Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-11-08, 14:13 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wielkie śpiewanie dla Niepodległej w Głogówku

Wielkie śpiewanie dla Niepodległej w Głogówku [fot. https://pixabay.com/pl]
Wielkie śpiewanie dla Niepodległej w Głogówku [fot. https://pixabay.com/pl]
W najbliższy czwartek (10.11) w Centrum Kultury w Głogówku odbędzie się V Gminny Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej Głogówek 2022, podczas którego wystąpią przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych gminy Głogówek oraz uczniowie Zespołu Szkół w Głogówku. Przedsięwzięcie rozpocznie się o godz. 16:00.
Jako pierwsze zaprezentują się przedszkola. Po przerwie swoje prezentacje rozpoczną szkoły. Przewidywana godzina zakończenia to 19:00. Wydarzenie odbywa się już po raz piąty i ma na celu przede wszystkim przywracanie pamięci polskich pieśni patriotycznych i uczenie ich młodych ludzi, a także wspieranie uzdolnionych wokalnie i instrumentalnie uczniów oraz umożliwienie prezentacji ich umiejętności przed szerszą publicznością.

Organizatorem wydarzenia jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Głogówku. Radio Opole V Gminny Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej Głogówek 2022 objęło patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2024-06-10, godz. 14:21, Patronaty - polecamy Bieg na rzecz hospicjum dla dzieci w Opolu już w niedzielę na Wyspie Bolko Tu wszyscy mogą poczuć się zwycięzcami poprzez udzielenie swojej pomocy - całkowity dochód ze sprzedaży pakietów oraz prowadzonych kwest będzie przekazany na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu. Mowa o 'II Charytatywnym biegu… » więcej 2024-06-07, godz. 16:33, Patronaty - polecamy Organy w samo południe zabrzmią w niedzielę w Filharmonii Opolskiej Odrestaurowane organy w Filharmonii Opolskiej były w tym sezonie bohaterem comiesięcznych koncertów zatytułowanych „Organy w samo południe”. Ostatnia okazja posłuchania koncertu z tego cyklu już w najbliższą niedzielę (09.06… » więcej 2024-06-07, godz. 14:58, Patronaty - polecamy Recital Magdy Umer w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu Mistrzyni interpretacji piosenki literackiej Magda Umer wystąpi w niedzielę 16 czerwca w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Koncert zatytułowany „Wciąż się na coś czeka” rozpocznie się o godz. 18:00. Zostały ostatnie bilety! Tego… » więcej 2024-06-07, godz. 10:41, Patronaty - polecamy Terra Aqua w Opolu! Fascynujące tropikalne gatunki zwierząt i roślin na wystawie w CWK Pająki, skorpiony, żółwie, legwany, gekony, kameleony, węże, ryby, krewetki, ślimaki i kraby - to tylko niektóre z egzotycznych zwierząt, które wśród tropikalnych gatunków roślin, zaprezentowane zostaną na wyjątkowej wystawie… » więcej 2024-06-07, godz. 09:14, Patronaty - polecamy Opolszczyzna gospodarzem Mistrzostw Polski Masters 2024 w piłce ręcznej! Opolski Związek Piłki Ręcznej jest w tym roku gospodarzem zawodów finałowych o Mistrzostwo Polski Masters w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn. Dąbrowa, Komprachcice, Dobrzeń Wielki, Turawa - to w tych miejscach, w weekend (8-9.06)… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »