Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-03-08, 21:00 Autor: Wiktoria Palarczyk

Znamy Miss i Mistera 60+ Opola. O tytuł rywalizowało 24 seniorów

Wybory Miss i Mistera 60+ Opola [fot. Opole]
Wybory Miss i Mistera 60+ Opola [fot. Opole]
Wybory Miss i Mistera 60+ Opola [fot. Opole]
Wybory Miss i Mistera 60+ Opola [fot. Opole]
Wybrano najpiękniejszą opolankę i najprzystojniejszego opolanina 60+. Przez kilka godzin 14 pań i 10 panów prezentowało się, z jak najlepszej strony przed tłumnie zgromadzoną publicznością. Wielka gala finałowa odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej w Opolu.
Uczestnicy zaprezentowali się w strojach codziennych oraz wieczorowych. Prezentowali także swoje talenty. Jedni śpiewali, drudzy tańczyli, a jeszcze inni recytowali. Zwycięzców wybrało nie tylko jury, ale także zgromadzona na miejscu publiczność oraz internauci.

- Kilka miesięcy dobrej zabawy, ale i pracy. Na początku każdy był taki wycofany, zestresowany, teraz już nazywamy siebie jedną wielką rodziną - mówi Małgorzata Jarosz- Basztabin z Centrum Seniora w Opolu.

- To przygoda życia, to się już chyba nie zdarzy drugi raz. Bardzo dużo było prób tanecznych, bardzo długo ćwiczyliśmy choreografię. To była męczarnia, ale daliśmy radę.Trzeba się bawić, nie stresować. Ja wcale nie muszę być pierwszą miss, grunt, że była dobra zabawa. Podołałam, tańca się nauczyłam, na pewno to będzie piękne wspomnienie - dodają seniorzy.

Miss Opola 60+ została Elżbieta Malesis-Ciosk, a Misterem Waldemar Grzyl. Nagrodę publiczności otrzymali: Krystyna Palińska i Stanisław Dziedziński. Natomiast tytuł Miss Życzliwości 60+ powędrował do Wiesławy Pańczyszyn.

To już drugi konkurs wyborów Miss i Mistera Opola 60+. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 100 aktywnych seniorów, a do ścisłego finału przeszło 20 pań i 12 panów.
Wybory Miss i Mistera 60+ Opola

Wiadomości z regionu

2022-08-13, godz. 20:00 Na czym polega fenomen wojskowej grochówki? Ponoć to "magiczne ręce żołnierza" Żołnierska grochówka cieszy się niezmiennie dużą popularnością podczas pikników wojskowych. Nie inaczej było na błoniach Politechniki Opolskiej, bo… » więcej 2022-08-13, godz. 18:32 Budowa i rozbudowa świetlic wiejskich. Gmina Namysłów inwestuje w miejsca spotkań Namysłów chce rozbudowywać istniejące i tworzyć nowe wiejskie świetlice dla mieszkańców gminy. Właśnie trwa powiększenie miejsca spotkań mieszkańców… » więcej 2022-08-13, godz. 18:00 Absolwenci Legii Akademickiej już w stopniu kaprala rezerwy. To grupa 53 kobiet i mężczyzn z całej Polski Absolwenci Legii Akademickiej odebrali promocje na stopień kaprala rezerwy. W uroczystości na błoniach Politechniki Opolskiej brała udział grupa 53 kobiet… » więcej 2022-08-13, godz. 17:00 Ukraińscy żołnierze w opolskich szpitalach. "Otrzymujemy od razu historię choroby, aby przygotować oddział" Do czterech opolskich szpitali trafili czterej ranni żołnierze ukraińscy po przyjeździe pociągiem sanitarnym do Opola. Informowaliśmy wcześniej, że najciężej… » więcej 2022-08-13, godz. 16:16 "Wszyscy chcą być Jankami i Gustlikami". Czołg hitem pikniku wojskowego w Opolu [ZDJĘCIA] Czołg Leopard cieszy się największym zainteresowaniem podczas pikniku z okazji Święta Wojska Polskiego na błoniach Politechniki Opolskiej. Pikniki z inicjatywy… » więcej 2022-08-13, godz. 16:00 Jest nowy batalion w regionie. "I będziemy myśleć o kolejnym" 172. Batalion Lekkiej Piechoty będzie stacjonować w kompleksie koszarowym przy ulicy Domańskiego w Opolu. Dzisiaj (13.08) przedstawiono dowódcę, którym na… » więcej 2022-08-13, godz. 15:45 Specjalny pociąg z rannymi żołnierzami z Ukrainy w Opolu. Nasze szpitale zaopiekują się czterema osobami [ZDJĘCI… W nocy z piątku na sobotę na opolską stację PKP przyjechał z Przemyśla specjalny pociąg sanitarny z żołnierzami z Ukrainy, którzy zostali ranni w działaniach… » więcej 2022-08-13, godz. 14:30 Charytatywny konwój strażacki w Kórnicy pojedzie dla 2-letniej Wiktorii Już po raz trzeci w Kórnicy pojedzie konwój charytatywny. W tym roku strażacy z miejscowej OSP będą zbierać pieniądze dla 2-letniej Wiktorii Scheit, która… » więcej 2022-08-13, godz. 12:10 Oszuści próbują oferować pomoc ws. "czternastki". ZUS przypomina - emeryci i renciści dostaną pieniądze automat… Przed próbami oszustw w związku z wypłatami czternastej emerytury ostrzega Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Są już informacje o podszywaniu się pod pracowników… » więcej 2022-08-13, godz. 11:45 Lokalne grupy działania oraz przedsiębiorcy mogą już zgłaszać się do konkursu na najlepszy produkt turystyczny Ruszyła XIII edycja konkursu na najlepszy produkt turystyczny w regionie - OROT 2022. Jego celem jest przede wszystkim wyłonienie najbardziej atrakcyjnych i… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »