Radio Opole » Artykuły o Radiu Opole /lata 2010-2011/
2011-02-12, 12:11 Autor: Radio Opole

Radio Opole członkiem BCC

Prezes Radia Opole Teresa Kudyba odbiera certyfikat z rąk prezesa BCC Marka Goliszewskiego [fot. Michał Kuś]
Prezes Radia Opole Teresa Kudyba odbiera certyfikat z rąk prezesa BCC Marka Goliszewskiego [fot. Michał Kuś]
Radio Opole zostało zaproszone do elitarnej organizacji Business Centre Club. Uroczystość odbyła się w piątek (11.02) w Warszawie w Pałacu Lubomirskich. Teresa Kudyba, prezes Zarządu Radia Opole odebrała tę zaszczytną nominację z rąk prezesa BCC Marka Goliszewskiego.

– To nie tylko nobilituje, ale i certyfikuje. BCC to symbol najwyższej jakości. Program radiowy jest produktem jak każdy inny. Będąc członkiem BCC gwarantujemy, że oferujemy produkt znakomity – tłumaczy prezes Kudyba. – Chciałabym czerpać wiedzę od innych członków BCC, szkolić się u najlepszych. To świetni doradcy - ludzie, którzy osiągnęli zawodowy i społeczny sukces i chcą się dzielić swoim doświadczeniem – dodaje prezes Radia Opole.

Business Centre Club zaprasza do loży solidne i obiecujące firmy. Nie można się do tej organizacji "zapisać".

– Radio Opole jest jedyną tego typu firmą w naszym gronie. Zaprosiliśmy tę rozgłośnię do klubu ze względu na rekomendację innych członków oraz dobre wyniki finansowe – mówi prezes BCC Marek Goliszewski.

– Radio, które jest instytucją zyskowną, nie wyciąga ręki jedynie po abonament. To jest rozgłośnia zarządzana tak, jak powinno się to dziać w polskich mediach - jest dobrym przykładem dla innych, nie tylko regionalnych stacji radiowych i telewizyjnych – tłumaczy prezes BCC. – Myślę, że da się pogodzić misję z taką instytucją jak spółka prawa handlowego. Wszystko zależy od ludzi. Prezes Teresa Kudyba daje gwarancję, że radio będzie się rozwijało, łącząc misję z przyzwoitymi dochodami – dodał Marek Goliszewski.

Posłuchaj informacji z wypowiedzią prezes Teresy Kudyby:

Posłuchaj informacji z wypowiedzią prezesa Marka Goliszewskiego:

Michał Kuś (oprac. Wanda Kownacka)

Artykuły o Radiu Opole /lata 2010-2011/

2011-06-14, godz. 15:48 Nagroda im. Ewy Lubowieckiej 21 maja Zarząd Radia Opole podjął uchwałę o przyznaniu Nagrody im. Ewy Lubowieckiej, która ma być przyznawana młodym, obiecującym twórcom w naszym regionie. P ... » więcej 2011-03-29, godz. 15:59 Radiolka na 60-lecie Radia Opole Radio Opole już przygotowuje się do jubileuszu 60-lecia rozgłośni, który przypada na rok 2012. Z tej okazji przypominamy nasze archiwalne skarby: na naszej an ... » więcej 2011-01-21, godz. 08:35 Jesień 2010 - Radio Opole jest liderem słuchalności w weekendy! Systematycznie wzrasta słuchalność naszych programów w Opolu! W sierpniu - w dni powszednie - wynik wynosił 27,99 procent, a w grudniu już 30,03 procent. Na d ... » więcej 2011-01-13, godz. 06:25 Wywiad z Teresą Kudybą - Prezesem Radia Opole W branżowym magazynie 'TV lider' ukazał się obszerny tekst poświęcony Radiu Opole. » więcej 2010-12-12, godz. 17:54 Pierwszy taki skuter w Polsce Kto pierwszy? - pod takim hasłem Radio Opole wysłało jesienią 2010 roku w teren swoich reporterów-skuterzystów. Dziennikarz na skuterze to sposób na szybkie p ... » więcej 2010-12-12, godz. 17:45 Nasze logo na każdą okazję Wraz z pracami nad nową stroną internetową trwało wypracowywanie koncepcji nowego logo Radia Opole. Podjęło się tego zadania trio znakomitych opolskich plasty ... » więcej 2010-11-08, godz. 21:08 Radio Opole - misja i emisja Radio Opole to jedyna publiczna rozgłośnia Śląska Opolskiego. Spełnia swą misję informacyjną, społeczną i kulturową na poziomie regionalnym (województwo) i lo ... » więcej
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »