Radio Opole » Loża Ekspertów » Posłuchaj audycji » Młode pokolenie, a biznes - sposoby na odniesienie…
2021-06-26, 10:50 Autor: Dr Bartłomiej Machnik

Młode pokolenie, a biznes – sposoby na odniesienie sukcesu. Rozmowa z Piotrem Kruszyńskim

Piotr Kruszyński
Piotr Kruszyński
Gościem audycji „Loża ekspertów” był Piotr Kruszyński, COO Gepetto, z którym rozmawialiśmy o tym, jak powinna wyglądać prawidłowa ścieżka rozwoju młodego pokolenia, w kontekście wchodzenia w świat biznesu. Odpowiedzieliśmy na pytanie, czy praca w dużych korporacjach międzynarodowych sprzyja zyskaniu doświadczenia, które później może zaprocentować. Gość audycji opowiedział o swojej ścieżce kariery, która doprowadziła go do miana jednego z najmłodszych prezesów w Polsce. W drugiej części gość opowiedział o nowatorskim podejściu do komunikacji w zespole i wytłumaczył czym dla niego jest mentoring odwrócony i jak go wprowadził do firmy, którą zarządzał.
Piotr Kruszyński – ex-CEO PizzaPortal.pl; Mentor Operacyjny Startup Spark
Absolwent International Faculty of Engineering na Politechnice Łódzkiej. Swoją karierę rozpoczął w Deloitte, gdzie przeprowadzał audyty finansowe oraz projekty doradcze dla największych spółek w Polsce. Przez dwa lata pracował w Stanach Zjednoczonych, kierując zespołami audytowymi doradzającymi spółkom z listy Fortune500. Następnie pracował w EY, gdzie koordynował przenoszenie procesów sprawozdawczości finansowej globalnych klientów do centrum usług.

W 2017 roku dołączył do PizzaPortal.pl, obejmując początkowo stanowisko CFO, a następnie CEO. Przeprowadził PizzaPortal.pl przez proces akwizycji – nabycie całości udziałów przez hiszpańskie Glovo za 35 mln EUR. Od połowy 2020 roku wspiera starupy jako Mentor Operacyjny w akceleratorze Startup Spark oraz pełni funkcję COO w Gepetto, gdzie obok sprzedaży e-commerce okularów pracuje nad technologią badania wzroku na odległość.

Zobacz także

2021-07-24, godz. 10:35 Beata Ignasiak- Projektowanie wnętrz z myślą o przyszłości Gościem audycji „Loża ekspertów” była Beata Ignasiak, wykładowca akademicki i projektantka wnętrz, z którą porozmawialiśmy o roli, jaką pełni właściwe… » więcej 2021-07-17, godz. 10:35 Marcin Andrzejewski o roli wyróżnień w rozwoju firm oraz instytucji Gościem audycji „Loża ekspertów” był Marcin Andrzejewski, Biznesmen, filantrop, założyciel Certyfikacji Krajowej, z którym rozmawialiśmy o roli wyróżnień… » więcej 2021-07-03, godz. 10:55 Dr Drozdowski o roli funduszy InValue Multi Asset we współczesnym procesie inwestowania Gościem audycji „Loża ekspertów” był dr Adam Drozdowski, zarządzający funduszami InValue Multi-Asset, z którym rozmawialiśmy o funduszach InValue… » więcej 2021-06-26, godz. 10:50 Młode pokolenie, a biznes – sposoby na odniesienie sukcesu. Rozmowa z Piotrem Kruszyńskim Gościem audycji „Loża ekspertów” był Piotr Kruszyński, COO Gepetto, z którym rozmawialiśmy o tym, jak powinna wyglądać prawidłowa ścieżka rozwoju… » więcej 2021-06-19, godz. 10:55 Weronika Wierszyłowska o tym, kim jest doula i jaka jest jej rola w okresie porodowym i poporodowym Gościem audycji „Loża ekspertów” była Weronika Wierszyłowska, doula, z którą rozmawialiśmy o tym, czym zajmuje się doula. Staraliśmy się też opisać… » więcej 2021-06-12, godz. 10:55 Artur Dubiel o roli służb specjalnych we współczesnym państwie Gościem audycji „Loża ekspertów” był Artur Dubiel, ekspert ds. bezpieczeństwa z Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, z którym rozmawialiśmy o roli… » więcej 2021-06-05, godz. 10:35 Dorota Steliga- o tym czy boimy się występować publicznie? Gościem audycji „Loża ekspertów” była Dorota Steliga, ekspert wystąpień publicznych i kreatorka marki osobistej, z którą rozmawialiśmy o tym, dlaczego… » więcej 2021-05-29, godz. 10:35 Kamil Kozieł o roli narracji w codziennym życiu Gościem audycji „Loża ekspertów” był dzisiaj Kamil Kozieł, ekspert od tworzenia narracji, z którym rozmawialiśmy o roli prawidłowo stworzonego komunikatu… » więcej 2021-05-22, godz. 10:47 Jakub Kocjan o caravaningu, jako branży zyskującej na znaczeniu Gościem audycji „Loża ekspertów” był Jakub Kocjan, przedsiębiorca z branży HR, przedstawiciel branży caravaningowej, z którym rozmawialiśmy o tym… » więcej 2021-05-15, godz. 10:50 Dr Maciej Kawecki o poziomie cyfryzacji polskiego społeczeństwa i gospodarki Gościem audycji „Loża ekspertów” był Dr Maciej Kawecki, z którym rozmawialiśmy o tym, na jakim poziomie ucyfrowienia znajdują się obecnie Polacy oraz… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »