Radio Opole » Audycje Radia Opole

W CZTERY OCZY / POGLĄDY I OSĄDY

Ważne osobistości, uczestnicy zdarzeń – codziennie rano w rozmowie "W cztery oczy" zadajemy im pytania, które chcieliby zadać mieszkańcy regionu. Rozmowa dnia o tym, co ważne dla naszych słuchaczy. A później – w ramach programu "Poglądy i osądy" – o komentarz prosimy ekspertów.

Od poniedziałku do piątku o godz. 8:03 i 8:40 zapraszają Aneta Skomorowska-Kobza, Marek Świercz lub Ireneusz Prochera, a w soboty i niedziele o tej samej porze Aneta Skomorowska-Kobza.
aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl
marek.swiercz@radio.opole.pl
ireneusz.prochera@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2018 - antena główna
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2

2018-09-22, 09:00

Rozmowa z Kamilą Gasiuk-Pihowicz o tym, co w programie dla samorządu Koalicji Obywatelskiej jest pomysłem Nowoczesnej

Rozmowa z Kamilą Gasiuk-Pihowicz o tym, co w programie dla samorządu Koalicji Obywatelskiej jest pomysłem Nowoczesnej
- Nowoczesna i jej kandydaci na listach Koalicji Obywatelskiej to gwarancja świeżej krwi w samorządzie oraz gwarancja przywiązania do wolnościowych kwestii, poszanowania prawa, praworządności - powiedziała w "Poglądach i osądach" Kamila Gasiuk-Pihowicz, wiceprzewodnicząca Nowoczesnej.

- Kandydaci Nowoczesnej to kotwica rozsądnego i odpowiedzialnego myślenia o państwie - dodała. - To, że w Opolu udało się zbudować tak szeroką Koalicję Obywatelską jest wielkim sukcesem i wyrazem odpowiedzialności za przyszłe pokolenia - uważa Kamila Gasiuk-Pihowicz. Dodała, że KO jest obecnie jedyną siłą, która może podjąć walkę przeciwko PiS o sejmik.więcej »
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »