Radio Opole » O Radiu » Radio Opole poleca » Radio Opole na stokach w Zieleńcu. Spędź ferie a ...
2018-01-08, 17:50 Autor: Agnieszka Lubczańska

Radio Opole na stokach w Zieleńcu. Spędź ferie aktywnie!

Radio Opole w Zieleńcu w 2017 roku [fot. Błażej Choroś]
Radio Opole w Zieleńcu w 2017 roku [fot. Błażej Choroś]
Moc atrakcji i świetna zabawa czekają na wszystkich, którzy odwiedzą wkrótce Ski Arena w Zieleńcu. W kolejne soboty: 13, 20 i 27 stycznia od 7:00 do 17:00, a także w towarzyszące im niedziele (14,21,28.01) wraz z audycją „Mamy weekend” - będziemy nadawać prosto ze stoku! Konkursów i wspólnej zabawy nie zabraknie. Wszystko w ramach akcji „Zima z Radiem Opole”.


Odwiedzimy stoki narciarskie i opowiemy o różnych ciekawostkach dla wszystkich zainteresowanych „białym szaleństwem”. 13 stycznia spotykamy się przy stacji Nartorama, 20 stycznia będziemy przy stacji Mieszko, a w ostatnią sobotę stycznia przy Gryglówce.


Dodatkowo od 8 do 27 stycznia w audycji „Na dzień dobry” polecamy konkurs związany z naszą zimową akcją. Codziennie do wygrania 3 karnety na wszystkie stoki Zieleniec Ski Arena, w piątki 19.01 i 26.01 samochód marki Seat z pełnym bakiem na cały weekend!


Kto nie będzie mógł stawić się na miejscu, niech koniecznie włączy Radio Opole! W studiu plenerowym będziemy w soboty od godz. 7:00 do 17:00. Z samego rana powita Paweł Konieczny w audycji Mamy Weekend. Od godz. 12:00 do 15:00 program Ze zdrowiem Ci do twarzy poprowadzi Katarzyna Zawadzka, która z pewnością natchnie wszystkich dobrą energią, a na koniec Tomasz Wojtyłko poprowadzi audycję Tak to działa.


Partnerami akcji zimowej Radia Opole są Seat Lellek Opole oraz Licencjonowana Szkoła Narciarska Snow Way z Opola.


Zobacz relację z zeszłorocznej edycji wydarzenia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »