Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-01-30, 10:31 Autor: Daniel Klimczak

Policja kusi młodzież. W piątek otwarto dla niej drzwi komendy, by przekonywać, że warto wstąpić do służby

Drzwi otwarte KMP w Opolu [fot. Witold Wośtak]
Drzwi otwarte KMP w Opolu [fot. Witold Wośtak]
Drzwi otwarte dla uczniów zorganizowała w piątek (27.01) Komenda Miejska Policji w Opolu. Młodzież poznała pracę dyżurnego i wydziału dochodzeniowo-śledczego.
Młodzi ludzie dowiedzieli się o profilaktyce, planowaniu służby oraz bezpieczeństwie w ruchu drogowym, mieli też okazję wejść do pomieszczenia dla zatrzymanych. Celem akcji jest zainteresowanie młodych ludzi pracą w policji oraz służbą, a otwarcie drzwi ma być na to najlepszym sposobem. Czy to się sprawdza? O to pytał Witold Wośtak.
Dzrwi otwarte w komendzie. Autor: Witold Wośtak

Zobacz także

2023-03-22, godz. 17:34, RTT - artykuły Opole - miasto (nie)monitorowane XXI wiek, miasto wojewódzkie, mężczyzna atakuje siekierą przypadkowego człowieka. Ten pod wpływem adrenaliny nie traci przytomności i sam próbuje złapać napastnika. Rany są jednak na tyle poważne, że trafia do szpitala. » więcej 2023-03-22, godz. 17:34, RTT - artykuły Jak odnaleźć się na rynku pracy? Blisko 40-tu wystawców wzięło dziś udział w Transgranicznych Targach Pracy i Giełdzie Edukacji w Głubczycach. Swoją ofertę prezentowali najwięksi w regionie pracodawcy, instytucje szkoleniowe, służby mundurowe i uczelnie wyżs… » więcej 2023-03-21, godz. 17:47, RTT - artykuły Sezon motocyklowy w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu otwarty Pierwszy dzień wiosny to tradycyjnie otwarcie sezonu motocyklowego w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu. Tym razem to 20-ta, Okrągła ZSMotka. » więcej 2023-03-21, godz. 17:41, RTT - artykuły Opole, Moszna i Prudnik planem zdjęciowym do filmów o wybitnych polskich sportowcach W Opolu, Mosznej i Prudniku kręcone były sceny do dwóch fabularnych filmów historycznych. Produkcje te opowiadają o wybitnych polskich sportowcach czasów międzywojennych. Są to filmy pt. „Szachiści” i  „Złoto Haliny Konopackiej”… » więcej 2023-03-21, godz. 17:37, RTT - artykuły Uczniowie szkół podstawowych z gminy Łubniany przygotowują spektakl profilaktyczny Hejt, używki, wygórowane ambicje rodziców. Tego dotyczy profilaktyczny spektakl, pt. 'Spektakl' przygotowywany właśnie przez uczniów szkół podstawowych z gminy Łubniany. Czasu na próby jest mało, bo wczoraj (20.03) przeprowadzono… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »