Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-11-30, 10:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

Swingowo przez Amerykę z jazzową grupą JaLaJeRu z Nashville już w niedzielę w filharmonii

"Swingowym śladem przez Amerykę" z jazzową grupą JaLaJeRu z Nashville już w niedzielę w filharmonii
„Muzyka Króla Słońce” w piątek (01.12), a w niedzielę (03.12) koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" - to muzyczne propozycje Filharmonii Opolskiej jeszcze w tym tygodniu. Na piątkowy koncert wszystkie bilety są już wyprzedane, ale nadal jest szansa zakupu biletów na koncert niedzielny, który zapowiada się bardzo ciekawie. Usłyszymy przeboje muzyki amerykańskiej takich wykonawców jak: Frank Sinatra czy Ella Fitzgerald w wykonaniu jazzowej grupy wokalnej JaLaJeRu z Nashville!
Koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" poprowadzi i zagra na fortepianie Michał Hadasik, na gitarze elektrycznej - Luigi Leoni, na kontrabasie - Żenia Betliński, a na perkusji - Ladislav Benda. Będzie też czteroosobowe grono wokalistów jazzowej grupy wokalnej JaLaJeRu z Nashville: Jessica Heim, LaLa Deaton, James Richardson I Russell Hospedales. Artyści mają bogate doświadczenie lat pracy na scenie muzycznej w Nashville, Nowym Jorku i Los Angeles. Niektórzy występują jako support z najbardziej rozpoznawalnymi nazwiskami muzyki country i pop. Piszą i aranżują przeboje, koncertują też dla tysięcy osób podróżujących na największych statkach rejsowych na świecie.

Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 w sali koncertowej filharmonii.


Zobacz, gdzie jeszcze zostały ostatnie bilety na koncert
.

Więcej informacji o koncercie i występujących na nim artystach można przeczytać na stronie Filharmonii Opolskiej - zobacz tu.

Radio Opole koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" objęło patronatem medialnym.
Plakat


Zobacz także

2024-03-18, godz. 21:58, Patronaty - polecamy Opole gościć będzie uczestników Mistrzostw Polski Juniorów w Judo Stolica regionu już w najbliższy weekend (23-24.03) stanie się areną zmagań młodych dżudoczek i dżudoków, którzy powalczą o medale i tytuły Mistrzostw Polski w kategorii juniorów. W dwudniowej imprezie swoje umiejętności zaprezentuje… » więcej 2024-03-18, godz. 21:29, Patronaty - polecamy Pierwszy raz w historii Paszport „Polityki” otrzymał autor komiksu. W środę odwiedzi Opole To wydarzenie powinno zainteresować miłośników komiksów i powieści graficznych, ale także interesujących się powojenną historią Polski. Już w najbliższą środę (20.03) Opole odwiedzi autor pierwszej polskiej powieści graficznej… » więcej 2024-03-18, godz. 11:00, Patronaty - polecamy O serii "Opowiadania Amerykańskie" dyskusja w MBP Krótkie utwory literackie o prostej akcji, luźnej konstrukcji, najczęściej jednowątkowej fabule, pisane prozą - co to takiego? Opowiadania! Są tacy, którzy twierdzą, że dla literatury są tym, czym jazz dla muzyki. Noblistka Olga… » więcej 2024-03-18, godz. 09:53, Patronaty - polecamy Spotkanie z Tomaszem Różyckim - zobacz transmisję z WBP w Opolu Uhonorowany nagrodą literacką Grand Continent za najlepszą prozę europejską za powieść „Złodzieje żarówek” - poeta, prozaik, eseista, tłumacz Tomasz Różycki będzie w najbliższy poniedziałek (18.03) gościem Wojewódzkiej… » więcej 2024-03-15, godz. 17:55, Patronaty - polecamy Koncert Charytatywny "Jedynka dla..." już we wtorek w Opolu Już po raz piąty Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika w Opolu zaprasza na Koncert Charytatywny „Jedynka dla…”. Jego ideą jest pomoc finansowa na rzecz osoby lub instytucji wymagającej wsparcia. W tym… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »