Radio Opole » O Radiu » Radio Opole poleca » 'Z czterech stron świata z Radiem Opole' - akcja…
2024-02-12, 12:50 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Z czterech stron świata z Radiem Opole" - akcja w Światowy Dzień Radia. Dowiedz się więcej!

"Z czterech stron świata z Radiem Opole" - akcja w Światowy Dzień Radia. Dowiedz się więcej!
"Z czterech stron świata z Radiem Opole" - akcja w Światowy Dzień Radia. Dowiedz się więcej!
Światowy Dzień Radia postanowiliśmy w tym roku uczcić akcją pod hasłem "Z czterech stron świata z Radiem Opole". Skąd takie hasło? Otóż planujemy przejazd z czterech miast Opolszczyzny naszych radiowych ekip pociągami POLREGIO.

Brzeg, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork – to cztery miejsca, z których radiowe ekipy z samego rana będą zmierzać w kierunku stolicy województwa. W każdym z pociągów będziemy mieć dla Was radiowe krówki, a na szczęśliwców czeka voucher do… „Pysznych historii”, czyli wyjątkowego miejsca na opolskim rynku.
Nasze ekipy będziecie mogli spotkać w pociągach relacji:
  • Brzeg - Opole 7:04
  • Nysa - Opole 6:16
  • Kędzierzyn-Koźle - Opole 6:56
  • Kluczbork - Opole 7:54
Reporterzy będą łączyć się z Kacprem Śnigórskim, który tradycyjnie już od 6:00 rano powita poranną audycją Kto rano wstaje. Zapytamy Was, drodzy podróżnicy regionalnej kolei, dlaczego wybraliście ten rodzaj komunikacji, jakie są pozytywne strony podróżowania pociągami, a może są jakieś negatywne? Chcemy spotkać się z Wami, drodzy słuchacze i internauci. Bądźcie z nami w Światowy Dzień Radia! Zdjęcia i filmy z naszej akcji będziemy zamieszczać na portalach społecznościowych.

Więcej o akcji w audycji Dobry moment Magdy Szybińskiej opowiedział Marcin Skomudek, kierownik Działu Nowych Mediów Radia Opole. Posłuchajcie!Akcja Radia Opole prowadzona jest we współpracy z PolRegio.

Zobacz także

2024-05-09, godz. 10:10 Radio Opole dołącza do akcji #20LatPLwUE! Od 20 lat jesteśmy częścią zachodniej demokracji, korzystamy ze wspólnego europejskiego rynku, członkostwo w Unii zwiększa nasze bezpieczeństwo, a brak… » więcej 2024-04-01, godz. 07:00 Proboszcz parafii ewangelicko-augsubrskiej w Opolu na audiencji u papieża Franciszka Przed świętami ksiądz Wojciech Pracki wraz z grupą 25 osób był w Watykanie i tam miał możliwość rozmawiać z głową Kościoła katolickiego. Rozmowa… » więcej 2024-03-18, godz. 17:07 „Muzyka to tylko narzędzie do zupełnie większych rzeczy niż nam się wydaje” - ARTur Moon Pianista ARTur Moon (Artur Sychowski) zajmuje się medytacją, wizualizacją, efektami dźwiękowymi i wzrokowymi - wszystko to można przeżyć uczestnicząc… » więcej 2024-03-13, godz. 16:16 Debaty wyborcze Radia Opole. Sprawdź, kiedy będziemy w Twoim powiecie Jakie pomysły na rozwój miasta mają kandydaci w tegorocznych wyborach na burmistrza? W jaki sposób chcą poprawić stan dróg, przyciągać inwestorów, zatrzymać… » więcej 2024-02-07, godz. 12:30 Ależ akcja nam się szykuje! Zapraszamy na (Pół)Tłusty Czwartek na Plac Wolności w Opolu Pączków w tłusty czwartek nigdy dość, jak każe tradycja, choć wiadomo, że są kaloryczne, tłuste, słodkie i w nadmiarze po prostu - niezdrowe. Postanowiliśmy… » więcej 2024-01-20, godz. 20:03 Radio Opole na stokach Zieleńca! [ZDJĘCIA + RAMKA] Zapraszamy do świata zimowej magii z Radiem Opole na stokach w Zieleńcu! Odkryjcie niezapomniane chwile i pełne śnieżnych atrakcji wydarzenia. Przejrzyjcie… » więcej 2024-01-17, godz. 13:40 Radio Opole na stokach narciarskich w Zieleńcu! Będziemy tam już w sobotę i szykujemy mnóstwo atrakcji Radio Opole powraca na stoki narciarskie w Zieleńcu! Podobnie jak w poprzednich latach, radiowa ekipa będzie towarzyszyć Wam w białym szaleństwie! Już w… » więcej 2023-12-21, godz. 19:54 Święty Mikołaj odwiedził Radio Opole! [ZDJĘCIA, FILM] Święty Mikołaj trochę pobłądził i w swojej wędrówce dotarł do Opola dopiero dzisiaj... Jednak nic straconego, ponieważ w swoich saniach przywiózł… » więcej 2023-12-20, godz. 15:30 Spędź świąteczny czas z Radiem Opole – zobacz, co szykujemy Piękne kolędy, ciekawe rozmowy, transmisja pasterki, świąteczne poranki i specjalne audycje – to tylko niektóre z naszych propozycji na ten wyjątkowy czas… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »