Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA 2020 – pasmo główne

RAMÓWKA 2020

Wiadomości region, kraj świat: 06:00-22:00 (od poniedziałku do piątku o 22:00 Wiadomości dnia /10 min./)
Wiadomości region, kraj, świat:
06:30, 07:30, 08:30 (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości niemieckojęzyczne 21:03 (od poniedziałku do piątku), 20:03 (sobota i niedziela)
Wiadomości kresowe: 21:03 (niedziela) – Jan Poniatyszyn
Prognoza pogody: 06:04-21:04 i 22:09 (od poniedziałku do piątku), 06:04-22:04 (sobota i niedziela)
Autopilot Radia Opole: od poniedziałku do piątku: 06:58, 07:58, 08:58, 9:58, 10:58, 11:58, 12.58, 13:58, 14:58, 15:58, 16:58, 17:58 – Piotr Wójtowicz / Kacper Śnigórski / Sławomir Kieler
Wiadomości kulturalne
od poniedziałku do piątku: 10:04, 17:04 Mariusz Majeran / Katarzyna Zawadzka / Wiktoria Palarczyk
Wiadomości sportowe
od poniedziałku do piątku: 06:04, 07:04, 15:04, 21:06, sobota i niedziela 07:04, 22:04 – Grzegorz Frankowski / Mariusz Studzienny / Paweł Konieczny / Mariusz Chałupnik
Wiadomości ekonomiczne od poniedziałku do piątku: 9:04, 18:04 – Ireneusz Prochera
Agroradio od poniedziałku do piątku: 13:04 – Piotr Wójtowicz

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK

06:05-09:00 KTO RANO WSTAJE... – Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski

06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
08:05 W cztery oczy – Joanna Matlak / Aneta Skomorowska


09:05-12:00 DOBRY MOMENT
– Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz

11:20 Klasyczne opolskie – Małgorzata Ślusarczyk (środa)
11:20 Czytasie – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera (piątek)
11:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


12:05-14:00
LOŻA RADIOWA – Joanna Matlak, Witold Żurawicki, Aneta Skomorowska-Kobza

12:15 Parlamentarna loża (poniedziałek)
13:15 Magazyn międzynarodowy – Piotr Semka, Piotr Cywiński (ostatni wtorek miesiąca)
12:15 Prosto z SejmuMagdalena Ogórek (czwartek)
12:50 Mądre ryby nie biorą – Kacper Śnigórski (czwartek)
13:15 Pracodawcy, związkowcy – wspólna sprawa (czwartek)
13:15 Młodzieżowa Loża Radiowa (piątek)
Wybory 2020 – Prezydent RP (maj)

14:05-15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ – Agnieszka Stefaniak / Marzena Śmierciak / Bogusław Kalisz / Cezary Puzyna


15:05-17:00
TRENDY i OWĘDY – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

15:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


17:05-18:00
DOBRE GRANIE – Tomasz Wojtyłko

17:45 Akademickie Opole – Sławomir Kieler


18:05-19:00 DOBRE GRANIE EKSTRA
– Żaneta Plotnik (poniedziałek), Magdalena Meg Krzemień (wtorek), Natalia Kryjom-Barylak (środa), Kamila Dauksz-Boruch (czwartek), Basia Beuth (piątek)


19:05-21:00 REWIRY KULTURY
– Agnieszka Zientarska (poniedziałek, środa), Katarzyna Zawadzka (wtorek, piątek), Mariusz Majeran (czwartek) /raz w miesiącu w czwartek o godz. 20:05 transmisja koncertu ze Studia M im. SBB – Tomasz Wojtyłko/

21:10-22:00 STUDIO REPORTAŻU – Marian Staszyński

22:05-23:00 PASMO EDUKACYJNE


23:05-01:00
PASMO MUZYCZNE:


01:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU /pasmo powtórkowe/*



SOBOTA

06:05-07:00 OBIEŻYŚWIAT – Barbara Tyslik


07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Daniel Klimczak / Natalia Kryjom

07:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
07:40 O polskość Śląska Opolskiego – Wiktor Krzewicki
08:04 W cztery oczy – Witold Żurawicki
08:40 Felieton całkiem niepolityczny – Piotr Cywiński / Piotr Semka
09:10 MOST – polsko-czeska audycja UE – Rafał Nosal
10:15 Polonijne Radio Opole – Halina Nabrdalik


11:05-12:00
SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA – Jan Poniatyszyn

12:05-14:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY – Katarzyna Zawadzka

14:05-16:00 EKO WYŚCIG – Justyna Marcińska

16:05-20:00 CAŁY NASZ SPORT – Grzegorz Frankowski / Mariusz Chałupnik / Paweł Konieczny / Mariusz Studzienny

20:05-21:00 TWOJA MUZYKA – cz. 1. Tomasz Wojtyłko

21:05-22:00 FUNKJEST – Jarecki

22:05-23:00 TWOJA MUZYKA – cz. 2. Tomasz Wojtyłko


23:05-01:00 SET MEG
– Magdalena Meg Krzemień

01:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU /pasmo powtórkowe/*



NIEDZIELA

06:05-07:00 EFFATHA – Wiktoria Palarczyk


07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Paweł Konieczny

07:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
07:40 Spod Znaku Rodła – Halina Nabrdalik
08:04 W cztery oczy – Witold Żurawicki
09:15 Mała kultura – Justyna Marcińska
10:35 Prosto z Sejmu – Magdalena Ogórek /powtórka/


11:05-12:00
NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA


11:05-12:00 ŚWIĄTECZNA LOŻA RADIOWA
– (01.01, 06.01, 13.04, 01.05, 03.05, 11.06, 15.08, 01.11, 11.11, 25.12, 26.12)

12:05-15:00
OPOLSKI KONCERT ŻYCZEŃ – Marzena Mielcarek i Agnieszka Kurenda-Szmit
12:05-15:00 PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE RADIA OPOLE Bolesław Bezeg i Wiktor Krzewicki (01.01, 06.01, 13.04, 01.05, 03.05, 11.06, 15.08, 01.11, 11.11, 26.12).


15:05-17:00
SCENA I SŁAWA – Marek Szubryt

17:05-19:00
CAŁY NASZ SPORT – Grzegorz Frankowski / Mariusz Chałupnik / Paweł Konieczny / Mariusz Studzienny

19:05-20:00
ŚLADAMI KRESOWEJ ATLANTYDY – Jan Poniatyszyn

20:05-21:00
CZAS MNIEJSZOŚCI – audycje przygotowane przez TSKN

21:05-22:00
MÓJ OPOLSKI DOM – Halina Nabrdalik

22:05-23:00
FORUM WIARY – Roman Juranek

23:05-01:00
SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ – Marzena i Jacek Mielcarkowie

01:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU /pasmo powtórkowe/*


* RADIO OPOLE DO ŚWITU /pasmo powtórkowe/ godz. 01:00-06:00:
  • poniedziałek:
2:00-3:00 Forum wiary
3:00-4:00 Ludzie z plusem

  • wtorek-sobota:
1:00-1:20 W cztery oczy
1:25-1:30 Na końcu języka
1:35-3:00 Dobry moment
3:00-4:00 Studio Reportażu
4:00-5:00 Loża Radiowa
5:00-6:00 Reporterskie tu i teraz
  • niedziela:
1:00-2:00 Obieżyświat
2:00-3:00 Tak było naprawdę
3:00-4:00 Terapeuci
4:00-5:00 Przy rodzinnym stole
5:00-6:00 Samorządowa Loża Radiowa


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***