Radio Opole » Reporterski Obraz Dnia » W magazynie Reporterski Obraz Dnia

W magazynie Reporterski Obraz Dnia

2024-05-24, 16:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

Edukują i zachęcają do badań. "Tramwaj zwany pożądaniem" kursuje po Opolu

"Tramwaj zwany pożądaniem" kursuje po Opolu [autor: Adam Wołek]
"Tramwaj zwany pożądaniem" kursuje po Opolu [autor: Adam Wołek]
"Tramwaj zwany pożądaniem" kursuje po Opolu. To akcja studentów dla studentów. Chodzi o zachęcenie studentów do przebadanie się w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową, ale i edukować. Wystarczy wsiąść do autobusu i poświęcić akcji 5 minut.
Dodajmy, że tramwaj dziś (24.05) także przejedzie ulicami Opola. Start sprzed Politechniki Opolskiej w Szczepanowicach ok. godz. 17.00. Trasa wiedzie przez centrum miasta, okolice dworca PKP przez plac Kopernika, plac Teatralny - o 18.00, po finał o 20.00 na politechnice przy Sosnkowskiego.
"Tramwaj zwany pożądaniem" kursuje po Opolu [autor: Adam Wołek]

Zobacz także

2024-06-17, godz. 16:15, ROD - artykuły Karp nie tylko od święta. Czy udało się wykonać ten plan? Karp nie tylko od święta - takie zadanie postawiła przed sobą Grupa Rybacka Opolszczyzna w Niemodlinie. I ten cel stara się realizować. » więcej 2024-06-14, godz. 20:00, ROD - artykuły "Pacjent to nie tylko wyniki badań". Jak ważna jest interdyscyplinarność w leczeniu? Współpraca między lekarzami różnych specjalizacji ma być kluczem do efektywnego leczenia pacjenta. To wnioski płynące z konferencji naukowej przygotowanej przez opolskich studentów wydziału lekarskiego zrzeszonych w IFMSA - Poland… » więcej 2024-06-14, godz. 16:00, ROD - artykuły Opolskie kąpieliska prawie gotowe na nowy sezon Za tydzień uczniowie odbiorą świadectwa i rozpoczną długo wyczekiwane wakacje. Część z nich wyjedzie na obozy czy kolonie, ale lato w mieście nie musi być nudne. » więcej 2024-06-14, godz. 10:55, ROD - artykuły "Mistrzostwa Europy to nie są łatwe mecze". Co pokaże polska reprezentacja? Piłkarska reprezentacja Polski przebywa już w Hanowerze, gdzie przygotowuje się do niedzielnego meczu z Holandią. Od tego spotkania polscy piłkarze rozpoczynają rywalizację w Mistrzostwach Europy. » więcej 2024-06-13, godz. 20:00, ROD - artykuły Bieg dla rodzin poległych policjantów. "Każda interwencja niesie ze sobą ryzyko" Czuwają nad naszym bezpieczeństwem, interweniują przy różnego typu zdarzeniach. Są wzywani do wypadków, awantur domowych czy napadów na bank. Mowa o policjantach, którzy w zasadzie każdego dnia służby narażają swoje życie i… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »