Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 27 stycznia 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
W katalogu ECM pojawia się debiutancki album trio Sun of Goldfinger, który tworzą wybitni i poważani awangardziści muzyki improwizowanej: gitarzysta David Torn, saksofonista Tim Berne i perkusista Ches Smith.

Joe McPhee Po Music: Topology - emocjonalna muzyka pięknie zamyślonego konceptualisty i teoretyka muzyki improwizowanej.

Do słuchania w każdą niedzielę od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Poranną audycję rozpoczniemy od rosnącego w oczach serca wypełnionego nakrętkami. Zapytamy też kiedy w Opolu doczekamy się takiego rozwiązania. Powiemy o biegu morsów i zbiórce starych fotografii. Bądźcie czujni, bo będą też trudne pytania w naszym zimowym konkursie. I czekamy na propozycję dokąd wysłać Kacpra, bo to jego tydzień wyzwań. Czekamy już od 6 rano!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa prowadzona Joannę Matlak
  • Porannym gościem będzie prof. Marek Masnyk, rektor Uniwersytetu Opolskiego. Zapytamy o kalendarium zbliżających się wyborów rektora i członków Senatu.


Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »