Radio Opole » Patronaty - polecamy
2018-11-13, 14:05 Autor: Justyna Krzyżanowska

IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc” już w sobotę – przyjść może każdy!

III bal "Dom dla serc" [fot. Ewelina Laxy]
III bal "Dom dla serc" [fot. Ewelina Laxy]
III bal "Dom dla serc" [fot. Ewelina Laxy]
III bal "Dom dla serc" [fot. Ewelina Laxy]
Fundacja Jednorogów zaprasza na IV bal charytatywny "Dom dla Serc" [fot. Katarzyna Doros]
Fundacja Jednorogów zaprasza na IV bal charytatywny "Dom dla Serc" [fot. Katarzyna Doros]
Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym z Opola zaprasza na IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc”. Tegoroczne wydarzenie będzie drugą edycją kampanii „Radości małe i Duże”.
Organizatorzy chcą pokazać, że osoby niepełnosprawne mogą, chcą i uczestniczą w życiu społecznym na co dzień. Zamysłem balu jest podziękowanie i uhonorowanie darczyńców, którzy przez ostatni rok wspierali fundację.

W programie m.in.:

  • gala wręczenia nagród „Dom dla Serc” w pięciu kategoriach: indywidualny darczyńca, darczyńca instytucjonalny, przyjazny urzędnik, wolontariusz roku, partner wspierający;
  • jubileuszowa wystawa fotograficzna z okazji 25-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej „Obecni w życiu”;
  • pokaz w wykonaniu szkoły tańca Sparta Opole;
  • Bal Charytatywny „Dom dla Serc”;
  • aukcja charytatywna;
  • loteria fantowa.

IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc” odbędzie się 17.11.2018 r. (sobota) w sali eventowej domEXPO w Opolu, ul. Kępska 8. Początek o godz. 19:00. Wstęp na wydarzenie jest płatny – koszt cegiełki to 180 zł.


Dochód z tegorocznej imprezy zostanie przeznaczony na kupno nowego busa, który będzie dowozić podopiecznych na terapię.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia oraz pod nr telefonu: 77 47 43 280. IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc” organizuje Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym z Opola we współpracy z TVP3 Opole. Gwiazdą wieczoru będzie zespół JuicyPop (dawniej Volare).

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc” już w sobotę – przyjść może każdy! [materiały organizatora]

Patronaty - polecamy

2019-03-26, godz. 14:57 Zawody pływackie "Opolskie Gwiazdy Europy" Pływacki miting „Opolskie Gwiazdy Europy” odbędzie się w sobotę (30.03) na pływalni Wodna Nuta przy ul. Prószkowskiej 96 w Opolu. Początek o godz. 9:00. Zapis ... » więcej 2019-03-26, godz. 13:44 Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt już w sobotę w Branicach Młode piłkarki z Czech, Słowacji i Polski zmierzą się w najbliższą sobotę (30.03) w XV Międzynarodowym Wielkanocnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt w ... » więcej 2019-03-26, godz. 13:03 Zamki, pałace i dworki na... słodko zostaną zaprezentowane w sobotę w Brzegu Już po raz czwarty Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak organizuje w Brzegu Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek. Ideą wydarzenia je ... » więcej 2019-03-26, godz. 08:12 Gypsy and the Acid Queen z koncertem w Studiu M. Bilety jeszcze są! Gypsy and the Acid Queen to pseudonim krakowskiego muzyka Kuby Jaworskiego. Wykorzystując technikę loopowania dźwięków, gitary, instrumentów elektronicznych i ... » więcej 2019-03-25, godz. 15:11 Wiolonczela Bartosza Koziaka i orkiestra filharmonii - koncert już w piątek Jeden z najbardziej ulubionych utworów muzyki klasycznej - „Obrazki z wystawy” Modesta Musorgskiego - będzie można usłyszeć w najbliższy piątek (29.03) w Filh ... » więcej 2019-03-22, godz. 11:34 Mistrzostwa Województwa Młodzików, Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym już w weekend – poznaj szczegóły! Opolski Związek Tenisa Stołowego wraz z Urzędem Gminy Cisek zaprasza na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików, Kadetów i Juniorów. Celem ... » więcej 2019-03-19, godz. 15:05 Zbliża się I Międzyprzedszkolny Turniej Kółko-Krzyżyk – poznaj szczegóły! Przedszkolaki z Opola zagrają w kółko-krzyżyk. Dzieci nie tylko rozwiną zdolności i umiejętności logicznego myślenia, ale także nabędą odporności emocjonalnej ... » więcej 2019-03-19, godz. 15:01 Obchody Światowego Dnia Wody w Opolu. Też tam będziemy! W tym roku Światowy Dzień Wody obchodzony jest pod hasłem „Woda dla wszystkich” i jest poświęcony problemom związanym z kryzysem wodnym i brakiem dostępu mili ... » więcej 2019-03-19, godz. 14:10 Nowy cykl zajęć dla dzieci w Filharmonii Opolskiej Już 27 marca w Filharmonii Opolskiej rusza nowy program zajęć dla najmłodszych. Stacjonarny cykl 10 spotkań oparty na zasadach międzynarodowego programu umuzy ... » więcej 2019-03-19, godz. 13:21 Czas na podsumowania i podziękowania – Gala Wojewódzka Szlachetnej Paczki już w sobotę! Stowarzyszenie WIOSNA organizuje podsumowanie XVIII edycji Szlachetnej Paczki w województwie opolskim. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »