Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-11-30, 10:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

Swingowo przez Amerykę z jazzową grupą JaLaJeRu z Nashville już w niedzielę w filharmonii

"Swingowym śladem przez Amerykę" z jazzową grupą JaLaJeRu z Nashville już w niedzielę w filharmonii
„Muzyka Króla Słońce” w piątek (01.12), a w niedzielę (03.12) koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" - to muzyczne propozycje Filharmonii Opolskiej jeszcze w tym tygodniu. Na piątkowy koncert wszystkie bilety są już wyprzedane, ale nadal jest szansa zakupu biletów na koncert niedzielny, który zapowiada się bardzo ciekawie. Usłyszymy przeboje muzyki amerykańskiej takich wykonawców jak: Frank Sinatra czy Ella Fitzgerald w wykonaniu jazzowej grupy wokalnej JaLaJeRu z Nashville!
Koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" poprowadzi i zagra na fortepianie Michał Hadasik, na gitarze elektrycznej - Luigi Leoni, na kontrabasie - Żenia Betliński, a na perkusji - Ladislav Benda. Będzie też czteroosobowe grono wokalistów jazzowej grupy wokalnej JaLaJeRu z Nashville: Jessica Heim, LaLa Deaton, James Richardson I Russell Hospedales. Artyści mają bogate doświadczenie lat pracy na scenie muzycznej w Nashville, Nowym Jorku i Los Angeles. Niektórzy występują jako support z najbardziej rozpoznawalnymi nazwiskami muzyki country i pop. Piszą i aranżują przeboje, koncertują też dla tysięcy osób podróżujących na największych statkach rejsowych na świecie.

Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 w sali koncertowej filharmonii.


Zobacz, gdzie jeszcze zostały ostatnie bilety na koncert
.

Więcej informacji o koncercie i występujących na nim artystach można przeczytać na stronie Filharmonii Opolskiej - zobacz tu.

Radio Opole koncert "Swingowym śladem przez Amerykę" objęło patronatem medialnym.
Plakat


Zobacz także

2024-04-08, godz. 14:38, Patronaty - polecamy Muzeum Polskiej Piosenki zaprasza na oprowadzanie po wystawie "Zbigniew Bielak | Mistrz detalu" Jeszcze tylko do 5 maja w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu można oglądać wystawę „Zbigniew Bielak | Mistrz detalu”. Nawet jeśli już ktoś ekspozycję oglądał, w najbliższym czasie będzie okazja obejrzenia jej w towarzystwie kuratora… » więcej 2024-04-08, godz. 13:49, Patronaty - polecamy Organy ponownie zabrzmią w Opolu Odrestaurowane organy w Filharmonii Opolskiej są w tym sezonie bohaterem koncertów „Organy w samo południe”. Kolejna odsłona cyklu - czwarta już w tym roku - odbędzie się w najbliższą niedzielę (14.04). Zagra organista koncertowy… » więcej 2024-04-05, godz. 09:05, Patronaty - polecamy "Brońmy swego Opolskiego" - emisja filmu i spotkanie z twórcami W tym roku mija 26. rocznica obrony województwa opolskiego. Z tej okazji dziś (05.04) w namiocie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu odbędzie się emisja filmu 'Brońmy swego Opolskiego” oraz spotkanie z jego twórcami. Początek… » więcej 2024-04-04, godz. 11:35, Patronaty - polecamy Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej rozpoczęte! „Słowa, lata, pokolenia” - to hasło jubileuszowych, bo już 20. Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej, które pod patronatem Radia Opole organizuje co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu. Od 3 kwietnia do 26 października… » więcej 2024-04-03, godz. 19:34, Patronaty - polecamy Recital piosenki rozrywkowo-literackiej już w sobotę w klubie muzycznym filharmonii Największe przeboje polskiej estrady, utwory takich mistrzów jak: Artur Andrus, Agnieszka Osiecka, Jonasz Kofta, Kazik Staszewski, Maciej Zembaty, Andrzej Rybiński i wielu innych usłyszymy podczas rozrywkowo-literackiego koncertu, na którym… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »