Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-08-12, 19:30 Autor: Daniel Klimczak

W Otmuchowie powstało biuro poselskie Katarzyny Czochary i Jerzego Naszkiewicza

Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
Otwarcie biura poselskiego w Otmuchowie
W Otmuchowie zainaugurowano dziś (12.08) działalność biura poselskiego Katarzyny Czochary i Jerzego Naszkiewicza.
Podczas uroczystości podkreślano, że to pierwsze tego typu miejsce w mieście, a służyć ono będzie nie tylko mieszkańcom Otmuchowa, ale też wielu okolicznych gmin.

Jak mówi pełniący od niedawna mandat parlamentarzysty Jerzy Naszkiewicz, duży wpływ na wybór lokalizacji kolejnego biura miały sugestie ze strony mieszkańców.

- Po takich dłuższych poszukiwaniach okazało się, że Otmuchów to jest ta lokalizacja, bo tutaj nigdy nie było biura, jest tutaj wielu prawicowców i stwierdziliśmy, że damy szansę Otmuchowowi właśnie, bo jest wiele potrzeb, wiele problemów, z którymi już mieszkańcy zaczęli się do nas zwracać, zaczęli nawet mieszkańcy z Brzegu przyjeżdżać tutaj w te okolice - wyjaśnia.

Z kolei posłanka Katarzyna Czochara zapewnia, że zbliżający się koniec sejmowej kadencji nie oznacza, że politycy będą mniej angażować się w swoje obowiązki.

- To, że się kadencja kończy, to nie oznacza, że my mamy, użyje tutaj takiego kolokwialnego zwrotu, usiąść na laurach i myśleć wyłącznie o kampanii. Chcemy być blisko ludzi, wspierać i pomagać tam, gdzie ta pomoc jest potrzebna - dodaje.

Dodajmy, że biuro mieści się nieopodal ronda przy ulicy Warszawskiej. Parlamentarzystom pomagać będzie łącznie 4 asystentów.
Jerzy Naszkiewicz
Katarzyna Czochara

Wiadomości z regionu

2020-07-11, godz. 14:35 Kolejne sprzęty dla szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Z pieniędzy unijnych doposażono cztery oddziały Do szpitala powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu dotarła kolejna część sprzętów zamówionych jeszcze przed pandemią. Doposażone zostały cztery oddziały. Zakupy sfinansowano… » więcej 2020-07-11, godz. 14:25 Sprzątanie po wieczornej burzy nad jeziorem dużym w Turawie. "Bardzo mocno tu wiało, musiała powstać też bardzo mocna … Zniszczony harcerski namiot, połamany maszt prywatnej żaglówki, przesunięte pomosty i przewrócona wieża do obserwacji - to skutki wczorajszej (10.07) wieczornej… » więcej 2020-07-11, godz. 13:21 Figurki maryjne zniszczone przez wandali - naprawione. Wrócą tam, gdzie stały Zniszczone przez wandali kilka miesięcy temu figurki Maryi z kapliczek w Gąsiorowicach, zostały uratowane. Plastyk i społecznik z Szymiszowa podjął się sklejenia… » więcej 2020-07-11, godz. 12:51 Kolizja w Kotorzu. Pijany kierowca uderzył autem w drzewo Mężczyzna kierujący peugeotem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w Kotorzu Wielkim. Jak wykazała policyjna kontrola trzeźwości… » więcej 2020-07-11, godz. 11:27 Sobota na Opolszczyźnie deszczowa i chłodna. Opady deszczu mogą powodować miejscami wyższe stany wód Dziś (11.07) chłodniej i mokro. Na sobotę syoptycy prognozują opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, a termometry pokażą maksymalnie do 16 st. » więcej 2020-07-11, godz. 11:01 Raport MZ: 8 nowych przypadków COVID-19 na Opolszczyźnie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 305 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i 6 zgonach. Na Opolszczyźnie potwierdzono COVID-19 u 8 kolejnych osób. To… » więcej 2020-07-11, godz. 10:30 NFZ zachęca placówki medyczne do przywracania normalnego trybu leczenia pacjentów. Argumentem są dodatkowe pieniądze Są dodatkowe pieniądze dla opolskich placówek medycznych z Narodowego Funduszu Zdrowia. » więcej 2020-07-11, godz. 10:00 Opolscy policjanci eskortowali do szpitala dziecko, które potrzebowało pilnie pomocy Jechał szybko, nie zważając na znaki i wyprzedzając inne pojazdy. Taka jazda 34-latka w Zawadzie zwróciła uwagę opolskich policjantów. Po zatrzymaniu tego kierowcy… » więcej 2020-07-11, godz. 07:30 Opolszczyzna pamięta o Narodowym Dniu Pamięci Ofiar Ludobójstwa Dzisiaj (11.07) przypada Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej. Województwo… » więcej 2020-07-11, godz. 06:00 Zburzą pomnik powstańców i postawią na nowo. "Będzie cieszył oko kolejnych pokoleń" Mogiła powstańców znajdująca się w Kamieniu Śląskim, w gminie Gogolin, była już w opłakanym stanie. Ząb czasu ukruszył beton i lastriko, z którego został wykonany… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »