Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-03-21, 12:45 Autor: Ewelina Laxy

Ciało mężczyzny znalezione w Nysie. Policja potwierdza: to poszukiwany Bartosz Niziński

W Nysie Kłodzkiej znaleziono ciało mężczyzny [ Nysa.info]
W Nysie Kłodzkiej znaleziono ciało mężczyzny [ Nysa.info]
W Nysie zostało znalezione ciało [fot. Mariusz Materlik]
W Nysie zostało znalezione ciało [fot. Mariusz Materlik]
W Nysie znaleziono ciało mężczyzny. Policja potwierdza, że jest to poszukiwany od kilku dni Bartosz Niziński. Ciało znaleziono w okolicach mostu przy ul. Bema.
Jak relacjonowała mł. asp. Magdalena Skrętkowicz, rzecznik prasowy nyskiej policji, na początku nie było pewności, do kogo należy ciało. - Trwają czynności identyfikacyjne. Będzie prowadzone zapewne śledztwo. Na daną chwilę wiemy tyle, że ciało zostało znalezione w rzece Nysa Kłodzka, przy ulicy Mazowieckiej. Trwają czynności identyfikacyjne pod nadzorem prokuratury w Nysie.

- Od godzin porannych przeszukiwaliśmy koryto rzeki, konkretnie koło mostu Bema. - dodawał mł. bryg. Paweł Gotkowski, wicekomendant Państwowej Straży Pożarnej w Nysie. - W tej okolicy odnaleziono ciało osoby. Nie ma na razie potwierdzenia, czy jest to osoba poszukiwana. To był trzeci dzień poszukiwań. Teraz tam trwają czynności prokuratorskie.

Kilkadziesiąt minut później nyska policja potwierdziła, że denat to poszukiwany Bartosz Niziński. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.
mł. asp. Magdalena Skrętkowicz
mł. bryg. Paweł Gotkowski

Wiadomości z regionu

2018-04-21, godz. 21:00 Opolanie na jarmarku i pchlim targu. Trwa II Święto Wojciechowe [ZDJĘCIA] Jarmark i pchli targ - m.in. na to składa się tegoroczne Święto Wojciechowe. Na Małym Rynku pojawiło się dziś (21.04) ponad 70 wystawców z kraju i zza granicy ... » więcej 2018-04-21, godz. 20:00 Od 28 kwietnia pociągiem dojedziemy do Kłodzka Po dziesięciu latach przerwy opolski oddział Przewozów Regionalnych uruchamia połączenie z Nysy do Kłodzka, przez Otmuchów i Paczków. Działanie ma charakter p ... » więcej 2018-04-21, godz. 18:00 W śródmieściu Opola brakuje ławek i koszy. Rada dzielnicy chce to zmienić 35 tysięcy złotych na uzupełnienie tzw. małej infrastruktury chce przeznaczyć ze swojego budżetu rada dzielnicy Śródmieście w Opolu. Chodzi o zakup ławek, kos ... » więcej 2018-04-21, godz. 17:00 Dodaje urody i chroni przed złym słowem. Opolanie częstują się wodą ze studni św. Wojciecha Ten jeden raz w roku na Wzgórzu Uniwersyteckim można spróbować wody, która - jak głosi legenda - ma właściwości lecznicze. » więcej 2018-04-21, godz. 15:45 Birety poszybowały w górę. Ponad 50 dzieci ukończyło II Akademię Małego Poligloty na UO Już po raz drugi Uniwersytet Opolski otworzył swoje drzwi przed małymi adeptami nauki. Dzieci w wieku od 9 do 12 lat od listopada wzięły udział w ośmiu spotka ... » więcej 2018-04-21, godz. 14:20 Opolanie przeszli śladami świętego Wojciecha Seniorzy i rodziny wraz z dziećmi swoją wędrówkę rozpoczęli na Wzgórzu Uniwersyteckim. To właśnie w tym miejscu biskup Pragi Wojciech, przyszły święty, patron ... » więcej 2018-04-21, godz. 12:00 W uniwersyteckiej wypożyczalni trudno o... rower Opolscy studenci od kilku tygodni korzystają z 10 rowerów, które stale są w ruchu. Lista oczekujących na wolny dwukołowiec z wypożyczalni KOŁO UO wciąż się wy ... » więcej 2018-04-21, godz. 11:40 Mieszkańcy Zaodrza są EKO. Rodzinne sprzątanie dzielnicy Od samego rana rodziny wraz z dziećmi sprzątają swoją część miasta, czyli Zaodrze. Do eko-zabawy w przeddzień Światowego Dnia Ziemi zaprosiła opolan rada dzie ... » więcej 2018-04-21, godz. 10:00 Przypominamy: 30 kwietnia mija termin rozliczenia się z fiskusem - Do naszej Izby wpłynęło już 80 procent tegorocznych zeznań podatkowych z regionu, z tego 66 procent to zeznania elektroniczne, to więcej niż w roku ubiegłym ... » więcej 2018-04-21, godz. 09:00 Krapkowice rozpoczynają sezon na jednoślady. Przy okazji pomogą choremu chłopcu 'Jedziemy dla Pascala! Bezpieczni w sercu Opolszczyzny' to tytuł dzisiejszego (21.04) otwarcia sezonu motocykli i motorowerów w Krapkowicach. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »