Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 30 czerwca 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
Zespół Mundinova ma już na swoim koncie wiele występów w Polsce i za granicą (m.in. w Norwegii na zaproszenie teatru Stella Polaris czy Irlandii na Galway Jazz Festiwal) oraz kilka nagród ‒ zwyciężył podczas II edycji międzynarodowego Bass&Beat Festival w 2018 roku oraz otrzymał nagrodę specjalną za kompozycję utworu „W drodze” na Festiwalu Wschody w 2019 roku.

W audycji dziś także "Steal the light" - najnowsze nagrania Let Spin oraz "Summer Serenade" - album saksofonisty Benny'ego Cartera nagrany w 1980 roku w Danii.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
6:00 KTO RANO WSTAJE...
Wybrała życie na wolności i wyprowadziła się na drzewo. Kura z Byczyny, która uciekła od hodowcy, dostała nowe imię. Tylko czekać na wydanie dowodu i wtedy już nikt nie pomyśli o niej w kategorii rosołu. Ciepło możemy już myśleć o wyremontowanym basenie w Praszce, który czeka na nową nazwę. A w sprawie kąpielisk będziemy w sanepidzie, aby sprawdzić gdzie można się moczyć do woli, a gdzie tymczasowo. Zapraszamy do słuchania!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Joanny Matlak
  • Andrzej Duda wygrał wybory we wszystkich powiatach w naszym regionie. Z kolei Rafał Trzaskowski zdecydowanie wygrał w mieście Opolu. Frekwencja w wyborach na Opolszczyźnie wyniosła prawie 57% i jest najwyższa w XXI wieku. O tych wszystkich zmianach w preferencjach wyborczych na Opolszczyźnie i o planach na II turę porozmawiamy z Tomasz Kostusiem, posłem Koalicji Obywatelskiej.
Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »