Radio Opole » Audycje Radia Opole

W CZTERY OCZY / POGLĄDY I OSĄDY

Ważne osobistości, uczestnicy zdarzeń – codziennie rano w rozmowie "W cztery oczy" zadajemy im pytania, które chcieliby zadać mieszkańcy regionu. Rozmowa dnia o tym, co ważne dla naszych słuchaczy. A później – w ramach programu "Poglądy i osądy" – o komentarz prosimy ekspertów.

Od poniedziałku do piątku o godz. 8:03 zapraszają Marek Świercz i Zbigniew Górniak, a w soboty i niedziele - Piotr Wójtowicz i Paweł Konieczny.
Do autorów można napisać tu:
marek.swiercz@radio.opole.pl,
zbigniew.gorniak@radio.opole.pl
piotr.wojtowicz@radio.opole.pl
pawel.konieczny@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018 - antena główna
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2

2018-03-21, 09:17

Rozmowy z Maciejem Wujcem i Marcinem Gambcem

Maciej Wujec o kontrowersjach, które wywołał list intencyjny w sprawie wymiany gruntów w Opolu
Maciej Wujec, wiceprezydent Opola
– W tej sprawie wszystko od początku do końca odbywa się lege artis, a te transakcje są bardzo korzystne dla miasta. Przypominam, że zyskujemy dworzec w centrum miasta i atrakcyjne tereny zielone w Grudzicach. Doszukiwanie się jakichkolwiek nieprawidłowości to dowód na to, że zaczyna się kampania wyborcza – stwierdził w rozmowie „W cztery oczy” wiceprezydent Opola Maciej Wujec, pytany o kontrowersje związane z listem intencyjnym w sprawie wymiany gruntów, jaki miasto Opole podpisało z opolskim przedsiębiorcą Ryszardem Wójcikiem. – Taki list to normalna procedura, ustalenie pewnego planu działania, nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań – tłumaczył.
Przypomnijmy: kolejne kluby radnych w opolskiej Radzie Miasta zarzucają prezydentowi Arkadiuszowi Wiśniewskiemu, że nie informował radnych na bieżąco o swoich działaniach w tej sprawie.więcej »
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »