Radio Opole » Reporterski Obraz Dnia » W magazynie Reporterski Obraz Dnia

W magazynie Reporterski Obraz Dnia

2024-04-22, 16:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

O puchar dyrektora, ale dla bezpieczeństwa wszystkich. VII Turniej Pierwszej Pomocy w Brzegu

4. Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w Brzegu [fot. Daniel Klimczak]
4. Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w Brzegu [fot. Daniel Klimczak]
Mistrzostwa odbywają się w Zespole Szkół Medycznych w Brzegu [fot. Joanna Gerlich]
Mistrzostwa odbywają się w Zespole Szkół Medycznych w Brzegu [fot. Joanna Gerlich]
Zakrztuszenie u niemowlęcia, oparzenie chemiczne czy próba samobójcza - jak ratować skutecznie? Takie zadania postawiono uczestnikom VII Turnieju Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Medycznych w Brzegu.
Na miejscu była nasza reporterka Joanna Gerlich, która pytała o to, jak młodzież radzi sobie z pierwszą pomocą, jak wyglądały przygotowania i co powinien umieć każdy z nas.

Dodajmy jeszcze, że pierwsze miejsce zajęła młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu.
VII Turniej Pierwszej Pomocy w Brzegu [autor: Joanna Gerlich]

Zobacz także

2024-05-21, godz. 16:30, ROD - artykuły Atak na opolski WiK - to tylko ćwiczenia Najpierw weszli do biur, potem do oczyszczalni ścieków. Ich zadaniem był paraliż pracy firmy, a celem bezpośrednim rozszczelnienie zbiornika ze żrącą substancją. » więcej 2024-05-21, godz. 16:00, ROD - artykuły Wójt jedzie do Ameryki Waszyngton, Minneapolis czy Nowy Jork - te miasta, w ramach wizyty studyjnej absolwentów programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, odwiedzi w najbliższym czasie Sebastian Baca. » więcej 2024-05-21, godz. 15:30, ROD - artykuły Walcownia Andrzej w Zawadzkiem do likwidacji? "To dramat setek osób" Spółka Alchemia, będąca częścią grupy Boryszew podjęła decyzję o rozpoczęciu procesu likwidacji Walcowni Rur Andrzej w Zawadzkiem. Ta wiadomość spadła na pracowników i ich rodziny z dnia na dzień. » więcej 2024-05-20, godz. 16:15, ROD - artykuły Handel ludźmi może dotyczyć każdego z nas! Policja ostrzega Opolska policja przestrzega przed zjawiskiem handlu ludźmi. Wczoraj przy kampusie Uniwersytetu Opolskiego przy ulicy Oleskiej stanął 'escapetruck' - czyli specjalnie przygotowana naczepa ciężarówki, w której zbudowano kilka pomieszczeń… » więcej 2024-05-20, godz. 16:00, ROD - artykuły Festiwalowe Radio Opole gra, scenografia do 61. KFPP w budowie Dźwięki młotków, wiertarek i wkrętarek unoszą się nad opolskim amfiteatrem. Na niespełna dwa tygodnie przed muzykami scenę, widownię, ale i zaplecze opanowała ekipa budowlana. Ruszyły prace nad scenografią do 61. Krajowego Festiwalu… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »