Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 29 marca 2023 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Zapraszamy na Podkarpackie Misterium Wielkopostne do zabytkowych świątyń na Szlaku Architektury Drewnianej Podkarpacia. Misterium oparte jest na Stacjach Jerozolimskich odnalezionych w naszym regionie przez Bartosza Gałązkę. Misterium, to Droga Krzyżowa w całości śpiewana zarówno przez Zespół Muzyki Dawnej I Tradycyjnej Vox Angeli jak i przez wiernych. Agnes Buen Garnås/Jan Garbarek "Rosensfole" – Średniowieczne pieśni z Norwegii.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
17:00 PUBLICYSTYKA W RADIU OPOLE. Popołudniówka Radia Opole
Czy szkoły branżowe i technika dostosowują swoją ofertę dla uczniów do potrzeb rynku pracy, co to jest "Opolskie pracuje elastycznie", jaki jest Plan Działań na Rzecz Zatrudnienia dla Województwa Opolskiego na ten rok i dlaczego mieszkańcy Opolszczyzny nie chcą podnosić swoich kwalifikacji - to tematy, jakie poruszone będą w popołudniowym programie. Gościem będzie Renata Cygan z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu.

W piątkowej audycji także:
Felieton Piotra Semki
Pole minowe

Do słuchania od 17:00 do 18:00 zaprasza Aneta Skomorowska-Kobza. Do autorki można napisać tu:
aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »