Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 9 lipca 2020 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Jak zmieniała się perspektywa i codzienna rzeczywistość aktywnego muzyka pod wpływem "zamrożenia" życia kulturalnego w związku z pandemią? Jak ważne jest tworzenie muzyki i organizowanie wydarzeń muzycznych szczególnie teraz, pomimo wciąż istniejących ograniczeń? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukamy wspólnie z Piotrem Kosargą, skrzypkiem i wykładowcą Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Nasz gość, który nie tylko pochodzi z Opolszczyzny, ale też niemal każdego roku koncertuje w rodzinnych stronach, opowie także o niezwykle interesującym festiwalu, jaki współorganizuje w Wielkopolsce.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
12:00 LOŻA RADIOWA
Na końcówce kampanii gościem Magdaleny Ogórek w ramach programu "Prosto z sejmu" będzie Violetta Porowska, poseł PiS i szefowa tej partii w regionie.

Po 12.30 porozmawiamy z Małgorzatą Jarosińską-Jedynak, minister funduszy i polityki regionalnej, która dziś gości w Krapkowicach i Nysie.


W audycji także:
12:50 Mądre ryby nie biorą – Kacper Śnigórski

Do słuchania od 12:05 do 14:00 zapraszają Magdalena Ogórek, Joanna Matlak i Witold Żurawicki. Z autorami można kontaktować się mailowo: loza@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Joanna Matlak, Witold Żurawicki, Magdalen Ogórek
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***