Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 12 kwietnia 2024 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
„Nigdy bowiem nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej” tak o piosence "Cud niepamięci" mówi Stanisław Sojka. Natomiast o osobistej historii związanej z tym utworem w naszym programie opowie opolska dyrygentka Ludmiła Wocial, która swoją ogromną pasją zaraża kolejne pokolenia pragnące śpiewać.

Do słuchania od 23:05 do 01:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Już dzisiaj we wszystkich nadleśnictwach w Polsce ruszy akcja #sadziMy i każdy z nas będzie mógł się w nią włączyć. Sadzonki drzew będzie można odebrać w kilku miejscach Opola, a Jacek Boczar z Nadleśnictwa Opole dokładnie podpowie gdzie. W programie także wielka premiera nowego singla naszej opolskiej wokalistki Meg Krzemień!

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Daniel Klimczak
  • Gościem Porannej Rozmowy Radia Opole będzie członek zarządu województwa opolskiego, a zarazem jedyny radny, który będzie reprezentował Trzecią Drogę w nowej kadencji sejmiku regionu - Antoni Konopka. Naszego rozmówcę zapytamy o przyczyny utraty jednego mandatu w sejmiku, a także o przyszłość jego ugrupowania w regionie.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Iwona Tokarska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
kacper.snigorski@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »