Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 16 października 2019 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Omijając skrzętnie wiek naszej dzisiejszej Artystki, jak to w przypadku kobiet wypada, trudno jednak nie wspomnieć, iż Irena Santor zaczynała karierę jeszcze w Mazowszu w 1951 roku i od tamtego czasu jej kariera nabierała tempa, a repertuar nie tylko skrzy się od niezapomnianych przebojów, ale poprzez aranżacje i stylistykę trafia do wszystkich pokoleń wrażliwych na piękną melodię, czego dowodza duety zarówno z Foggiem, czy Połomskim, jak i Cugowskim, Turnauem, czy Anna Marią Jopek.

Zaprasza od 23:05 do 1:00 w nocy Witold Sułek. Do autora można napisać tu: witold.sulek@radio.opole.pl

Audycja jest nadawana we wtorki, czwartki i soboty.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Wysoka frekwencja w wyborach parlamentarnych zainspirowała samorządy do nagradzania swoich mieszkańców. I tak jedni wpuszczają do zoo bez biletu, inni proponują darmową komunikację miejską. A czy ktoś ma pomysł na kary za zignorowanie wyborów?
Będziemy też pytać co stało się ze szczepionkami przeciwko ospie i jak zapisać dziecko do żłobka bez odpowiedniego zaświadczenia?
A na koniec poznamy nowy plac świętego Sebastiana w Opolu. W planie warsztaty w różnych językach, gra miejska i konkurs plastyczny.
Zapraszamy już od 6 rano!

W audycji także:

06:20 Czwarty rozbiór Polski - Bolesław Bezeg
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Marka Świercza
  • Gościem rozmowy "W cztery oczy" będzie Sebastian Sczurek, opolski rzecznik regionalny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Opolu. Zapytamy go dane, z których wynika, że liczba cudzoziemców, którzy w pełni legalnie pracują na terenie naszego województwa przekroczyła 20 tysięcy.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Marka Świercza
  • W "Poglądach i osadach" o to, jak obcokrajowcy odnajdują się na opolskim rynku pracy, zapytamy Renatę Cygan, wicedyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu.
Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »