Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA 2019 - pasmo główne

Zobacz, co szykujemy od stycznia 2019 roku w Radiu Opole!
Zobacz także: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)

WIADOMOŚCI
Wiadomości regionalne 06:00-23:00
Skrót wiadomości 06:30, 07:30, 08:30, 09:30, 14:30, 15:30 (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości niemieckojęzyczne 21:03 (od poniedziałku do piątku), 20:03 (sobota-niedziela)
Wiadomości kresowe: 21:03 (niedziela)
Prognoza pogody: 06:04 - 23:05 (oprócz 8:00)
Autopilot Radia Opole: od poniedziałku do piątku: 06:58, 07:28, 07:58, 08:28,
14:28, 14:58, 15:28, 15:58 (styczeń-czerwiec i wrzesień-grudzień)
Wiadomości kulturalne od poniedziałku do piątku 10:04, 14:04
Wiadomości sportowe od poniedziałku do piątku 06:31, 08:31, 21:04 oraz 7:04, 9:04 w soboty i niedziele

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK

06:05-09:00 NA DZIEŃ DOBRY – Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski
06:20 Felieton edukacyjny
  • Powstanie Wielkopolskie, albo jak zwyciężać mamy - Bolesław Bezeg (27.12-15.02)
  • Kalendarium historyczne - Bolesław Bezeg (18.02-16.09 i 04.11-31.12)
  • Czwarty rozbiór Polski - Bolesław Bezeg (17.09-31.10)
07:20 Cykle okolicznościowe:
  • Nasza Europa - Piotr Wójtowicz (29.04-31.05)
  • Festiwalowe trele morele - Katarzyna Zawadzka (czerwiec)
  • Podsłuchane… Podejrzane… Łowy Krzysztofa Mikundy (wakacje)
  • Polskie Termopile - Bolesław Bezeg (01.09-06.10)
  • Śląski zryw - Bolesław Bezeg (sierpień)
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa - Aneta Skomorowska-Kobza/Marek Świercz
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa - Aneta Skomorowska-Kobza/Marek Świercz
08:20 Kadencja - Aneta Skomorowska-Kobza (02.09 do dnia wyborów)
08:20 Sojusznicy - Piotr Wójtowicz (marzec)

09:05-12:00 ONA I ON – Wiesław Kolbusz i Agnieszka Wawer-Krajewska
09:45 Czytasie - Beata Granatowska/Ireneusz Prochera
10:45 i 11:45 Młoda Polska - Piotr Wójtowicz
9:40, 10:40, 11:40 Szperacze - Krzysztof Dobrowolski (lipiec-sierpień)
11:45 Worek z cytatami - Beata Granatowska i Ireneusz Prochera (oprócz lipca i sierpnia)
11:50 Rozdziały na upały - wakacyjna powieść w odcinkach (lipiec-sierpień)
12:05-14:00 LOŻA RADIOWA – Aneta Skomorowska-Kobza i Marek Świercz/Ewa Skrabacz
  • Parlamentarne Poniedziałki (w poniedziałki)
  • Młodzieżowa Loża Radiowa (w piątki)
  • Europejska Loża Radiowa (w środy od 02.01 do maja)
  • Pracodawcy, związkowcy - wspólna sprawa (w czwartki)
Głosuj z nami. Wyborczy ring 2019 (wtorki i czwartki, od września do października)
12:50 Mądre ryby nie biorą – Kacper Śnigórski (piątek)
12:40 Nie trać głosu - Aneta Skomorowska-Kobza (od września do października)
13:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski

14:00-16:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ – Agnieszka Stefaniak/Cezary Puzyna/Bogusław Kalisz
15:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski
15:40 Nie trać głosu - Aneta Skomorowska-Kobza (od września do października)

16:05-18:00 REWIRY KULTURY Beata Granatowska/Ireneusz Prochera (poniedziałek-czwartek)/Beata Granatowska (piątek)
Wsłuchowisko (4 razy w roku)

18:05-19:00 DOBRE GRANIE EKSTRA
- Żaneta Plotnik, Magdalena Meg Krzemień, Basia Beuth, Kamila Dauksz, Natalia Kryjom
19:05-21:00 DOBRE GRANIE Tomasz Wojtyłko
19:40 Akademickie Opole – Sławomir Kieler
20:15 Die Musik, zene, hudba..., czyli muzyka po sąsiedzku - Rafał Nosal, Amadeusz Lipczak

21:15-22:00 STUDIO REPORTAŻU – Marian Staszyński

22:05-23:00
PASMO TEMATYCZNE
23:05-01:00 PASMO MUZYCZNE poniedziałki:
01:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU...

SOBOTA
06:05-07:00 OBIEŻYŚWIAT - Barbara Tyslik

07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Daniel Klimczak/Natalia Kryjom
07:20 Z historycznego punktu widzenia - Bolesław Bezeg
07:40 O polskość Śląska Opolskiego - Wiktor Krzewicki
08:04 W cztery oczy – Ewa Skrabacz
08:40 Felieton całkiem niepolityczny - Piotr Cywiński i Piotr Semka
09:10 MOST - polsko-czeska audycja UE - Paweł Konieczny
10:15 Polonijne Radio Opole - Halina Nabrdalik
11:05-12:00 SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA – Jan Poniatyszyn

12:05-14:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY – Katarzyna Zawadzka

14:05-16:00 MAGAZYN SZALONYCH POMYSŁÓW – Krzysztof Dobrowolski

16:05-20:00 CAŁY NASZ SPORT – Grzegorz Frankowski/Mariusz Chałupnik/Paweł Konieczny/Daniel Klimczak/Mariusz Studzienny

20:05-23:00 TWOJA MUZYKA - Tomasz Wojtyłko

23:05-01:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI - Witold Sułek

01:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU...

NIEDZIELA
06:05-07:00 EFFATHA – Wiktoria Palarczyk

07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Paweł Konieczny
07:20 Z historycznego punktu widzenia - Bolesław Bezeg
07:40 Spod Znaku Rodła - Halina Nabrdalik
08:04 W cztery oczy – Ewa Skrabacz
08:40 Wartość dodana - Dorota Kłonowska
09:15 Mała kultura - Justyna Marcińska
10:40 Zwykły życiorys - Piotr Furtas

11:05-12:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA – Marek Świercz/Ewa Skrabacz
11:05-12:00 ŚWIĄTECZNA LOŻA RADIOWA - Marek Świercz/Ewa Skrabacz (01.01, 06.01, 22.04, 01.05, 03.05, 20.06, 15.08, 01.11, 25.12, 26.12)

12:05-15:00 OPOLSKI KONCERT ŻYCZEŃ – Marzena Mielcarek i Piotr Furtas
12:05-15:00 PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE RADIA OPOLE - Aneta Skomorowska-Kobza/Marek Świercz/Ewa Skrabacz (01.01, 06.01, 22.04, 01.05, 03.05, 20.06, 15.08, 01.11, 26.12)

15:05-17:00 SCENA I SŁAWA – Rafał Nosal i Anita Janczak

17:05-19:00 CAŁY NASZ SPORT
– Grzegorz Frankowski/Mariusz Chałupnik/Paweł Konieczny/Daniel KlimczakMariusz Studzienny

19:05-20:00 ŚLADAMI KRESOWEJ ATLANTYDY – Tomasz Zacharewicz/od 06.10 Jan Poniatyszyn

20:05-21:00 CZAS MNIEJSZOŚCI - audycje przygotowane przez TSKN Opole i TSKN Racibórz

21:05-22:00 MÓJ OPOLSKI DOM - Halina Nabrdalik

22:05-23:00 FORUM WIARY - Roman Juranek

23:05-01:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ – Marzena Mielcarek/Jacek Mielcarek

01:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU...


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »