Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2024-02-19, 18:33 Autor: Agnieszka Lubczańska

Koncert z okazji 15-lecia Big Roll Bandu już w niedzielę w Kluczborku

Koncert z okazji 15-lecia Big Roll Bandu już w niedzielę w Kluczborku
„To będą wyjątkowe urodziny z niesamowitymi muzykami i wokalistami” – tak 15-lecie Big Roll Bandu, czyli zespołu działającego przy Centrum Kultury w Kluczborku, zapowiadają organizatorzy wydarzenia. Urodzinowy koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (25.02) o godz. 19:00 w Hali OSIR w Kluczborku. Gościem specjalnym będzie jeden z najlepszych puzonistów jazzowych w Polsce - Grzegorz Nagórski.
Big Roll Band powstał przy ówczesnym Kluczborskim Domu Kultury w Kluczborku. Składa się z trzech sekcji instrumentów dętych oraz rozbudowanej sekcji rytmicznej. Wykonuje muzykę różnorodną od jazzu poprzez latino do rocka. Swoje umiejętności doskonali pod okiem dyrygenta Rolanda Mendla. Zespól występował na jednej scenie z takimi artystami, jak: Grażyna Łobaszewska, Joachim Mencel, Alicja Majewska, Mark Parker, Stan Fortuna i wielu innych.

Wolne datki zebrane podczas koncertu przekazane zostaną na Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca Pio.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Plakat

Zobacz także

2024-05-07, godz. 15:06, Patronaty - polecamy PRE/TEKSTY - nowa wystawa w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu PRE/TEKSTY to tytuł nowej wystawy, którą od soboty (11.05) będzie można oglądać w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Jej autorami są studenci Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, którzy opracowali graficznie teksty… » więcej 2024-05-07, godz. 14:48, Patronaty - polecamy Podróż po muzyce żydowsko-arabskiej na koncercie Navarrete Sefardi Project w sobotę w filharmonii Podróż po muzyce żydowskiej - zagrana przez 5-osobowy zespół muzyków - okraszona tańcem i śpiewem performerki, tancerki flamenco i trenerki głosu - Magdy Navarrete - taki koncert szykuje się w najbliższą sobotę (11.05) w Filharmonii… » więcej 2024-05-07, godz. 09:20, Patronaty - polecamy Maria Przebindowska bohaterką wyjątkowej wystawy w Galerii MBP "Zamostek" Postać znanej w Opolu chórmistrzyni, animatorki kultury i aktywnej wiceprezeski Towarzystwa Przyjaciół Opola, założycielki zespołu Camerton, charyzmatycznej i nietuzinkowej osoby - Marii Przebindowskiej zostanie przypomniana na wyjątkowej… » więcej 2024-05-06, godz. 12:41, Patronaty - polecamy "Harfa? Najlepiej dwie!". Wybierz się na koncert do Filharmonii Opolskiej „Concertino w dawnym stylu” na dwie harfy i orkiestrę smyczkową współczesnego polskiego kompozytora, laureata nagród w dziedzinie muzyki filmowej i radiowej Macieja Małeckiego to jeden z utworów, które wybrzmią piątkowy (10.05)… » więcej 2024-05-06, godz. 11:45, Patronaty - polecamy Koncert „Wolność jest w nas” już 10 maja w amfiteatrze. Zobacz, kto wystąpi! Radio Opole będzie na miejscu! Plejada gwiazd polskiej piosenki wystąpi 10 maja w opolskim amfiteatrze w ramach koncertu „Wolność jest nas”, który z okazji 20-lecia wejścia Polski i województwa opolskiego do Unii Europejskiej organizuje Urząd Marszałkowski Województwa… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »