Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-03-21, 12:45 Autor: Ewelina Laxy

Ciało mężczyzny znalezione w Nysie. Policja potwierdza: to poszukiwany Bartosz Niziński

W Nysie Kłodzkiej znaleziono ciało mężczyzny [ Nysa.info]
W Nysie Kłodzkiej znaleziono ciało mężczyzny [ Nysa.info]
W Nysie zostało znalezione ciało [fot. Mariusz Materlik]
W Nysie zostało znalezione ciało [fot. Mariusz Materlik]
W Nysie znaleziono ciało mężczyzny. Policja potwierdza, że jest to poszukiwany od kilku dni Bartosz Niziński. Ciało znaleziono w okolicach mostu przy ul. Bema.
Jak relacjonowała mł. asp. Magdalena Skrętkowicz, rzecznik prasowy nyskiej policji, na początku nie było pewności, do kogo należy ciało. - Trwają czynności identyfikacyjne. Będzie prowadzone zapewne śledztwo. Na daną chwilę wiemy tyle, że ciało zostało znalezione w rzece Nysa Kłodzka, przy ulicy Mazowieckiej. Trwają czynności identyfikacyjne pod nadzorem prokuratury w Nysie.

- Od godzin porannych przeszukiwaliśmy koryto rzeki, konkretnie koło mostu Bema. - dodawał mł. bryg. Paweł Gotkowski, wicekomendant Państwowej Straży Pożarnej w Nysie. - W tej okolicy odnaleziono ciało osoby. Nie ma na razie potwierdzenia, czy jest to osoba poszukiwana. To był trzeci dzień poszukiwań. Teraz tam trwają czynności prokuratorskie.

Kilkadziesiąt minut później nyska policja potwierdziła, że denat to poszukiwany Bartosz Niziński. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.
mł. asp. Magdalena Skrętkowicz
mł. bryg. Paweł Gotkowski

Wiadomości z regionu

2018-12-10, godz. 23:20 Pożar w budynku mieszkalnym w Lewinie Brzeskim Pięć zastępów straży pożarnej brało udział w akcji gaszenia pożaru , a następnie oddymianiu pomieszczeń budynku mieszkalnego przy ul. Kościuszki w Lewinie Brz ... » więcej 2018-12-10, godz. 23:10 Osobówka uderzyła w obmurowanie mostu na ul. Luboszyckiej w Kępie Policja ustala , kto prowadził samochód , który uderzył w jeden ze słupków obmurowania mostu przy ul. Luboszyckiej w Kępie. » więcej 2018-12-10, godz. 20:15 Biała wstążka jest gestem solidarności z kobietami, które doświadczyły agresji Z białą wstążką przeciwko przemocy wobec kobiet - pracownicy Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie i wolontariusze uświadamiali ora ... » więcej 2018-12-10, godz. 19:00 O wyzwaniach dla mniejszości niemieckiej z pełnomocnikiem rządu RFN Mniejszość niemiecka potrzebuje konkretnych działań i ciągłego otwierania się na młodych - Opolszczyznę odwiedził pełnomocnik rządu Republiki Federalnej Niemi ... » więcej 2018-12-10, godz. 18:15 Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska chce zamknąć fermę świń w Domaszkowicach Ferma świń w Domaszkowicach zostanie zamknięta do 3 marca 2019 roku. Tak orzekł Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska. Hodowla na 6,5 tysiąca sztuk działa b ... » więcej 2018-12-10, godz. 17:30 Solidarność w Opolu nie ufa już minister edukacji Solidarność żąda odwołania ze stanowiska minister edukacji Anny Zalewskiej z powodu - utraty zaufania. Piotr Pakosz, szef sekcji Regionalnej Oświaty i Wychowa ... » więcej 2018-12-10, godz. 17:15 Sąd: antyaborcyjne plakaty nie są "nieprzyzwoite". Działacze fundacji PRO uniewinnieni Sąd odwoławczy w Opolu uniewinnił sześciu działaczy fundacji PRO Prawo do Życia, ukaranych w czerwcu za wywieszenie antyaborcyjnych plakatów przed szpitalem g ... » więcej 2018-12-10, godz. 16:30 Pracownicy administracyjni Sądu Rejonowego w Opolu nie przyszli do pracy. W ten sposób protestują przeciw niskim płacom Pracownicy administracyjni Sądu Rejonowego w Opolu nie przyszli do pracy. Jedni wysłali zwolnienia chorobowe a inni poszli oddać krew. W ten sposób kadra prot ... » więcej 2018-12-10, godz. 16:11 Kamil Bortniczuk dołączył do Opolskiego Zespołu Parlamentarnego Opolski Zespół Parlamentarny zyskał nowego członka. Wstąpił do niego poseł Kamil Bortniczuk, który po wyborach samorządowych mandat w parlamencie objął po Bar ... » więcej 2018-12-10, godz. 15:01 Wstrzyknęła mężowi insulinę, gdy ten spał. Tragedia w Lewinie Brzeskim Do zdarzenia doszło w sobotę w jednym z budynków na terenie miasta. 53-letnia kobieta będąc pod znacznym działaniem alkoholu, podała swojemu mężowi insulinę. ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »