Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 15 listopada 2019 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Janis Joplin i płyta "Anthology"

Żyła krótko, ale intensywnie i to zarówno artystycznie, jak prywatnie. Obrosła wieloma legendami, a opracowań jej twórczości i życia jest bez liku. Dlatego spojrzymy na nią poprzez teksty piosenek, a muzycznie poznamy przekrój dokonań, bowiem chociaż powszechnie uważa się, ze to dosyć jednorodny repertuar, widać w nim spore różnice, wielowarstwowość inspiracji i stylów, połączonych umiejętnie niezwykłym głosem.

Zaprasza od 23:05 do 1:00 w nocy Witold Sułek. Do autora można napisać tu: witold.sulek@radio.opole.pl
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Ten uroczy tydzień szybko się kończy, zatem z tego szczęścia obdarujemy dziś naszych słuchaczy płytami Muńka Staszczyka. Poza tym powiemy o pewnym rekordziście ze Szczecina, który kupił jeden bilet i przejechał ponad 6 tysięcy kilometrów. Inny z kolei rekordzista ważył za dużo i nie został wpuszczony do samolotu. Będzie również o oseskach, które posiadają wielki dar! Słuchajcie nas już od 6:00 rano!

W audycji także:

06:20 Czwarty rozbiór Polski - Bolesław Bezeg
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Marka Świercza
  • Gościem rozmowy "W cztery oczy" będzie Violetta Porowska, nowa posłanka Ziemi Opolskiej i przewodnicząca opolskich struktur PiS. Zapytamy ją o wrażenia po pierwszym posiedzeniu Sejmu.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Marka Świercza
  • W "Poglądach i osądach" Zbigniewa Kubalańcę, wicemarszałka i wiceprzewodniczącego opolskich struktur PO, poprosimy o komentarz do nowego parlamentarnego rozdania, zapytamy także o to, czy region potrzebuje "swoich" ministrów.
Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »