Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-03-21, 12:45 Autor: Ewelina Laxy

Ciało mężczyzny znalezione w Nysie. Policja potwierdza: to poszukiwany Bartosz Niziński

W Nysie Kłodzkiej znaleziono ciało mężczyzny [ Nysa.info]
W Nysie Kłodzkiej znaleziono ciało mężczyzny [ Nysa.info]
W Nysie zostało znalezione ciało [fot. Mariusz Materlik]
W Nysie zostało znalezione ciało [fot. Mariusz Materlik]
W Nysie znaleziono ciało mężczyzny. Policja potwierdza, że jest to poszukiwany od kilku dni Bartosz Niziński. Ciało znaleziono w okolicach mostu przy ul. Bema.
Jak relacjonowała mł. asp. Magdalena Skrętkowicz, rzecznik prasowy nyskiej policji, na początku nie było pewności, do kogo należy ciało. - Trwają czynności identyfikacyjne. Będzie prowadzone zapewne śledztwo. Na daną chwilę wiemy tyle, że ciało zostało znalezione w rzece Nysa Kłodzka, przy ulicy Mazowieckiej. Trwają czynności identyfikacyjne pod nadzorem prokuratury w Nysie.

- Od godzin porannych przeszukiwaliśmy koryto rzeki, konkretnie koło mostu Bema. - dodawał mł. bryg. Paweł Gotkowski, wicekomendant Państwowej Straży Pożarnej w Nysie. - W tej okolicy odnaleziono ciało osoby. Nie ma na razie potwierdzenia, czy jest to osoba poszukiwana. To był trzeci dzień poszukiwań. Teraz tam trwają czynności prokuratorskie.

Kilkadziesiąt minut później nyska policja potwierdziła, że denat to poszukiwany Bartosz Niziński. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.
mł. asp. Magdalena Skrętkowicz
mł. bryg. Paweł Gotkowski

Wiadomości z regionu

2018-09-25, godz. 21:30 Wojewody z marszałkiem spór o drogi. Kto dał więcej? Wojewoda opolski podsumował, ile kilometrów dróg wybudowano i ile pieniędzy z budżetu państwa wydano na ten cel w ciągu ostatnich dwóch lat. » więcej 2018-09-25, godz. 21:00 Minął wyznaczony przez sąd termin powrotu 7-letniej Yasmin do Włoch. Dziewczynka nadal pozostaje z matką 7-letnia Yasmin nadal pozostaje z matką, mimo że w poniedziałek (24.09) minął wyznaczony przez sąd termin powrotu dziewczynki do Włoch. » więcej 2018-09-25, godz. 20:30 W Opolu uczczono 27. rocznicę odzyskania niepodległości Ukrainy 24 sierpnia 1991 roku Ukraina przyjęła Akt Niepodległości. W grudniu tego roku obywatele Ukrainy w referendum opowiedzieli się za niepodległością kraju. Dziś ... » więcej 2018-09-25, godz. 19:20 Prudnicka lokalizacja inwestycji wygrała z Ostrawą. Zdecydowały warunki stworzone przez polski rząd i dogodne położenie 100 mln złotych to wartość inwestycji, którą zamierza w Prudniku zrealizować czeska firma z branży budowlanej. Przedsięwzięcie to jest efektem dwumiesięcznych ... » więcej 2018-09-25, godz. 19:15 Dla seniora - dom kultury, dla studenta - hala sportowa. Planowana inwestycja przy Oleskiej w Opolu Przy Oleskiej w Opolu ma powstać Dom Kultury Seniora i nowa hala sportowa. Według projektów przedstawionych przez prezydenta miasta i rektora Uniwersytetu Opo ... » więcej 2018-09-25, godz. 19:00 Usiłował zabić dłutem, grozi mu nawet dożywocie. Jego ofiara żyje tylko dzięki szybkiej pomocy Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu nadzoruje śledztwo przeciwko 66-letniemu mężczyźnie, któremu zarzuca się usiłowanie zabójstwa. Wobec mężczyzny zasto ... » więcej 2018-09-25, godz. 18:30 Kukiz 15 przedstawił liderów list wyborczych w powiecie nyskim. "Nie będziemy prowadzić bójki personalnej" Ruch Kukiz 15 przedstawił podczas dzisiejszej (25.09) konferencji prasowej w Nysie miejscowych liderów list do sejmiku województwa oraz rady powiatu. » więcej 2018-09-25, godz. 18:00 Mniejszość Niemiecka chwali się na billboardach pracą wykonaną w ostatniej kadencji 'Znamy się na dobrej robocie nie od dziś' to tytuł kampanii Komitetu Wyborczego Wyborców Mniejszości Niemieckiej. Akcja to 12 billboardów ustawionych przy ruc ... » więcej 2018-09-25, godz. 16:30 Polscy i czescy uczniowie rynku turystycznego doskonalą swoje umiejętności Warsztaty kulinarne dotyczące tradycyjnej kuchni polskiej i czeskiej oraz nauka języka mają pomóc uczniom szkół gastronomiczno-hotelarskich z Opola i Jesenika ... » więcej 2018-09-25, godz. 16:15 "To ja odpowiadam za bezpieczeństwo w budynku". Wojewoda tłumaczy montaż bramek w urzędzie - To nie twierdza, tylko profesjonalne podejście do petenta - w ten sposób wojewoda opolski tłumaczy, dlaczego w urzędzie zamontowano bramki wejściowe. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »