Radio Opole » Patronaty - polecamy
2020-02-04, 15:08 Autor: Justyna Krzyżanowska

Koncert Nysa Gospel Choir już w niedzielę – poznaj szczegóły!

Koncert "Nysa Gospel Choir" w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Justyna Krzyżanowska]
Koncert "Nysa Gospel Choir" w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Justyna Krzyżanowska]
Koncert "Nysa Gospel Choir" w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Justyna Krzyżanowska]
Koncert "Nysa Gospel Choir" w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Justyna Krzyżanowska]
Przed nami pierwszy autorski zawodowy koncert Nyskiego Chóru Gospel działającego przy Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Nysie.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. promowanie muzyki gospel oraz pomoc wieloletniemu chórowi w dotarciu do szerszego grona odbiorców.

Nysa Gospel Choir powstał jako koło naukowe studentów wszystkich specjalności Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej PWSZ w Nysie. Założycielem chóru jest prof. Piotr Baron, a obecną dyrygentką Patrycja Grzelaczyk-Korchan.

W swoim repertuarze – oprócz utworów uwielbieniowych – mają samodzielnie zaaranżowane standardy muzyki jazzowej, a także utwory z szerokiego kręgu muzyki pop. Chór składa się z wokalistów-chórzystów, solistów i sekcji rytmicznej. Jak podkreślają artyści, ich koncerty będące wydarzeniami pełnymi emocji, można przyrównać do koncertów rockowych, często z mappingiem i dużymi składami muzycznymi.

Koncert Nysa Gospel Choir odbędzie się 09.02.2020 r. (niedziela) w sali widowiskowej Nyskiego Domu Kultury. Początek o godz. 18:00. Bilety do nabycia w kasie NDK lub na tutaj w cenie 20 zł.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Koncert Nysa Gospel Choir już w niedzielę – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Patronaty - polecamy

2020-11-24, godz. 14:35 Finał konkursu literackiego "Ze Śląskiem na Ty" przeniesiony na grudzień Łubniański Ośrodek Kultury informuje, że finał XXVII Regionalnego Konkursu Literackiego “Ze Śląskiem na Ty” odbędzie się - nie jak planowano pierwotnie… » więcej 2020-11-24, godz. 13:21 VIII Festiwal Spektakli Profilaktycznych z konkursem plastycznym - zgłoszenia przyjmowane są do 16 grudnia 'Maski zostawimy na scenie' to tytuł Festiwalu Spektakli Profilaktycznych, który już po raz ósmy odbędzie się w Opolu. Wydarzenie adresowane jest do uczniów… » więcej 2020-11-23, godz. 15:50 Debata "Nowe media, czy nowe technologie?" już w czwartek - zobacz transmisję! Świat mediów zmienia się błyskawicznie - nowe kanały komunikacji, nowe technologie, ewolucja mediów społecznościowych i zalew kolejnymi środkami przekazu… » więcej 2020-11-23, godz. 10:00 Konferencja „AIR TRITIA – czyste powietrze w sercu Europy“ Granice państw nie są barierą dla zanieczyszczonego powietrza i dlatego niezbędne jest opracowanie instrumentów, strategii oraz procedur, mających na celu… » więcej 2020-11-20, godz. 10:03 "Colloguium Opole" w tym roku on-line - zobacz transmisję! Instytut Śląski od lat 70. ubiegłego wieku organizuje spotkania naukowe z cyklu „Colloquium Opole”. Na przestrzeni ostatnich lat w ramach wydarzenia gościło… » więcej 2020-11-13, godz. 15:31 Rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - PNT ma propozycję! Na cykl bezpłatnych szkoleń online, webinariów i wirtualnych spotkań z firmami, szkoleniowcami i praktykami biznesu zaprasza Park Naukowo-Technologiczny w… » więcej 2020-11-13, godz. 14:21 Wystawa o Mieczysławie Foggu on-line W związku z chwilowym zamknięciem instytucji kultury, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu proponuje, by wyjątkową wystawę „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków'… » więcej 2020-11-12, godz. 08:55 „Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego już w sprzedaży Zbliża się premiera książki o Opolu. Na podróż z „Sekretami Opola” zaprasza autor Olaf Pajączkowski wraz z łódzkim wydawnictwem Księży Młyn Dom… » więcej 2020-11-09, godz. 16:48 "(O)polsko-węgierski event" już 20 listopada - zobacz on-line! „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki” - to historyczne przysłowie o zażyłej przyjaźni i pokrewieństwie narodu polskiego i węgierskiego… » więcej 2020-11-09, godz. 15:49 Politechnika zaprasza na Akademickie Targi Pracy on-line Ponad 30 pracodawców, 10 webinarów i ponad 150 ofert - 17 listopada Politechnika Opolska zaprasza na targi pracy. Wydarzenie uczelnia organizuje po raz 12, ale… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »