Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-09-02, 13:00 Autor: Wojciech Murański

Nowa ramówka TVP 3 Opole. Opolanie zobaczą na żywo wszystkie mecze wyjazdowe Gwardii

Kamera TVP3 Opole [fot. TVP3 Opole]
Kamera TVP3 Opole [fot. TVP3 Opole]
Gwardia Opole [fot. Łukasz Fura]
Gwardia Opole [fot. Łukasz Fura]
Nowości w TVP 3 Opole. W niedzielę (01.09) w kinie Helios miała miejsce oficjalna prezentacja ramówki.
Oprócz stałych programów, takich jak "O!Polskie o poranku" czy "Kurier Opolski", widzowie będą mogli zobaczyć między innymi serię dokumentalną poświęconą koniom, zatytułowaną "Na oklep". Nie zabraknie także publicystyki, rozmów oraz reportaży.

- Ta ramówka to przede wszystkim wielki projekt sportowy pod hasłem PGNiG Superliga - mówi Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP3 Opole. - Na antenie TVP 3 Opole po raz pierwszy w blisko piętnastoletniej historii ośrodka, pozyskaliśmy prawa do pokazywania najwyższej klasy rozgrywkowej dyscypliny, w tym przypadku piłki ręcznej. To nasz flagowy projekt w tej chwili, nie na tę ramówkę, choć od tej zaczynamy, ale na najbliższe 4 lata, bo na tyle Telewizja Polska te prawa pozyskała i będziemy chcieli oczywiście ten projekt kontynuować.

- Cieszymy się, że Opolanie będą nas mogli oglądać na wyjazdach - dodaje Adrian Fiodor, drugi trener Gwardii Opole. - Jest to na pewno jakieś novum, jeśli chodzi Gwardię, że wszystkie spotkania wyjazdowe będą transmitowane w naszym lokalnym kanale TVP 3 Opole. Natomiast wydaje mi się, że zawodnicy są już przyzwyczajeni do transmisji, do dużego zainteresowania i na pewno nie będzie to w jakimś stopniu nas paraliżować.
Adrian Fiodor
Mateusz Magdziarz

Wiadomości z regionu

2020-09-24, godz. 21:30 Raport dnia: 1 ofiara śmiertelna i 19 nowych zakażeń na Opolszczyźnie. Powiat głubczycki i brzeski na liście stref… 75. zgon w związku z koronawirusem, 19 nowych zakażeń i 26 powrotów do zdrowia potwierdzono dzisiaj (24.09) na Opolszczyźnie. Ministerstwo Zdrowia poinformowało… » więcej 2020-09-24, godz. 20:45 Opole dopłaci do in vitro. Ruszył miejski program leczenia niepłodności tą metodą Rusza 'Miejski program leczenia niepłodności metodą in vitro' w Opolu. Placówką, która będzie prowadzić zabiegi jest opolska klinika Parens. Miasto podpisało… » więcej 2020-09-24, godz. 20:30 Sześć jednostek OSP z powiatu opolskiego otrzymało pakiety ochronne Kolejne pakiety z zestawami środków ochronny osobistej trafiły do strażaków ochotników. Tym razem otrzymały je jednostki OSP z gmin: Turawa, Murów, Łubniany… » więcej 2020-09-24, godz. 19:30 Bogdan Wyczałkowski chce przystąpić do partii Porozumienie Jarosława Gowina Bogdan Wyczałkowski, były burmistrz Paczkowa, a obecnie przewodniczący rady powiatu nyskiego zdecydował się przystąpić do partii Porozumienie Jarosława… » więcej 2020-09-24, godz. 19:27 Opole: w kolejnych dwóch szkołach potwierdzono pojedyncze przypadki koronawirusa Koronawirus w kolejnych szkołach w stolicy regionu. Zakażony jest jeden z pracowników Zespołu Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego. Decyzją sanepidu… » więcej 2020-09-24, godz. 18:30 Liceum z Opola przez co najmniej dwa dni ma wyłącznie zdalny tryb nauki. 3 uczniów z koronawirusem, a klasy mieszają… Pierwsza na Opolszczyźnie szkoła zdecydowała o przejściu do nauczania w trybie wyłącznie zdalnym. II Liceum Ogólnokształcące w Opolu będzie tak działać… » więcej 2020-09-24, godz. 18:15 Sukces kardiologów USK w Opolu. Tak złożonego zabiegu nie przeprowadzono dotąd w żadnym ośrodku kardiologicznym na… Bez znieczulenia i otwierania klatki piersiowej zespół kardiologów i anestezjologów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu przeprowadził wyjątkowo… » więcej 2020-09-24, godz. 17:30 Policjant interweniuje nie tylko na służbie. Kędzierzyńsko-kozielski funkcjonariusz zatrzymał pijanego kierowcę w… Policjant w czasie wolnym zatrzymał pijanego kierowcę z Kędzierzyna-Koźla. » więcej 2020-09-24, godz. 16:08 Większość osób z Przedszkola nr 2 w Głubczycach przebadana - są wyniki Do 45 wzrosła liczba osób zakażonych w ognisku koronawirusa przy Przedszkolu nr 2 w Głubczycach - to najnowsze statystyki sanepidu (na dzień 24.09). Wśród… » więcej 2020-09-24, godz. 16:05 Powiat głubczycki w strefie czerwonej, a powiat brzeski w żółtej. Od soboty zostaną tam wprowadzone dodatkowe obo… Dwa powiaty z naszego regionu znalazły się na mapie obostrzeń epidemicznych w kraju zaktualizowanej przez resort zdrowia. Jest to powiat głubczycki, który… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***