Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-08-12, 19:30 Autor: Daniel Klimczak

W Otmuchowie powstało biuro poselskie Katarzyny Czochary i Jerzego Naszkiewicza

Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
W Otmuchowie zainaugurowano dziś (12.08) działalność biura poselskiego Katarzyny Czochary i Jerzego Naszkiewicza.
Podczas uroczystości podkreślano, że to pierwsze tego typu miejsce w mieście, a służyć ono będzie nie tylko mieszkańcom Otmuchowa, ale też wielu okolicznych gmin.

Jak mówi pełniący od niedawna mandat parlamentarzysty Jerzy Naszkiewicz, duży wpływ na wybór lokalizacji kolejnego biura miały sugestie ze strony mieszkańców.

- Po takich dłuższych poszukiwaniach okazało się, że Otmuchów to jest ta lokalizacja, bo tutaj nigdy nie było biura, jest tutaj wielu prawicowców i stwierdziliśmy, że damy szansę Otmuchowowi właśnie, bo jest wiele potrzeb, wiele problemów, z którymi już mieszkańcy zaczęli się do nas zwracać, zaczęli nawet mieszkańcy z Brzegu przyjeżdżać tutaj w te okolice - wyjaśnia.

Z kolei posłanka Katarzyna Czochara zapewnia, że zbliżający się koniec sejmowej kadencji nie oznacza, że politycy będą mniej angażować się w swoje obowiązki.

- To, że się kadencja kończy, to nie oznacza, że my mamy, użyje tutaj takiego kolokwialnego zwrotu, usiąść na laurach i myśleć wyłącznie o kampanii. Chcemy być blisko ludzi, wspierać i pomagać tam, gdzie ta pomoc jest potrzebna - dodaje.

Dodajmy, że biuro mieści się nieopodal ronda przy ulicy Warszawskiej. Parlamentarzystom pomagać będzie łącznie 4 asystentów.
Jerzy Naszkiewicz
Katarzyna Czochara

Wiadomości z regionu

2019-08-18, godz. 21:54 Noc w zabytkowym spichlerzu w Brożcu. Wakacyjna atrakcja dla dzieci Ostatnią noc tegorocznych wakacji mali mieszkańcy gminy Walce będą mogli spędzić nie we własnych łóżkach, ale w zabytkowym spichlerzu w Brożcu. » więcej 2019-08-18, godz. 21:37 Defilada w Katowicach – hołd oddany historii, czy polityczna gra? Gorąca dyskusja polityków w Niedzielnej Loży Radiowej Podzielone zdania w sprawie lokalizacji defilady wojskowej 'Wierni Polsce'. Opolscy politycy dyskutowali, czy wybór Katowic na takie wydarzenie, to decyzja po ... » więcej 2019-08-18, godz. 17:18 Zlot Fanów Motoryzacji Japońskiej Osaka na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi [ZDJĘCIA] Do dziś (18.08) na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi trwa 3 Zlot Fanów Motoryzacji Japońskiej OSAKA. Jak podają organizatorzy, wydarzenie przyciągnęło ponad dwust ... » więcej 2019-08-18, godz. 17:18 Kresowianie z całej Opolszczyzny przyjechali do Wójcic. Trwają VIII Opolskie Dni Madonn Kresowych Mimo powojennej zawieruchy, kult Matki Boskiej Łopatyńskiej, której cudowny obraz znajduje się w wójcickim sanktuarium, nie stracił na znaczeniu. » więcej 2019-08-18, godz. 17:00 Janusz Kowalski zapowiedział walkę z wyludnieniem Opolszczyzny. "Potrzebne są odważne programy" - Według ekspertów, egzystencja województwa opolskiego stoi pod wielkim znakiem zapytania - mówił na dzisiejszej (18.08) konferencji prasowej Janusz Kowalski, ... » więcej 2019-08-18, godz. 14:24 "Pacjenci sami wydłużają kolejki". Rzecznik opolskiego NFZ o problemie nie zgłaszanych rezygnacji z wizyt u lekarzy sp ... - Od kwietnia operacje zaćmy, badanie rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym stały się świadczeniami nielimitowanymi - przypomniała w 'Rozmowie ... » więcej 2019-08-18, godz. 13:57 Nocny rajd pijanego kierowcy zakończony w... ogródku Pijany kierowca wjechał na chodnik, staranował ogrodzenie i zatrzymał się w ogródku. Do zdarzenia doszło minionej nocy w centrum Opola, na ul. Robotniczej. 21 ... » więcej 2019-08-18, godz. 11:50 Gmina Głuchołazy tętni życiem podczas wakacji. Do wyboru park, tężnia, Muszla Leśna, Pokrzywna i Jarnołtówek Dużą popularnością wśród turystów cieszy się w te wakacje gmina Głuchołazy. Samorząd przeznaczył dodatkowe 100 tysięcy złotych na organizację weekendowych i ś ... » więcej 2019-08-18, godz. 11:31 Sanepid przestrzega: miejskie fontanny, to nie kąpieliska. Nie pozwólmy wchodzić dzieciom Rodzice nie powinni pozwalać na kąpiel dzieci w fontannach, to niebezpieczne - ostrzega sanepid. » więcej 2019-08-18, godz. 07:49 Remontują parter urzędu, żeby petentom było wygodniej Po remoncie dachu urzędu gminy w Reńskiej Wsi przyszedł czas na parter. Prace budowlane już się rozpoczęły i potrwają jeszcze kilka tygodni, ale po ich zakońc ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »