Radio Opole » Reporterski Obraz Dnia » W magazynie Reporterski Obraz Dnia

W magazynie Reporterski Obraz Dnia

2024-05-22, 16:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

Na "żółte tablice" trzeba zasłużyć. Teraz temat dotyczy aut 40+

samochód zabytkowy fot. Tomasz Cichoń
samochód zabytkowy fot. Tomasz Cichoń
Wojewódzki Opolski Konserwator Zabytków ogłosił zmiany w kryterium oceny pojazdów zabytkowych. O "żółte tablice" mogą starać się tylko właściciele co najmniej 40-letnich samochodów.
Wcześniej o taki przywilej mogły ubiegać się pojazdy 25-letnie, potem 30-letnie, a teraz wiek podwyższono o kolejnych 10 lat. Jaki był cel tych zmian? - o tym Tomasz Cichoń.
Na "żółte tablice" trzeba zasłużyć [autor: Tomasz Cichoń]

Zobacz także

2024-06-19, godz. 16:45, ROD - artykuły Złote rady na upały wg. Katarzyny Doros-Stachoń Uff jak gorąco, puff jak gorąco - Ciocia Dobra Rada - Katarzyna Doros-Stachoń - przygotowała specjalnie dla słuchaczy Radia Opole poradnik antyupałowy. Jak żyć, by przeżyć te 33 stopnie w cieniu! » więcej 2024-06-19, godz. 16:00, ROD - artykuły Kartą czy gotówką? Jakie finanse przygotować na zagraniczne wakacje 2024 Upały już prawdziwie tropikalne, a jak z planami na wakacje u Państwa? Są? Czy dopiero się krystalizują? Przy tej okazji rodzi się pytanie - co z pieniędzmi czyli - płaci 'pan kartą, czy gotówką?' » więcej 2024-06-18, godz. 16:30, ROD - artykuły 3. miejsce polskich pisarzy na ME w piłce nożnej w Berlinie Wiesław Janicki z Pietrowic Głubczyckich, wspólnie z kolegami z reprezentacji polskich pisarzy, zdobył brązowy medal mistrzostw Europy w piłce nożnej. Na czempionacie w Berlinie w decydującym meczu o trzecie miejsce biało-czerwoni… » więcej 2024-06-17, godz. 16:15, ROD - artykuły Karp nie tylko od święta. Czy udało się wykonać ten plan? Karp nie tylko od święta - takie zadanie postawiła przed sobą Grupa Rybacka Opolszczyzna w Niemodlinie. I ten cel stara się realizować. » więcej 2024-06-14, godz. 20:00, ROD - artykuły "Pacjent to nie tylko wyniki badań". Jak ważna jest interdyscyplinarność w leczeniu? Współpraca między lekarzami różnych specjalizacji ma być kluczem do efektywnego leczenia pacjenta. To wnioski płynące z konferencji naukowej przygotowanej przez opolskich studentów wydziału lekarskiego zrzeszonych w IFMSA - Poland… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »