Izby Gospodarczej "Śląsk".

Za innowacyjne filtry JET w kategorii produkt/usługa zwyciężyła firma Nestro, natomiast statuetkę przedsiębiorstwa roku otrzymał producent drewnianych drzwi i okien, firma Fila Jerzy i Wspólnicy.

- W kategorii przedsiębiorstwo nagradzamy firmę, która w roku 2017 wyróżniała się we wszystkich dziedzinach. A kategoria junior biznesu to jedna, z naszych ładniejszych kategorii ma trafić do kogoś przebojowego, młodego, kto zdobywa grunt - wyjaśnia Badura.

Nagroda Juniora Biznesu trafiła do firmy Doganica Michaliny Futkowskiej.

Na potrzeby konkursu statuetki zaprojektował artysta rzeźbiarz Henryk Korbański. Radio Opole patronowało medialnie temu wydarzeniu.
Claudius Badura cz.1
Claudius Badura cz.2

Wiadomości z regionu

2018-12-15, godz. 11:10 Małżonkowie z Opola chcą umacniać swoje związki. Tłumy na "Remoncie Małżeńskim 2018" 'Obdarowani' to hasło tegorocznych adwentowych rekolekcji dla par w ramach 'Remontu Małżeńskiego', które rozpoczęły się w stolicy regionu. Do niedzieli małżon ... » więcej 2018-12-15, godz. 10:00 "Stop szarej strefie". Pod lupą kontrolerów tym razem znalazły się kluby nocne i targowisko Mandaty na łączną kwotę 3,5 tysiąca złotych to efekt kontroli przeprowadzonych przez funkcjonariuszy Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w klubach nocnych w po ... » więcej 2018-12-15, godz. 09:00 Brawijaya Uniwersity z Indonezji nowym partnerem Uniwersytetu Opolskiego Uniwersytet Opolski rozpoczął współpracę z uczelnią z Indonezji. Opole odwiedza aktualnie duża delegacja prorektorów i dziekanów Brawijaya Uniwersity w miejsc ... » więcej 2018-12-15, godz. 08:15 Podejrzana o zabójstwo noworodka w areszcie. Czy zabójstw było więcej? "Praktycznie cały czas chodziła z brzuchem" Zarzut zabójstwa postawiono Aleksandrze J. z Ciecierzyna koło Byczyny. Na jej posesji odkryto zwłoki noworodka. Prokuratura Rejonowa w Kluczborku prowadzi śle ... » więcej 2018-12-15, godz. 07:00 Pomoc bezdomnym i osobom starszym - w Opolu ruszyła Akcja Zima Nadchodzące mrozy to trudny czas dla osób ubogich i bezdomnych. W Opolu - jak co roku - zorganizowano Akcję Zima. W jej ramach potrzebujący mają zapewnione m. ... » więcej 2018-12-14, godz. 23:00 Pożar mieszkania w bloku przy ul. Nysy Łużyckiej Opolu Ewakuowano 20 osób. Nikt nie został ranny. » więcej 2018-12-14, godz. 21:30 Dziergają szaliki dla bezdomnych, jeden zrobili dla figury myśliwca Długi, kolorowy szalik ozdobiony pomponami nosi od dzisiaj (14.12) dumnie myśliwiec - symbol Strzelec Opolskich. Opatulenie stojącej przed ratuszem rzeźby był ... » więcej 2018-12-14, godz. 20:30 Adwentowa Noc Konfesjonałów także w tym roku. "Wciąż czekamy na zgłoszenia" 14 kościołów diecezji opolskiej zgłosiło już chęć wzięcia udział w tegorocznej akcji pod hasłem 'Adwentowa Noc Konfesjonałów'. Wierni po raz kolejny przed Świ ... » więcej 2018-12-14, godz. 19:00 Człowiek w „realu” jest ważniejszy do znajomych w cyberprzestrzeni Hejt, stalking, a nawet ksenofobia coraz częściej występują wśród młodzieży szkolnej. Przeciwdziałanie tym negatywnym zjawiskom było tematem konferencji zorga ... » więcej 2018-12-14, godz. 18:55 Pożar mieszkania w Opolu. Lokator został poparzony Do zdarzenia doszło po godzinie 17:00 w budynku przy ul. Wojska Polskiego. Najprawdopodobniej mężczyzna zasnął i wtedy w jego mieszkaniu zapalił się koc. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »