Radio Opole » Kultura i rozrywka
2019-07-10, 07:23 Autor: Agnieszka Pospiszyl

Opisz ciekawe miejsce i wygraj lot balonem

Opisz ciekawe miejsce i wygraj lot balonem [fot. Błażej Choroś]
Opisz ciekawe miejsce i wygraj lot balonem [fot. Błażej Choroś]
Powiat strzelecki ogłasza konkurs, w którym można wygrać m.in. loty balonem. Wymagania nie są duże – trzeba opisać ciekawe miejsce znajdujące się na terenie powiatu strzeleckiego. Ważny jest nie tylko dobór miejsca, ale również forma opisu. Zwycięzców konkursu poznamy wczesną jesienią, podczas tegorocznego Święta Chleba.
- Konkurs „Zabierz mnie tam”, czyli najciekawsze zakątki, urokliwe, magiczne miejsca powiatu strzeleckiego, do których warto zajrzeć, może da się tam dobrze zjeść, kogoś zabrać ze sobą, pokazać gościom. Nagrodą główną są loty widokowe balonem nad powiatem. Może w czasie takiego lotu uda się zobaczyć to magiczne miejsce… - zachęca Joanna Koszela ze starostwa powiatowego.

Do opisów ciekawych miejsc warto dołączyć zdjęcia. Zgłoszenia w formie elektronicznej lub papierowej przyjmowane są do 6 września. Lot balonem to główna nagroda, ale pozostałe też są ciekawe – zabiegi spa, zaproszenia do restauracji czy wejścia do parku rozrywki.
Joanna Koszela

Kultura i rozrywka

2020-07-08, godz. 14:15 Kolejny koncert w Studiu M bez publiczności. Zagra DJ BRK Tym razem w legendarnym studiu M imienia SBB wystąpi didżej, który będzie miksował muzykę pod wizualizacje przygotowane przez grafików komputerowych. Koncert bez… » więcej 2020-07-08, godz. 13:30 Plenerowa wystawa młodych fotografów w Bastionie św. Jadwigi 'ARAnżacje fotograficzne' - to nowa, plenerowa wystawa, która pojawiła się w Bastionie św. Jadwigi w Nysie. Na kilkunastu planszach przedstawione zostały fotografie… » więcej 2020-07-08, godz. 11:30 Na wakacyjne "wodowanie" zaprasza Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu Zajęcia w plenerze poprowadzą: Natalia Krawczyk, która jest pływaczką i artystką oraz Gaja Karolczak, która od wielu lat promuje czytelnictwo. » więcej 2020-07-07, godz. 22:08 "Dyplomy 2020" można oglądać w GSW w Opolu W Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu otwarto wystawę 'Dyplomy 2020'. Swoje dokonania prezentuje 27 dyplomantów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. » więcej 2020-07-07, godz. 11:07 Autorskie spotkanie w WBP o czasach PRL Pierwsze w czasach pandemii koronawirusa spotkanie autorskie z publicznością organizuje Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu. Gościem będzie warszawski dziennikarz… » więcej 2020-07-07, godz. 07:30 Grupy rekonstrukcyjne i bractwa z kilku krajów chcą przyjechać na Międzynarodowy Turniej Rycerski do Byczyny Dużym zainteresowaniem cieszy się planowany na drugi weekend września Międzynarodowy Turniej Rycerski w Biskupicach obok Byczyny. » więcej 2020-07-06, godz. 13:00 "Wpadnij w bibliosieć". Spotkania online z youtuberkami organizuje MBP w Opolu Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska to absolwentki dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim, które prowadzą jeden z najprężniej rozwijających… » więcej 2020-07-06, godz. 11:15 Konkurs na najlepszy rap organizuje Nyski Dom Kultury Nyski Dom Kultury poszukuje młodych, utalentowanych twórców, którzy chętnie rozwijają swoje muzyczne pasje. Trwa wakacyjny konkurs na najlepszy rap. Zainteresowani… » więcej 2020-07-05, godz. 11:58 "Ekowakacje" w MBP w Kędzierzynie-Koźlu zaprzyjaźnią z przyrodą i zachęcą do proekologicznych postaw Zajęcia edukacyjno-plastyczne i warsztaty literackie z makulaturą, bioróżnorodnością i recyklingiem w tle. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu… » więcej 2020-07-04, godz. 17:00 Dla dużych i małych. W Komprachcicach nauczą, jak zrobić profesjonalne latawce Nieco o nich zapomnieliśmy i coraz rzadziej pojawiają się na naszym niebie, ale będzie można te braki nadrobić. Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcice organizuje… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »