Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-06-28, 19:00 Autor: Witold Wośtak

Radny Pytlik frontem do opolan. Spotka się z mieszkańcami wszystkich dzielnic

Przemysław Pytlik [fot. Witold Wośtak]
Przemysław Pytlik [fot. Witold Wośtak]
Spotkania z mieszkańcami wszystkich dzielnic Opola zapowiada Przemysław Pytlik z Nowoczesnej.
Radny reprezentujący Koalicję Obywatelską przekonuje, że wyjście do mieszkańców jest potrzebne, bo nie każdy zainteresowany może dotrzeć na dyżur konkretnego rajcy do ratusza. Na konferencji prasowej Pytlik mówił, że jest najaktywniejszym radnym, bo w tej kadencji złożył już 60 interpelacji.

- Wierzę w owocne i ciekawe rozmowy z opolanami - dodaje. - Liczę, że przyniosą wiele interesujących wniosków do budżetu miasta na przyszły rok, który już jest opracowywany. Poza tym za chwilę rusza kolejna edycja budżetu obywatelskiego. Chcę poznać bolączki konkretnej dzielnicy na miejscu i spróbować rozwiązać je.

Pytlik chce rozpocząć od wizyt w miejscowościach przyłączonych do Opola. Zapewnia, że nie boi się krytyki podczas spotkań.

- Jeżeli krytyka jest konstruktywna i pokazuje pewne błędy lub coś, co mogę poprawić, jestem otwarty na takie rozmowy. Jeżeli nikt nie przyjdzie i zobaczę małe zainteresowanie, nie zrażę się, bo i tak odwiedzę każdą z 29 dzielnic.

Przemysław Pytlik uruchomił specjalny telefon ułatwiający kontakt z nim. Na ulicach Opola będzie można zobaczyć przyczepę informującą o spotkaniach, a sam radny zachęca do śledzenia jego profilu na portalu społecznościowym
Przemysław Pytlik 1
Przemysław Pytlik 2

Wiadomości z regionu

2019-10-16, godz. 21:25 Potrącenie rowerzysty na ulicy Ozimskiej w Opolu Do tego zdarzenia doszło dzisiaj (16.10) wieczorem na ulicy Ozimskiej tuż za wiaduktem. » więcej 2019-10-16, godz. 21:25 Ministerstwo chce przełamać impas przy reaktywacji portu w Koźlu. "Włączamy się w ten proces" Ministerstwo żeglugi włączy się w sprawę rozwoju portu w Koźlu. Minister Marek Gróbarczyk zadeklarował, że gdy tylko będą gotowe dokumenty związane z powstani ... » więcej 2019-10-16, godz. 18:00 Ucieczka więźnia podczas badania w szpitalu klinicznym w Opolu. Skazany wyskoczył przez okno Do zdarzenia doszło po godzinie 12 w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu. Jak poinformował ppor. Dawid Makowski, rzecznik prasowy dyrektora Aresztu Śle ... » więcej 2019-10-16, godz. 17:30 Uszkodzenia nie są poważne, ale rozległe. Znamy bilans strat po wypadku na przejeździe kolejowym pod Brzegiem Uszkodzenie podwozia i poszycia pociągu to bilans wczorajszego (15.10) wypadku z udziałem składu Przewozów Regionalnych pod Brzegiem. Przypomnijmy, 76-letni k ... » więcej 2019-10-16, godz. 16:55 Wypadek i kolizja na opolskich "krajówkach" [AKTUALIZACJA] Trzy samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 46 z Nysy do Kłodzka. Natomiast na DK 11 między Kluczborkiem a Kępnem doszło do wypadku z udziałem p ... » więcej 2019-10-16, godz. 16:00 Powyborcze rozliczenia: Sąd Apelacyjny we Wrocławiu umorzył postępowanie Sąd Apelacyjny we Wrocławiu uchylił postanowienie Sądu Okręgowego z dnia 11 października i jednocześnie umorzył postępowanie pomiędzy Komitetem Wyborczym Praw ... » więcej 2019-10-16, godz. 15:50 "Nagradzamy tych, którzy chcą pracować i uważają, że to jest pasja". Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej Dziś (16.10) w Namysłowskim Ośrodku Kultury za swoją pracę, zarówno edukacyjną, jak i wychowawczą nauczyciele, a także inni pracownicy oświaty zostali uhonoro ... » więcej 2019-10-16, godz. 14:00 Ruszają kolejne prace w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym. Modernizację przejdą dwa oddziały Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu rozpoczyna modernizację dwóch oddziałów - chirurgii urazowo-ortopedycznej i chorób wewnętrznych. Z utrudnieniami perso ... » więcej 2019-10-16, godz. 13:55 Próbowali ukraść wiertarki i uciec policji Złodzieje próbowali wynieść drogie wiertarki z marketu budowlanego. Nie dość, że ich nie wynieśli, to nie udało im się daleko uciec. Teraz staną przed sądem. ... » więcej 2019-10-16, godz. 12:00 Radni na najbliższej sesji zdecydują, czy Odra Opole będzie spółką. Miasto nie rezygnuje też z budowy nowego stadionu Odra Opole spółką akcyjną, a głównym właścicielem będzie miasto - to plan prezydenta Opola, który może zostać zrealizowany na najbliższej sesji. Arkadiusz Wiś ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »