Radio Opole » Wiadomości z regionu
2021-03-31, 10:59 Autor: Daniel Klimczak

Utrudnienia na wjeździe do Nysy. Na rondzie przewrócił się TIR wiozący ziarno. Kierowca nietrzeźwy

Przewrócony TIR na wjeździe do Nysy foto: Mario
Przewrócony TIR na wjeździe do Nysy foto: Mario
Przewrócony TIR na wjeździe do Nysy [fot. KP PSP Nysa]
Przewrócony TIR na wjeździe do Nysy [fot. KP PSP Nysa]
Przewrócony TIR na wjeździe do Nysy [fot. KP PSP Nysa]
Przewrócony TIR na wjeździe do Nysy [fot. KP PSP Nysa]
Przewrócony TIR na wjeździe do Nysy foto: Mario
Przewrócony TIR na wjeździe do Nysy foto: Mario
Przewrócony TIR na wjeździe do Nysy foto: Mario
Przewrócony TIR na wjeździe do Nysy foto: Mario
Utrudnienia na wjeździe do Nysy od strony Opola. Jeden z pasów ronda jest zablokowany po tym, gdy przewrócił się samochód ciężarowy wiozący śrutę rzepakową.
Na naczepie znajdowało się około 20 ton ziarna. Obecnie służby starają się podnieść przewrócony zestaw. Jak wskazuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie kpt. Dariusz Pryga, wjazd do miasta jest możliwy, jednak kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

- Te utrudnienia potrwają na pewno przez najbliższe 2 godziny, ponieważ służby porządkowe muszą po prostu postawić samochód ciężarowy na koła, dlatego trochę to potrwa. Na te chwilę jeden pas jest całkowicie wyłączony z eksploatacji na rondzie, także tam trzeba zachować szczególną ostrożność - wskazuje.

Do zdarzenia doszło na pierwszym rondzie od strony Opola, jednak już za zjazdem w kierunku Kłodzka, dzięki czemu do tej pory przed rondem nie tworzą się duże zatory.

Dodajmy, że kierowca ciężarówki był nietrzeźwy. Jak informuje nyska policja, badanie wykazało w jego organizmie blisko pół promila alkoholu. Mężczyzna jechał sam, a po zdarzeniu nie wymagał hospitalizacji.
kpt. Dariusz Pryga

Wiadomości z regionu

2021-07-29, godz. 20:00 Spór między wędkarzami a miłośnikami skuterów wodnych na Jeziorze Nyskim. Brawurowe zachowanie może skończyć się… Wędkarze i użytkownicy jednostek silnikowych pływających po Jeziorze Nyskim nie mogą dojść do porozumienia. Ci pierwsi zarzucają użytkownikom maszyn stwarzanie… » więcej 2021-07-29, godz. 19:00 2 mln zł na dopłaty do komunikacji publicznej dla opolskich samorządów. "Teraz my mówimy: mamy wolne pieniądze, składajcie… Osiem gmin, jeden powiat i jeden związek międzygminny otrzymały rządowe dofinansowanie do organizacji transportu publicznego. Dzisiaj (29.07.) w Reńskiej… » więcej 2021-07-29, godz. 17:34 Ogólnopolski rekord temperatury w Prószkowie utrzymany! "To dobra wiadomość". W setną rocznicę pomiaru uruchomioną… 29 lipca 1921 roku na stacji meteorologicznej w Prószkowie w powiecie opolskim zanotowano najwyższą temperaturę w Polsce. Pomiar wykonano dokładnie o 13:48… » więcej 2021-07-29, godz. 17:30 Autobusy niszczą chodnik przy 1 Maja w Opolu [INTERWENCJA] Autobusy komercyjnej linii LUZ wjeżdżają na chodnik przy ulicy 1 Maja w Opolu i niszczą go - uważa jeden z naszych słuchaczy i prosi o interwencję. Chodzi… » więcej 2021-07-29, godz. 17:00 To było podwójne trafienie. Para poszukiwanych wpadła w ręce policji Hollywood miał swoich Bonnie i Clyde’a, Zdzieszowice też mają swoją parę przestępców, która uciekała przed policją. Nie cieszyli się jednak wolnością… » więcej 2021-07-29, godz. 16:45 V. Porowska o szczepieniach: Nasza prywatna wolność kończy się w momencie, kiedy odbieramy ją innym - Kwestionujemy osiągnięcia naukowe, stawiając na szali swoje życie, zdrowie oraz zdrowie najbliższych - powiedziała na antenie Radia Opole opolska posłanka… » więcej 2021-07-29, godz. 16:00 Opolskie szpitale otrzymały od marszałka pieniądze na remonty. To w sumie 11 milionów złotych Urząd marszałkowski przekazał 11 milionów złotych na remonty opolskich szpitali. Dzięki pieniądzom pochodzącym z budżetu regionu, m.in. w ginekologii… » więcej 2021-07-29, godz. 15:45 Mail z pogróżkami trafił do prezydenta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego. To nie pierwszy raz Kolejny list z pogróżkami trafił do prezydenta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego. Autor grozi mu m.in. poderżnięciem gardła. Wiadomość o podobnej treści… » więcej 2021-07-29, godz. 15:45 Zdzieszowicki OPS przeniesie się ze żłobka do dawnego hotelu Ośrodek Pomocy Społecznej w Zdzieszowicach niedługo zmieni swoją siedzibę. Z obecnie zajmowanych pomieszczeń budynku żłobka zostanie przeniesiony do wyremontowanego… » więcej 2021-07-29, godz. 14:31 Posypały się nagrody i awanse. Opolska policja świętuje Odznaczenia i wyróżnienia otrzymało z okazji wojewódzkich obchodów święta policji 64 pracowników opolskiego garnizonu a 691 funkcjonariuszy odebrało awanse… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »