Radio Opole » Wiadomości z regionu
2017-08-31, 18:26 Autor: Agnieszka Pospiszyl

Wizytą w Landzmierzu zakończyliśmy naszą wakacyjną akcję „Radio Opole u Ciebie” [GALERIA]

Finał "Radio Opole u Ciebie - Landzmierz [fot. Patryk Domagała, Piotr Sobala]
Finał "Radio Opole u Ciebie - Landzmierz [fot. Patryk Domagała, Piotr Sobala]
Finał "Radio Opole u Ciebie - Landzmierz [fot. Patryk Domagała, Piotr Sobala]
Finał "Radio Opole u Ciebie - Landzmierz [fot. Patryk Domagała, Piotr Sobala]
Finał "Radio Opole u Ciebie - Landzmierz [fot. Patryk Domagała, Piotr Sobala]
Finał "Radio Opole u Ciebie - Landzmierz [fot. Patryk Domagała, Piotr Sobala]
Od początku lipca prezentowaliśmy na antenie opowieści naszych słuchaczy związanych z Radiem Opole. Wszystko to w związku z jubileuszem 65-lecia naszej rozgłośni.
- Państwo mówiliście nam o tym, gdzie i kiedy nas słuchacie, co jest dla Was ważne, z czym kojarzy się nasza stacja i jaką muzykę lubicie słuchać – mówiła nasza dziennikarka, Agnieszka Wawer-Krajewska.

– Bardzo dziękujemy tym wszystkim słuchaczom, którzy włączyli się w naszą akcję „Radio Opole u Ciebie”. Dużo dobrych słów usłyszeliśmy w tych dźwiękach, które były przygotowywane przez reporterów Radia Opole w całym województwie. Ogrom dobroci na nas spłynął i z tego miejsca, z Landzmierza, chcemy za to podziękować.

Nasze terenowe studio rozstawiliśmy w Landzmierzu, miejscowości, która najbardziej ucierpiała w trakcie lipcowych nawałnic. Rozmawialiśmy o odbudowie zniszczonych domów, ludziach, którzy od razu ruszyli z pomocą oraz o ciekawostkach związanych z tą miejscowością.

Sołtyska Landzmierza, Elżbieta Sączawa, która na starym rowerze docierała do każdego poszkodowanego w wyniku huraganu, otrzymała w prezencie od Radia Opole nowy rower. Jednoślad wręczył prezes naszej rozgłośni Piotr Moc.

- Postanowiliśmy sprawić niespodziankę i mamy dla Pani rower. Z przyjemnością ten rower dla Pani kupiliśmy od pracowników, słuchaczy Radia Opole i ode mnie osobiście. Niech służy, nie tylko w sytuacjach ekstremalnych, ale tych normalnych też – mówił Piotr Moc.

Rozmowy z naszymi słuchaczami oraz foto i wideorelację z zakończenia akcji „Radio Opole u Ciebie” można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Agnieszka Wawer-Krajewska
Piotr Moc
Finał "Radio Opole u Ciebie"

Wiadomości z regionu

2019-10-16, godz. 14:31 Ucieczka więźnia ze szpitala klinicznego w Opolu Do zdarzenia doszło po godzinie 12 w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu. » więcej 2019-10-16, godz. 14:00 Ruszają kolejne prace w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym. Modernizację przejdą dwa oddziały Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu rozpoczyna modernizację dwóch oddziałów - chirurgii urazowo-ortopedycznej i chorób wewnętrznych. Z utrudnieniami perso ... » więcej 2019-10-16, godz. 13:55 Próbowali ukraść wiertarki i uciec policji Złodzieje próbowali wynieść drogie wiertarki z marketu budowlanego. Nie dość, że ich nie wynieśli, to nie udało im się daleko uciec. Teraz staną przed sądem. ... » więcej 2019-10-16, godz. 12:00 Radni na najbliższej sesji zdecydują, czy Odra Opole będzie spółką. Miasto nie rezygnuje też z budowy nowego stadionu Odra Opole spółką akcyjną, a głównym właścicielem będzie miasto - to plan prezydenta Opola, który może zostać zrealizowany na najbliższej sesji. Arkadiusz Wiś ... » więcej 2019-10-16, godz. 11:45 Liczba legalnie zatrudnionych cudzoziemców rośnie. Najwięcej jest Ukraińców Na Opolszczyźnie jest już ponad 20 tysięcy legalnie pracujących cudzoziemców. - To rekordowy wynik - powiedział w porannej rozmowie 'W cztery oczy' Sebastian ... » więcej 2019-10-16, godz. 10:30 Twierdził, że ze swoim psem może robić co chce, więc go zabił. Trafi na rok do więzienia Był pijany i zdenerwował się na swojego psa. Jednocześnie twierdził, że zwierze należy do niego, więc może robić z nim co tylko zechce, dlatego powiesił czwor ... » więcej 2019-10-16, godz. 08:40 Niebezpieczny poranek na opolskich drogach Do dwóch groźnie wyglądających wypadków doszło rano na drogach w powiecie opolskim. W Opolu na skrzyżowaniu ul. Nysy Łużyckiej z Luboszycką zderzyły się trzy ... » więcej 2019-10-16, godz. 07:00 W Niemodlinie trwa odłów karpia. Znów powinno być około 350 ton ryb Dzisiaj waga powinna przekroczyć poziom stu ton. W Niemodlinie trwa odłów karpia hodowlanego - ryby, bez której zdecydowana większość z nas nie wyobraża sobie ... » więcej 2019-10-15, godz. 20:30 Oględziny wykażą stan uszkodzeń Impulsa, który brał udział w wypadku pod Brzegiem. Za szkody zapłaci ubezpieczyciel Pociąg Przewozów Regionalnych, który uległ wypadkowi na przejeździe pod Brzegiem, dotarł już do stacji w Brzegu. Ruch na magistrali kolejowej między Opolem a ... » więcej 2019-10-15, godz. 19:45 Wypchnął kolegę przez okno, ten zmarł. Oskarżony usłyszał wyrok Sąd Okręgowy w Opolu skazał Adama M. na 15 lat więzienia za zabójstwo swojego kolegi. W styczniu tego roku oskarżony pokłócił się w trakcie imprezy ze Zdzisła ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »