Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-01-09, 20:47 Autor: Ewelina Laxy

Przygotowania do ferii idą pełną parą. Opolanie planują kierunki białego szaleństwa

Radio Opole w Zieleńcu [fot. Błażej Choroś]
Radio Opole w Zieleńcu [fot. Błażej Choroś]
Polski, czeski i włoski śnieg - opolscy narciarze wybierają różne kierunki białego szaleństwa.
Opolan zapytaliśmy o to, gdzie planują wybrać się, żeby poszusować na nartach.

- Do Włoch, koło Modeny. Do tej pory była Polska, ale brak śniegu spowodował, że szukamy jakiejś alternatywy, gdzie śnieg jest pewny. Na razie chcieliśmy tu, do Zieleńca, bądź Czarna Góra. Polska mi się podoba, ale to, co się dzieje na wyciągach, a szczególnie, kiedy opolanie mają w tym samym czasie ferie, co warszawiacy - konflikt, totalny. Wolę polskie góry, a dzieci wolą gdzieś wyjechać. Czarna Góra - w zeszłym roku byliśmy, byliśmy zadowoleni i wracamy do Polski - mówią narciarze.

Przypomnijmy: już w ten weekend Radio Opole rozpoczyna akcję "Zima z Radiem Opole". Przez trzy kolejne soboty będziemy towarzyszyli narciarzom. Od godz. 7:00 do 17:00 nasze studio plenerowe gościć będzie w Zieleńcu. Od poniedziałku do piątku, w audycji "Na dzień dobry", można zdobyć też karnety na stoki.

A Ty gdzie najchętniej wybierasz się na narty? WEŹ UDZIAŁ W SONDZIE RADIA OPOLE
Różne kierunki narciarskie opolan

Wiadomości z regionu

2018-11-19, godz. 20:00 Policja publikuje portret mężczyzny wyłowionego z Odry Kędzierzyńscy policjanci opublikowali portret mężczyzny wyłowionego z Odry we wrześniu zeszłego roku. Przypomnijmy - Ciało znaleziono 17 września 2017 roku w ... » więcej 2018-11-19, godz. 20:00 Ruszył trzeci przetarg na przebudowę placu św. Sebastiana w Opolu Opole nie rezygnuje z rewitalizacji placu św. Sebastiana. Po dwóch nieudanych przetargach, kilka dni temu Urząd Miasta Opola ogłosił trzeci. » więcej 2018-11-19, godz. 19:30 Rewolucja w powiecie nyskim. Zmiany we władzach powiatu i prezydium rady Duże zmiany we władzach powiatu nyskiego. Podczas dzisiejszej (19.11) inauguracyjnej sesji rady powiatu wybrano nowy zarząd oraz prezydium rady. » więcej 2018-11-19, godz. 18:30 Bez zmian na szczycie nyskiej rady gminy. Rządząca koalicja dysponuje 17 głosami Nie będzie zmiany przewodniczącego nyskiej rady gminy. W prezydium rady - podobnie jak w poprzedniej kadencji - zasiądzie jeszcze trzech wiceprzewodniczących. » więcej 2018-11-19, godz. 17:15 Zmiany w radzie powiatu strzeleckiego Zanim jeszcze nowa rada się ukonstytuowała, doszło do zmiany jej składu. Z mandatu zrezygnował Mieczysław Wojtaszek (PiS). Jak poinformował w oświadczeniu pra ... » więcej 2018-11-19, godz. 16:01 Zamknięte ulice, zmiana pierwszeństwa ruchu. Kierowcy - uwaga na opolskim Zaodrzu W związku z budową obwodnicy Piastowskiej drogowcy zamykają ul. Cmentarną, Zbożową i 10. Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej. » więcej 2018-11-19, godz. 15:09 Szedł pobić i nastraszyć, dźgnął nożem i zabił. Ruszył proces ws. morderstwa na Armii Krajowej w Opolu Przed opolskim Sądem Okręgowym ruszył proces w sprawie głośnego zabójstwa w kamienicy przy ul. Armii Krajowej w Opolu. Miłoszowi Cz., oskarżonemu o spowodowan ... » więcej 2018-11-19, godz. 14:54 Zaatakowany w Kadłubie mały Mikołaj w najbliższych dniach może opuścić szpital. Jego stan ustabilizował się 10-miesięczny Mikołaj, zaatakowany w Kadłubie pod Strzelcami Opolskimi, najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu opuści szpital. Dziecko zostało przeniesione ... » więcej 2018-11-19, godz. 14:45 Poradnia laktacyjna w Strzelcach Opolskich jest bezpłatna dla wszystkich pacjentek Poradnia laktacyjna w szpitalu w Strzelcach Opolskich już nie tylko dla pacjentek z powiatów strzeleckiego i kędzierzyńsko-kozielskiego. Od listopada możliwe ... » więcej 2018-11-19, godz. 14:00 Policjanci odnotowują coraz więcej zdarzeń związanych z cyberprzestępczością - Dziś hakerzy nie działają w pojedynkę, te działania niezgodne z prawem są teraz prowadzone raczej przez zorganizowane grupy - powiedział w porannej rozmowy ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »