Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 22 czerwca 2024 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" pojawią się nowości singlowe z ostatnich tygodni, oscylujące wokół muzyki pop, dance, R&B i soul. Usłyszymy m.in. optymistyczny utwór Natalii Kukulskiej zapowiadający jej nadchodzący album, a także Willa Prestona, który postanowił podgrzać atmosferę swoim singlem I'll Give It Right Back. W programie sięgniemy również po niezapomniane, taneczne hity z lat '70.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu: agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

7:00 WEEKEND Z RADIEM OPOLE
Wakacje! I taki nastrój będzie panował podczas porannego spotkania na falach eteru. Dużo dobrej muzyki i ciekawych tematów. Odwiedzimy opolskie kąpieliska, porozmawiamy o bezpieczeństwie nad akwenami. Nie zabraknie podróży bliskich i dalekich. Odwiedzimy też stadiony podczas Euro 2024.

W audycji także:
7:15 Obieżyświat – Barbara Tyslik
  • Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu od kilku lat, za sprawą organizowanych Festiwalów Dzielnic, promuje ubogaconą formę miejskich spacerów turystycznych, które – nie tylko wśród pasjonatów historii lokalnej – zyskały zasłużoną popularność. W magazynie Obieżyświat, relacja doktor historii sztuki, Joanny Filipczyk, dyrektorki Galerii, o odbywającym się teraz festiwalu sztuki, historii oraz natury w Nowej Wsi Królewskiej, a także o innych, również ciekawych i atrakcyjnych propozycjach przygotowanych przez Galerię Sztuki Współczesnej w Opolu.
Po emisji magazynu, jego dźwiękowy zapis wraz ze zdjęciami zostanie udostępniony na stronie internetowej Radia Opole w zakładce Obieżyświat.

Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Adam Wołek. Z autorem można kontaktować się mailowo: adam.wolek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »